4788 відвідувачів онлайн

За добу найманці РФ 5 разів обстріляли позиції ЗСУ, поранено одного українського воїна, знищено чотирьох терористів, - штаб ООС

7 січня російські окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню. При цьому випадків застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами, не зафіксовано.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру ООС у Facebook.

"Опорні пункти наших військ були обстріляні з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї поблизу селища Станиця Луганська на луганському напрямку, хутора Вільний на попаснянському напрямку, в районі селища Луганське на світлодарському напрямку, селища Березове на донецькому напрямку та поблизу населеного пункту Павлопіль, що на маріупольському напрямку.

Протягом минулої доби один військовослужбовець Об'єднаних сил зазнав поранення", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у відповідь на провокації противника підрозділи Об'єднаних сил застосовували чергові вогневі засоби.

За даними розвідки, 7 січня чотири окупанти загинуло та двоє зазнали поранень.

Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.

"Незважаючи на погіршення погодних умов, українські військові продовжують надійно контролювати дії противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов повного припинення вогню", - додали в прес-центрі ООС.

За добу найманці РФ 5 разів обстріляли позиції ЗСУ, поранено одного українського воїна, знищено чотирьох терористів, - штаб ООС 01

Топ коментарі
+17
Одужання пораненному воїну України !!! А тій четвірці зустрічі з бісами!!!! )
показати весь коментар
08.01.2019 07:51 Відповісти
+14
Смерть окупантам та їхнім думбаським посіпакам!
показати весь коментар
08.01.2019 08:35 Відповісти
+12
Пораненому воїну швидкого одужання.

А здохлій кацапорашистській мерзоті на рило по кварті гарячої смоли в пеклі.

Все буде Україна!
показати весь коментар
08.01.2019 08:46 Відповісти

Завантаження...