118 128 28

ДБР провело обшук у Львівському ТЦК через призупинення призову робітників відомої компанії

дбр

Державне бюро розслідувань (ДБР) провело обшуки у Львівському територіальному центрі комплектації та соціальної підтримки (ТЦК та СП) у справі про перевищення службових повноважень його керівництвом.

Дозвіл на слідчі дії 8 січня надав Личаківський райсуд Львова, повідомила речниця спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко, передає Укрінформ.

"Санкціоновані обшуки відбулись у рамках зареєстрованого кримінального провадження з попередньою правовою кваліфікацією ч.5 ст.426-1 КК України (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень). Вилучено документи, надається правова оцінка діям керівництва ОТЦК під час прийняття відповідних рішень. Наразі підозру нікому не оголошено", – розповіла Шевченко.

Раніше ухвалу про дозвіл на проведення обшуків від Личаківського суду Львова оприлюднив голова правління ГО "Будуймо Україну разом" Ігор Фінканін.

Згідно з документом, суд задовольнив клопотання на проведення обшуків, подане слідчим Територіального управління ДБР у Львові. В ухвалі йдеться про дозвіл на вилучення листування, яке може бути використано як доказ у провадженні, між обласним ТЦК та СП ТОВ "Барком" та ТОВ "Родинна ковбаска" щодо призупинення оформлення призову працівників зазначених підприємств. Суд дозволив вилучення усіх електронних носіїв, які можуть містити вказане листування.

У жовтні 2023 року новим очільником Львівського ТЦК та СП призначили полковника Артура Ніязова. Раніше він проходив службу на посаді начальника відділу планування оборонних ресурсів штабу військової частини А0796.

ТОВ "Барком" виробляє м'ясопродукти та реалізує продукцію у мережі "Родинна ковбаска", яка налічує понад 160 магазинів, переважно, у західних регіонах.

Як повідомлялося, в рамках оновленої програми співпраці з МВФ Україна зобов'язалася до липня 2024 року ухвалити новий закон про Бюро економічної безпеки з чітким мандатом для Бюро та можливістю проведення слідчих дій. Згідно з документом, БЕБ розслідуватиме серйозні економічні злочини.

Топ коментарі
+21
Зрештою сім"я Баранів (це призвіще власників тої фірми) робить досить непогану і недорогу ковбасу про що свідчать постійні черги у їхніх тих малих магазинчиках.Наскільки знаю у них повний цикл виробництва - тобто вирощення кормів,худоби,м"ясопереробка і продаж.Звичайно це найлегший шлях - знайти успішну фірму де всі на місці і ніхто не розбіжиться і скопом забрати в армію.А тим часом по Львову і вдень і вночі шастають тисячі здорових хлопів,хто,що,куди,як...а тільки на візьмеш котрогось то крику на весь світ,а потім виявиться що він якийсь депутат чи інша срань дуже потрібна в тилу і відпускають...
показати весь коментар
17.01.2024 17:16 Відповісти
+17
А невдовзі почуємо, що в "Родинної ковбаски" змінився власник.
Зрозуміло війна, зрозуміло - мобілізація. але ж комусь і ковбасу робити, і поля орати, хліб вирощувати і той хліб пекти... От мобілізують з того підприємства всіх, кого можна, а далі що? Ну чому того, хто везе, то ще й поганяють?
В селі дружини трактори є, а трактористів вже нема, хіба пенсіонери...
показати весь коментар
17.01.2024 17:59 Відповісти
+13
А як там справи з мобілізацією в самому ДБР, яке ще до початку втекло у більш безпечне місце?
показати весь коментар
17.01.2024 18:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Файна ковбаска - ге ж, ТаЦаКи?
показати весь коментар
17.01.2024 16:52 Відповісти
робили ковбаску, а тепер стануть ковбаскою
показати весь коментар
17.01.2024 16:57 Відповісти
Думаєш гладити своїм ротом чужі ковбаски, щоб не стати ковбаскою? )
показати весь коментар
17.01.2024 17:33 Відповісти
Думаю що платили не ковбасою )
показати весь коментар
17.01.2024 17:14 Відповісти
.... рахунки потрібно перевірити і "нал" в банці в дивані
показати весь коментар
17.01.2024 17:23 Відповісти
Тобто до роботи ТЦК питань немає? Львівське ТЦК у лідерах тік-току.
показати весь коментар
17.01.2024 17:14 Відповісти
Зрештою сім"я Баранів (це призвіще власників тої фірми) робить досить непогану і недорогу ковбасу про що свідчать постійні черги у їхніх тих малих магазинчиках.Наскільки знаю у них повний цикл виробництва - тобто вирощення кормів,худоби,м"ясопереробка і продаж.Звичайно це найлегший шлях - знайти успішну фірму де всі на місці і ніхто не розбіжиться і скопом забрати в армію.А тим часом по Львову і вдень і вночі шастають тисячі здорових хлопів,хто,що,куди,як...а тільки на візьмеш котрогось то крику на весь світ,а потім виявиться що він якийсь депутат чи інша срань дуже потрібна в тилу і відпускають...
показати весь коментар
17.01.2024 17:16 Відповісти
Колишні ригоанали раптом стали "чесними бізнесменами"
показати весь коментар
18.01.2024 08:35 Відповісти
Яке право ця банда має відношення до цього.Ця компанія зробила якийсь економічний злочин(гроші виводила,торгувала людьми).Дебільє проголосувавшеє за бандітський безпредел які ви кончені тварі.
показати весь коментар
17.01.2024 17:20 Відповісти
показати весь коментар
17.01.2024 17:59 Відповісти
В селі дружини трактори є, а трактористів вже нема

