8 278 36

У Міноборони не дорахувались третини гуманітарної допомоги, яку ввозили для військових

митниця

Із початку року з 9 тисяч перевірених фактів переміщення товарів гуманітарної допомоги на адресу військових, у понад 3 тисячах випадків не підтверджено її надходження до військових частин.

Про це повідомили у Держмитслужбі за результатами спільних перевірок з Міністерством оборони.

"Протягом 9 місяців 2023 року за результатами спільних заходів перевірено понад 9 тис. фактів переміщення товарів гуманітарної допомоги на адресу 200 військових частин. Встановлено більш ніж 3 тис. випадків не підтвердження її надходження до військових частин", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такі факти вдалося виявити завдяки запровадженому механізму спільного контролю за надходженням до військових частин гуманітарних вантажів. Він надає можливість оперативного обміну інформацією щодо підтвердження отримання військовими формуваннями таких товарів і виявлення ризикових митних оформлень.

Наразі митники направили до правоохоронних органів 387 повідомлень про факти, що вказують на ознаки злочину. Також складено 320 протоколів про порушення митних правил, де предметами правопорушень є товари гуманітарної допомоги.

Як нагадали у Митній службі, ввезення товарів комерційного призначення під виглядом гуманітарної допомоги є порушенням чинного законодавства і передбачає настання відповідальності.

Топ коментарі
+27
показати весь коментар
20.10.2023 16:12 Відповісти
+23
Спросите у этой гнида, она в курсе у каких герег всё осело.
показати весь коментар
20.10.2023 15:54 Відповісти
+16
МИТНИКАМ з любов'ю -
показати весь коментар
20.10.2023 14:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
100% миші з`їли. Так, Ze-скот ?
показати весь коментар
20.10.2023 14:33 Відповісти
Миши чи Мойши?
показати весь коментар
20.10.2023 20:42 Відповісти
а дві третіх дійшло до МО!!!
але до ЗСУ прийшло одна третина, не більше......
військові не побачили 67% всієї гуманітарки яка мала попасти саме їм.
візьмемо що загальна сума гуманітарки склала 10 ярдів баксів а може й більше
то виходить що 6,7 ярда скисдили...
то треба мовчати про корупцію зо перемоги, пане боневтік-оманський, чи всеж треба говорити та розслідувати???
бо апетит приходить під час їжі і скоро хаймарсів та атакамсяв будемо недораховуватись
показати весь коментар
22.10.2023 16:17 Відповісти
МИТНИКАМ з любов'ю -
показати весь коментар
20.10.2023 14:45 Відповісти
то не митникам, вони лише виконавці, то для зе-лідора та його секретаря, бо ноги всієї багатомільярдної корупції ростуть саме з ОПи ...
показати весь коментар
20.10.2023 16:40 Відповісти
Там місця вистачить і для Зе клоуна і його друзів.
показати весь коментар
20.10.2023 18:14 Відповісти
а виконавець злочину не порушує закон?
показати весь коментар
21.10.2023 08:23 Відповісти
Виконавця поміняти легко. А от спробуй поміняти організатора...
показати весь коментар
21.10.2023 11:20 Відповісти
посади виконавця на 5-10-15 років, і інші не захочуть
показати весь коментар
21.10.2023 11:22 Відповісти
таким буде третій майдан.
показати весь коментар
20.10.2023 18:19 Відповісти
Аби наш народ не вімкнув задню - як після Майдану 2014 замість Люстрації і розтрілу ригів почалась циркова вистава з аваковими у главних ролях.
показати весь коментар
21.10.2023 21:58 Відповісти
Спросите у этой гнида, она в курсе у каких герег всё осело.
показати весь коментар
20.10.2023 15:54 Відповісти
показати весь коментар
20.10.2023 16:12 Відповісти
Заплывшая жыром маланская харя...
показати весь коментар
20.10.2023 19:25 Відповісти
Кровь украинцев на пользу пошла...
показати весь коментар
22.10.2023 15:26 Відповісти
Чтоб это падло зеленое - захлебнулось от этой крови украинцев...
показати весь коментар
22.10.2023 22:07 Відповісти
А потрібні конкретні посадовці які відповідають за корупцію,гуманітарку, а вони сидять в першу чергу в КМУ і ОП ,а потім і до правоохоронців черга дійде.
показати весь коментар
20.10.2023 18:12 Відповісти
Вопросов к Ермаку , Татарову , Зеленскому нет ?
показати весь коментар
20.10.2023 18:24 Відповісти
Нет вопрсов. Зато у 73-х процентов насрано в штанах. Вам сказать, кто им в штаны насрал?
показати весь коментар
20.10.2023 18:52 Відповісти
За то я знаю кто тебе в рот срет. Недоразвитое пидрошеновское быдло.
показати весь коментар
21.10.2023 12:26 Відповісти
Сразу видно кацапа по лексикону. Скажи, это Порошенко поназначал кацапских агентов в СБУ и министерства? Это Порошенко мечтал "увидеть мир в глазах путина" и устраивал разведение войск? Это Порошенко в 2019-2020 похерил все оборонные программы и организовал "велике крадівництво"?

