"Перший крок щодо зламу Мінських домовленостей", - Лавров із приводу закону про деокупацію Донбасу

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА "Новости".
"Я вважаю, що той, хто зробить перший крок щодо зламу Мінських домовленостей, зробить колосальну помилку. Власне кажучи, київська влада перебуває за крок від цієї помилки, якщо вони остаточно ухвалять закон про реінтеграцію, який зараз у них пройшов друге читання. Подивимося", - сказав Лавров.
Також він назвав провокаційним закон про освіту.
Нагадуємо, 18 січня Верховна Рада прийняла закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях".
- Да.
- А скажи что-нибудь по-дипломатски.
- Дебилы, *****!