11323 відвідувача онлайн

Документального підтвердження передачі ракети у військову частину немає і присутність ракети в Україні не підтверджена - російський експерт Лукашевич про доповідь Міноборони РФ про ракету до БУКа

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Лукашевич зазначив: "Перші враження про нинішній (третій за темою МН17) брифінг Міноборони Росії:

- моя розшифровка заводських рукописних номерів на двигуні і соплі ракети, раніше озвучена (щодо кожної цифри) в прямому ефірі передачі Тимура Олевського і далі надана ним у розпорядження Об'єднаної слідчої групи (JIT), виявилася абсолютно правильною. Приємно почути від наших генералів підтвердження своєї професійної (хоч і авіаційної) кваліфікації. Скажу більше - моя розшифровка була ще детальнішою, із зазначенням номера складального креслення двигуна і літери "Л", що позначає льотний виріб (на брифінгу ця літера залишилася не озвученою);

- перша частина брифінгу, присвячена розшифровці заводських номерів на двигуні і соплі ракети, і присвоєного ракеті бортового номера, з подальшим відправленням її в конкретну в/ч - має бездоганний вигляд. Питання у мене поки тільки одне - навіщо довелося чекати чотири місяці з моменту прес-конференції JIT у травні, адже підняти документи на місці зберігання - це кілька днів, один тиждень максимум. І якби все було бездоганно, то місяця на підготовку й організацію відповідної прес-конференції більш ніж достатньо. Але для чогось знадобилося аж 4 місяці...

- почуття міри - це якість, що відрізняє генія від ремісника. Тому даними з розшифровки заводських номерів і демонстрацією документів щодо передачі ракети замовнику і треба було обмежитися. І не запрошувати голландців "ознайомитися" з документами, а передати всі документи голландцям із дотриманням усіх необхідних юридичних процедур, обумовивши свою участь в експертизах для перевірки з автентичності та відсутності привнесених змін. Однак почуття міри нам зрадило, і все зіпсувало "але це ще не все", тому що наступна частина брифінгу мала зовсім непереконливий вигляд і була "притягнутою за вуха";

- що не сподобалося: акти приймання ракети в в/ч згадані, і можна було зрозуміти, що вони є в наявності ("передача ракети підтверджена актами приймання"), але самі акти, будучи двосторонніми документами, не надано. Мовляв, вони в України, і якщо вона їх не надасть, то знищила або приховує. Але один примірник акта мав залишитися в архіві Долгопрудненського заводу. Це, мабуть, єдиний ляп, який кинувся в очі "з ходу".

І зверніть увагу - всі подані документи - це внутрішні документи Долгопрудненського заводу. Але для заводу військова частина - це не замовник, це експлуатант. А документи мають бути і в замовника (підрозділ Міноборони, який відповідає за постачання військ). Я це до того, що згадка конкретної військової частини у внутрішній документації заводу - це ще не повноцінний доказ, а екземпляр Акту обов'язково мав залишитися на заводі або в Мінобороні.

Крім того, поставка (транспортування) бойових ракет у частину - це ціла процедура, що теж супроводжується транспортними та іншими документами за участю перевізника, також мають бути тривалі терміни зберігання - вони де? За ними ж то якраз і буде видно, кому справді поставлено ​​ракету, а за Актом приймання-передачі - з'ясується, хто цей "кому" такий. Вважаю, що Акту передачі цієї ракети у в/ч не існує - в іншому випадку він був би стопудово пред'явлений, тільки заради нього варто було збирати окремий брифінг.

- таким чином, документального підтвердження передачі ракети в конкретну і названу в/ч немає, і всі подальші міркування про присутність ракети в Україні документально нічим не підтверджені.

- аналіз відео з виявленням монтажу - просто все несерйозно. По-перше, ці відео з'явилися відразу ж - а на фальсифікацію потрібен час. Ось на продемонстрованому відео з прикладом монтажу, де транспортується іноземний танк, і жахдивої якості, нашому Міноборони знадобилося 4 роки. А всі відео, які Міноборони опротестовує, з'явилися відразу ж, відео з Луганська з "БУКом" із трьома ракетами - вже наступного дня. До речі, Міноборони не оригінальне - "порушенням" перспективи намагалися довести фейковість цих відео різні блогери за останні три роки. Та й будь-хто, знайомий із відеомонтажем, скаже, що доводяться привнесені доповнення/зміни у відео все-таки інакше. Особливо з урахуванням того, що всі автореєстратори з широким кутом зору в принципі спотворюють картинку, і в різних частинах кадру - по-різному.

Ну і друге - на брифінгу зроблена спроба довести підробки в трьох відео (вранці 17.07.2014 на виїзді з Донецька, потім рух "БУКа" на трейлері через Макіївку, і вивіз із трьома ракетами через Луганськ), і на одній фотографії "БУКа" (без трейлера) на вулиці Карапетяна в Сніжному - тільки те, що було представлено у відеоролику JIT, але ж насправді загалом відео і фотографій "БУКа" на території сепаратистів 17 липня 2014 року - ДЕСЯТКИ! Із цим як бути? Сфальсифікувати такий обсяг відеороликів із різних джерел, знятих у різних місцях за різних умов (в русі і на стоянці, при різному освітленні тощо), і запустити їх в інформпростір різними каналами у настільки стислий час - це ні Голлівуду, ні будь-якій фабриці тролів не під силу.

