Споживання електроенергії зросло на 1ГВт через похолодання, – Міненерго

Але країна має у своєму розпорядженні необхідні резерви потужностей, запевнив під час брифінгу міністр енергетики Герман Галущенко, передає Інтерфакс-Укрїана.
"При такому споживанні на сьогоднішній день ми фактично маємо значний резерв потужності в енергосистемі, щоб забезпечити відповідним обсягом електроенергії", – сказав він.
Раніше оператор системи передачі НЕК "Укренерго" прогнозував зростання споживання електроенергії на 21 грудня на тлі зниження температури на 3,58%. Добове споживання електроенергії очікувалося на рівні 506 тис. МВт-год проти 488,5 тис. МВт-год на 20 грудня.
Джерело: Інтерфакс-Україна