показати весь коментар
17.01.2024 18:24 Відповісти
До чого ти тут висрав комуняцьке лайно?
показати весь коментар
18.01.2024 09:50 Відповісти
А як там справи з мобілізацією в самому ДБР, яке ще до початку втекло у більш безпечне місце?
показати весь коментар
17.01.2024 18:08 Відповісти
Ну круто, хай вигребуть з Баркому всіх чоловіків, корпорація загнеться, от весело то буде...
показати весь коментар
17.01.2024 18:30 Відповісти
На її місце зайде інша. Чи у цієї "калбаскі" продукція виключно натуральна, і вони не годують українців шкідливим для здоров'я лайном, як це роблять інші?
показати весь коментар
18.01.2024 08:38 Відповісти
Це так виглядає послуга "замов конкурента" про що неодноразово казали злі язики?
показати весь коментар
17.01.2024 19:15 Відповісти
Стаття починається з ДБР а закінчується БЕБ...
показати весь коментар
17.01.2024 19:23 Відповісти
Ну шо форумчани влаштуємо тоталізатор - хто око на відому компанію поклав?
показати весь коментар
17.01.2024 20:51 Відповісти
Десь бачів відео як у фермерів майно забірали від тц..., Скоро з'являться нові міліонери, нова сила, зі зброєю їзде, там вже працюють розумні
показати весь коментар
17.01.2024 23:46 Відповісти
Батл жаби з гадюкою
показати весь коментар
17.01.2024 22:18 Відповісти
Пауза призову - злочин. Викрадення на вулиці та побиття - службове розслідування
показати весь коментар
18.01.2024 00:02 Відповісти
Такими схемами і зривають мобілізацію в Україні! Борцуни, з ОПУ КМУ ВРУ ОДА… готувалися до параду… Портнов з лукаш задоволені, усьо, па Регламенту ВРУ та КМУ !!! Гаплик *****..
показати весь коментар
18.01.2024 00:43 Відповісти
Та закривайте вже всі бізнеси в Україні, якщо це не виготовлення гумористичних програм звісно
показати весь коментар
18.01.2024 00:50 Відповісти
Я вже подумав, що ця компанія - "Квартал".
показати весь коментар
18.01.2024 04:35 Відповісти
Дивно, в ЄДР судових рішень така ухвала відсутня...