Збитки на 100 мільйонів: БЕБ знайшло великий цех з нелегального виробництва тютюну. ФОТОрепортаж

БЕБ вилучило 34 тонни нелегального тютюну

Бюро економічної безпеки (БЕБ) викрило на Волині нелегальне виробництво тютюну в промислових масштабах.

Повний цикл незаконного виготовлення тютюну налагодила група волинян, які встановили лінію з переробки сировини у власному господарстві, повідомляє пресслужба БЕБ.

"В результаті обшуків за місцями проживання фігурантів злочину та у виробничих приміщеннях було вилучено майже 34 тонни тютюну, а також чорнові записи, мобільні телефони та промислове обладнання. Вартість не сплаченого акцизного податку тільки за вилучений тютюн складає понад 100 млн грн", – наголошується у повідомленні.

Наразі встановлюються покупці тютюну та особи, що можуть бути причетні до незаконного виробництва сигарет, а також походження сировини, додали у БЕБ.

Нелегальна фабрика з виробництва тютюну на Волині
Нелегальна фабрика з виробництва тютюну на Волині
Обладнання для виробництва тютюну
Нелегальний цех для виробництва тютюну
Вилучений на нелегальній фабриці тютюн
Вилучений на нелегальній фабриці тютюн
Обладнання для виробництва тютюну
Обладнання для виробництва тютюну
Вилучений тютюн
Вилучений тютюн

Скільки втрачає держбюджет від нелегальної торгівлі тютюновими виробами?

Нагадаємо, за даними дослідження, проведеного Kantar Ukraine, частка нелегальної торгівлі сигаретами в Україні встановила новий історичний рекорд.

За даними дослідження, у жовтні 2023 року загальний рівень нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні зріс до 25,7% з 19,5% у червні, за рахунок збільшення частки підробленої продукції та продукції, яка призначена для продажу в зоні безмитної торгівлі (з надписом Duty Free) або для експорту і нелегально продається в Україні.

За оцінкою Kantar Ukraine, через це державний бюджет України може недоотримати 23,5 мільярда гривень запланованих податкових надходжень. Загалом від початку року частка нелегальних сигарет на ринку становить 21,8%.

Топ коментарі
+7
Було прекрасне Мальборо з черкаського самосаду. Трошки кізяками пахло, але зато дешево.
показати весь коментар
13.02.2024 16:52
+5
Пачка CAMEL вже 100 грн.! А пенсія хороша, але маленька. Продукти теж подорожчали.
Як жити???
Хто голосував за Зеленського, на наступні вибори не ходіть. Без вас проголосуєм.
показати весь коментар
13.02.2024 18:55
+4
А завтра "мінздрав" сало оголосить отрутою? В деяких країнах вже є. І що? Лікарський бізнес - найприбуткованіший, найліквідніший. Хто скаже що це не так?
показати весь коментар
13.02.2024 15:58
Коментувати
Сортувати:
А як же европєйські цінності?
показати весь коментар
13.02.2024 15:46 Відповісти
Ну це ж не лантух з макухою приховали!
Місцеві привладні, знали і з цього протизаконня, копієчку для себе мали для харчування…
Знали, але не припинили… співпадіння чи співучасники…
показати весь коментар
13.02.2024 15:58 Відповісти
А завтра "мінздрав" сало оголосить отрутою? В деяких країнах вже є. І що? Лікарський бізнес - найприбуткованіший, найліквідніший. Хто скаже що це не так?
показати весь коментар
13.02.2024 15:58 Відповісти
В дуальному світі(добро і зло) все є дуальним і залежить від того "хто ви?", тож може бути і отрутою і ліками чи харчем, такий ЗАКОН, АЛЕ ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО ЯКЩО КОРАНІСТ ЗАГНУВСЯ ВІД САЛА то воно отрута. АРХ М
показати весь коментар
13.02.2024 17:14 Відповісти
..а чи то не те обладнання, що конфіскували мусора на фабриці у Золотоноші? звісно, ніхто чесно у зебілів не скаже
показати весь коментар
13.02.2024 16:25 Відповісти
На передову, їбаних ******. І з цигарками замість зброї.
показати весь коментар
13.02.2024 16:27 Відповісти
Було прекрасне Мальборо з черкаського самосаду. Трошки кізяками пахло, але зато дешево.
показати весь коментар
13.02.2024 16:52 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2024 20:15 Відповісти
не трохи ))))
показати весь коментар
14.02.2024 09:10 Відповісти
Я з минулої осені теж збитковий для держбюджету,- кинув палити/курити.
Тепер сижу і тремчу в очікуванні візиту БЕБ
показати весь коментар
13.02.2024 17:00 Відповісти
Йой а як же Гундяєв і Паша Мерс....якось невдобно перед пацанами.
показати весь коментар
13.02.2024 18:24 Відповісти
34 тони натурального тютюну! Хто їх тепер продасть на аукціоні? Просто спалять. А народу впарять целюлозно-гуталінові вироби за 20-ти кратною ціною.
показати весь коментар
13.02.2024 18:33 Відповісти
Якщо реквізують по рішенню суду, то чому не можуть продати держ. виконавці на аукціоні ??
показати весь коментар
13.02.2024 20:12 Відповісти
Шото ніхто не пише про наповнення державної казни на аукціонах. Мабуть тут не в казні справа.
показати весь коментар
13.02.2024 20:18 Відповісти
Офіційний майданчик - Аукціони конфіската в Україні

