9022 відвідувача онлайн
8 474 161

Прем'єр Польщі Моравецький: "Ми вже прийняли кілька десятків, а, можливо, і сотні десятків біженців із України"

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький продовжує наполягати, що його країна приймає тисячі українських біженців і цим допомагає знизити напругу на сході ЄС.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це він сказав в інтерв'ю телеканалу TVP 1 січня, розповідаючи про пріоритети свого уряду на 2018 рік.

"На східних кордонах Євросоюзу ми вносимо значний вклад у зниження напруги, бо ми вже прийняли щонайменше кілька десятків, а, можливо, і сотні десятків біженців із України", - сказав Моравецький.

За його словами, рішення влади Польщі відмовити в прийомі біженців із африканських країн та Близького Сходу не було помилкою, бо це - "суверенне право Польщі".

"Ми послідовно дотримується позиції, яку партія "Право і справедливість" сформулювала до виборів 2015 року. Ми не приймемо біженців із Північної Африки та Близького Сходу, бо це наше суверенне рішення", - сказав він.

Нагадаємо, Матеуш Моравецький у перший же день затвердження на посаді голови Кабінету Міністрів заявив, що Польща прийняла дуже багато біженців із України, де триває війна.

Невдовзі речниця польського уряду Йоанна Копциньська заявила, що Польща прийняла "багато біженців" із України, чим полегшила напруженість на східному фланзі ЄС, однак у ЄС про це забувають або не помічають.

Посольство України в Польщі у відповідь оприлюднило заяву про "реальну кількість українських біженців", у якій ідеться, що за 10 місяців 2017 року польська влада надала статус біженця 56 громадянам України.

Топ коментарі
+22
Англия и Ирландия с 2004 года приняли миллионы "беженцев" из Польши - и ничего ...
Беженцы и трудовые мигранты - немного отличаются - правда ?
показати весь коментар
02.01.2018 11:27 Відповісти
+17
"Сотни десятков...."? Премьер Польши Моравецкий: "Мы уже приняли несколько десятков, а, возможно, и сотни десятков беженцев из Украины" - Цензор.НЕТ 1846 Каких беженцев? Заробитчан!!!! Заробитчан, которые поднимают экономику Польши, а не сидят на соц. пособии и требуют для себя все больше и больше благ!
показати весь коментар
02.01.2018 11:31 Відповісти
+13
"ВНА" просто идет на.....х....
показати весь коментар
02.01.2018 11:32 Відповісти

Завантаження...