Ты, зеленая гнида, молча обтекай.
показати весь коментар
21.10.2023 15:47 Відповісти
"Зато" в этом предложении нужно писать слитно. Но это если ты не фанат бениной макаки. А так - пожалуйста.
показати весь коментар
22.10.2023 15:28 Відповісти
А к Резникову ?
Цей список можно продовжити.

Або одним списком всю владу
показати весь коментар
21.10.2023 12:27 Відповісти
Ну о чем можно говорить, все прогнило до днища, пи*дили и будут пи*деть, украл на лимон пятьсот отстегни и гуляй , все по чесноку .Не поймали гуляй дважды.
показати весь коментар
20.10.2023 19:09 Відповісти
Ще того року казали про сотні зниклих вагонів з гуманітаркою. Називались кокретні імена.
І що???? мать вашу.
показати весь коментар
20.10.2023 20:45 Відповісти
Когда ЭТОТ по команде Бени поперся в Президенты Украины все телеканалы хасидТВ вопили о страшной коррупции режима Порошенко-Гройсмана ... ну и чего теперь говорят мосейчуки-влащенки-голованов? Аллах Акбар! Нет Бога, кроме Зеленского и Эрмак - пророк его!
показати весь коментар
20.10.2023 23:07 Відповісти
кроме Зеленского и Эрмак - ПОРОК его!
показати весь коментар
21.10.2023 12:28 Відповісти
Ну, блин, нет цензурных слов. Только твою мать и т.д. и т.п.
Мародероам во время войны, что своим, что чужим - расстрел и не хрен с ними нянчится. И никаких довічних, ведь это фактически покушение на убийство не только наших солдат но и страны.
показати весь коментар
20.10.2023 23:49 Відповісти
І це ж зникла третина гуманітарки лише для військових... А для постраждалого населення? Та вони її навіть рахувати не хочуть, бо там добре, якщо хоча б третина НЕ зникла.
показати весь коментар
21.10.2023 11:24 Відповісти
А по власним кішеням не дивилися?
показати весь коментар
21.10.2023 11:38 Відповісти
Про які кишені мова, діряві народні?
показати весь коментар
21.10.2023 12:29 Відповісти
У Міноборони не дорахувались третини гуманітарної допомоги, яку ввозили для військових Джерело: https://biz.censor.net/n3450714

Це вони натякають що Зе влада краще буде доставляти до ЗСУ зброю
показати весь коментар
21.10.2023 22:07 Відповісти
Дивно,але ту що для цивільних розікрали всю.
показати весь коментар
22.10.2023 09:06 Відповісти
Як там зе-лідор меккав на інтерв'ю? Наша корупція не стосується західної допомоги?
показати весь коментар
21.10.2023 22:54 Відповісти
Це підготовка до фокусу.Дивіться у тій бік,а мы тут провернем шось своє.Це взагалі не є проблема - все відслідковується легко,там усі в долі.250 млрд. На ЗБРОЮ пішло до лісу і ничого.А зараз ми спіймаемо якогось бабченко і станцюемо на кістках.Жодна притула не постраждає.
показати весь коментар
22.10.2023 08:55 Відповісти