2 873 21

Кабмін виділив 7 мільярдів на придбання зброї та боєприпасів для прикордонників

прикордонники,кордон,сталевий

Кабінет міністрів на засіданні у п’ятницю, 1 вересня, виділив із резервного фонду 7 мільярдів гривень на придбання озброєння та боєприпасів для прикордонників.

Про це представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив у Telegram.

Зокрема, Міністерству внутрішніх справ (для Адміністрації Державної прикордонної служби) на безповоротній основі виділено за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету 7 млрд гривень "для здійснення заходів, повʼязаних із зміцненням обороноздатності держави, зокрема, для придбання озброєння та боєприпасів".

Нагадаємо, прикордонники виконують завдання в зоні бойових дії, зокрема, у складі бригади Гвардії наступу "Сталевий Кордон".

Топ коментарі
+6
Воно ніби нормально, бо ДПСУ і на фронті воює, але... щось підказує, що піде на підсилення західного кордону.
показати весь коментар
01.09.2023 15:30 Відповісти
+3
показати весь коментар
01.09.2023 15:44 Відповісти
+3
З українцями, щоб з раю не тікали
показати весь коментар
01.09.2023 16:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знову мапродери зі "слуг" і "ригів" розкрадуть, як 32 мільярди у минулому проці?
показати весь коментар
01.09.2023 15:16 Відповісти
Воно ніби нормально, бо ДПСУ і на фронті воює, але... щось підказує, що піде на підсилення західного кордону.
показати весь коментар
01.09.2023 15:30 Відповісти
С Поляндией или *******?
показати весь коментар
01.09.2023 15:51 Відповісти
Типу того.
показати весь коментар
01.09.2023 15:54 Відповісти
Шобы прекратили черный вывоз нашего зерна)))
показати весь коментар
01.09.2023 16:03 Відповісти
З українцями, щоб з раю не тікали
показати весь коментар
01.09.2023 16:34 Відповісти
показати весь коментар
01.09.2023 15:44 Відповісти
Это было в прошлом году?
показати весь коментар
01.09.2023 16:04 Відповісти
Вони вже замовчують зашквар з черговим лайном фільмом "Юрик Дорога не торкаючись землі".
Маріупольці назвали - піар на смертях. Комент режисерки Куц взагалі за межею добра і зла.
Головне, бабло попиляне.
показати весь коментар
01.09.2023 16:52 Відповісти
разве во время войны такие статьи расходов можно афишировать ?
да еще и в фсбшном телеграмме....
показати весь коментар
01.09.2023 16:52 Відповісти
Значить - пошлють граничарів на фронт...
показати весь коментар
01.09.2023 17:44 Відповісти
Вони і так воюють на передку. У тому числі із Західних областей.
показати весь коментар
02.09.2023 16:16 Відповісти
Знаю. Вони придані ЗСУ. Але 7 мільярдів то для підсилення наступу.
показати весь коментар
03.09.2023 18:45 Відповісти
Західним могли б нічого і не виділяти. Вони там долляри лопатами гребуть, причому як і за в'їзд так і за виїзд.
показати весь коментар
01.09.2023 18:52 Відповісти
Це ОБОВЯЗОК Шмигаля з кагалом, а не їх заслуга!
Їм, за їх труди по ЗАХИСТУ України, пожиттєво призначати ТРЕБА, пахарям, за спиною Захисників України!!
Слава Україні!
показати весь коментар
01.09.2023 19:35 Відповісти
Це потрібно було робити п'ять років тому як і будівництво ракет,коли ворог перетнув кордон відповісти було нічим,чим там займалося рнбо всі ці роки?
показати весь коментар
01.09.2023 22:00 Відповісти
То не боротьби з рашистами. То для боротьби з громадянами України
показати весь коментар
04.09.2023 02:35 Відповісти
Все правильно - ухилянтів треба розстрілювати як скажених собак.
показати весь коментар
02.09.2023 16:15 Відповісти
Мавіків накуплять призовників ловити😁