zakupivli.pro
https://www.zakupivli.pro

Завжди актуальні лоти. Безкоштовна консультація юриста. Реєструйтеся! Продаж нерухомості ліквідованих банків, НБУ, держпідприємств. Автомобілі. Вторсировина.
показати весь коментар
13.02.2024 20:29 Відповісти
Нема там ні тютюну, ні конфіскованих тютюнових виробів.
показати весь коментар
13.02.2024 20:55 Відповісти
А ! Вас турбує тільки тютюн ?
показати весь коментар
14.02.2024 20:15 Відповісти
***** , цигарками фронт задушили , не на часі ціни на тютюн підіймати , все пов"язано - рівень життя , умови життя .....в окопі , з хрипом , з пораненням : дайте закурить ...
показати весь коментар
13.02.2024 18:36 Відповісти
Это цех , на поток , и не погреб, как можно было этого не знать? Не поделили что то ?
показати весь коментар
13.02.2024 18:46 Відповісти
Пачка CAMEL вже 100 грн.! А пенсія хороша, але маленька. Продукти теж подорожчали.
Як жити???
Хто голосував за Зеленського, на наступні вибори не ходіть. Без вас проголосуєм.
показати весь коментар
13.02.2024 18:55 Відповісти
+5
показати весь коментар
13.02.2024 20:13 Відповісти
Зачем? кто же СБУ будет кормить?
показати весь коментар
13.02.2024 19:34 Відповісти
Давай акциз ещё в два раза. Точно меньше контрафакта станет
показати весь коментар
13.02.2024 20:00 Відповісти
але ж тут цілий цех працював ? Це ж не будка де самокрутки дід ліпить ?? Там площа цеху квадратів 500 + обладнання промислове. Значить можна легальний бізнес вести.
показати весь коментар
13.02.2024 20:15 Відповісти
В Чехії теж лівих цигарок тьма, так як ціни на акциз просто страшні, і йде все мимо каси...
показати весь коментар
13.02.2024 22:05 Відповісти
Люблю, коли люди бігають, суєтяться! ****! Як вже задовбала та "боротьба" з "цигарками"! А всього навсього треба зрівняти ціни на них з Європецськими.І - вуаля! Зразу "звільниться" купа "борцунів" яких можна задіяти в обороні України а не в боротьбі з "млинами"! Слава Україні !
показати весь коментар
14.02.2024 07:20 Відповісти