2 871 2

Відсьогодні на дорогах почали працювати ще 50 комплексів автоматичної фіксації правопорушень

камера,скорость,шоссе

"19 комплексів працювали до повномасштабного вторгнення й наразі відновлять свою роботу, а ще 31 прилад контролю запрацює вперше", – повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Так, запрацювали:

  • у Києві та області 6 комплексів (нові – 2, відновлюють – 4),
  • у Миколаєві та області 12 комплексів (нові – 6, відновлюють – 6),
  • Бориспіль (нові – 2),
  • Кривий Ріг (нові – 2),
  • у Полтаві на області 3 комплекси (нові – 1, відновлюють – 2),
  • у Чернігові та області 6 комплексів (нові – 5, відновлюють – 1),
  • у Вінницькій області 3 комплекси (нові – 1, відновлюють – 2),
  • у Волинській області (нові – 1),
  • у Житомирській області (нові – 2),
  • у Закарпатській (нові – 1 комплекс),
  • в Івано-Франківській (нові – 4),
  • у Львові та Львівській області 5 комплексів (нові – 1, відновлюють – 4),
  • в Одеській області (нові – 3).

Загальна кількість комплексів фіксації від 1 січня 2024 року – 265.

Білошицький нагадав, що відповідальність за ст. 122 (перевищення встановлених обмежень швидкості) КУпАП становить: за перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год – 340 грн; більш ніж на 50 км/год – 1700 грн.

Розташування всіх комплексів можна переглянути за посиланням.

Коментувати
Сортувати:
Це для кацапів, щоб відслідковувати переміщення нашої техніки?
показати весь коментар
01.01.2024 15:38 Відповісти
..и для ментов кормушка.. у них же нет войны..
показати весь коментар
01.01.2024 16:18 Відповісти