- радіоперехоплення - взагалі ні про що :) просто ржач. Не допомогли навіть спроби прокоментувати розмову - все тільки ще більше заплуталося. "Буде ще один малайзійський Боїнг", - це те ж саме, що і фраза Коломойського "дали гранату мавпі, от і завалили Боїнг", вони взагалі нічого не доводять. Констатую - за 4 роки серед усіх радіоперехоплень і прослуховувань, що здійснювалися нашою радіотехнічною розвідкою, не знайшлося взагалі ні-чо-го.

Такі мої перші враження. Загалом, доповідачі почали дуже добре, але не змогли втриматися від "ще" і "ще", і вийшов перебір.

Змістовна частина брифінгу, що заслуговує на увагу - тільки перша, яка стосується документації щодо ракети.

Тепер чекатимемо на відповідь України. Думаю, для України зараз найкраще буде спокійно, без емоцій, подати документи на отримані з Долгопрудного ракети в зазначений період часу, з актами приймання- передачі".

Нагадаємо, 17 вересня Російська Федерація озвучила інформацію про нібито українське походження ракети "БУК", яка збила літак рейсу МН17 над Донбасом в 2014 році.

Це не перша версія Росії, яка намагається зняти з себе відповідальність за злочин.

Нагадаємо, літак "Боїнг-777" Малайзійських авіаліній, який прямував з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року в районі Тореза (Донецька область). Унаслідок падіння загинуло 298 осіб.

Цензор.НЕТ неодноразово повідомляв про хід розслідування причин катастрофи "Боїнга" рейсу МН17, а також оприлюднив ексклюзивні фотографії ангара і фотографії елементів "Бук-М1-2", які фігурують у матеріалах кримінальної справи. Прокуратури Нідерландів та Австралії підготували вельми переконливу доказову базу. Зокрема, було встановлено, що елементи, які вразили "Боїнг", точно збігаються з начинкою бойової частини саме новітньої російської зенітної ракети "БУК-М1-2". Комплекс "БУК-М-1-2" був розроблений у 1997 році, поставлений на озброєння ЗС РФ у 1998-му і ніколи не поставлявся в Україну. Також незалежні експерти з Німеччини, Англії та Польщі, вивчили фрагменти уламків і склали свою думку: це частини російської ракети "БУК". Сучасна хімічна експертиза абсолютно точно встановила склад металу, виявила частки матеріалу обшивки і скла саме збитого лайнера, які пробивали ці елементи перш, ніж уразити людей.

У листопаді 2015 року Президент Петро Порошенко під час візиту до Нідерландів заявив, що Україна використовує членство в Радбезі ООН в розслідуванні трагедії "Боїнга" рейсу МН-17.

У травні 2016 року австралійська юридична фірма LHD подала позов проти Росії і російського президента Володимира Путіна в Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) від імені родичів жертв "Боїнга" "Малайзійських авіаліній" рейсу MH17, збитого 17 липня 2014 року над непідконтрольними Україні територіями східної частини країни. Позов, у якому РФ і В.Путін вказуються як відповідачі і який вимагає компенсацію $ 10 млн за кожного пасажира, був поданий 9 травня.

Восени минулого року Міжнародна слідча група (JIT*) представила висновки, згідно з якими малайзійський "Боїнг" був збитий ракетою "земля-повітря" з установки "БУК", яка стріляла з району донбаського містечка Сніжне (на той час перебувало під контролем "ДНР"). Слідча група представлена ​​п'ятьма країнами: Малайзія, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Україна. Росія від участі в спільному розслідуванні групи відмовилася.

24 травня Міжнародна спільна слідча група поінформувала, що літак рейсу MH17 над окупованою територією Донбасу 17 липня 2014 року було збито зенітно-ракетним комплексом "БУК", який належить 53-й зенітно-ракетній бригаді ППО російських ВС, яка дислокується в Курську.

Топ коментарі
+19
Вот этот вот Дубинский, который стоит в окружении Портнова и Гужвы? Так он врать не будет, что вы.
Документального подтверждения передачи ракеты в воинскую часть нет и присутствие ракеты в Украине не подтверждено - российский эксперт Лукашевич о докладе Минобороны РФ о ракете к БУКу - Цензор.НЕТ 9143
показати весь коментар
17.09.2018 20:26 Відповісти
+13
Документального підтвердження передачі ракети у військову частину немає і присутність ракети в Україні не підтверджена - російський експерт Лукашевич про доповідь Міноборони РФ про ракету до бука - Цензор.НЕТ 5195
показати весь коментар
17.09.2018 21:02 Відповісти
+8
Кацапские истории про распятых мальчиков никого не трогают.Самое эффективное оружие против них ,это просто игнорить.Они тогда на гавно исходят)))Вяличие из ушей льется)))
показати весь коментар
17.09.2018 20:27 Відповісти

Завантаження...