Кабмін затвердив фінплан "Укрзалізниці", компанія залишиться збитковою

Про це голова правління компанії Олександр Камишін повідомив у Telegram.
"У фінплані-2023 закладені незначний ріст доходів від вантажних та пасажирських перевезень. Закладено також доволі значний збиток, щоб не піднімати тарифи на вантажні перевезення та ціни на квитки для пасажирів", – написав голова компанії.
Він зауважив, що фінплан передбачає рекордний рівень капітальних інвестицій.
Водночас Камишін не оприлюднив конкретних показників затвердженого фінплану.
Як повідомлялося, "Укрзалізниця" у 2021 році отримала 457 млн грн чистого прибутку після збитку у розмірі 11,9 млрд грн роком раніше.
Як повідомлялося, "Укрзалізниця" за підсумками 2021 року отримала 457,5 млн грн чистого прибутку після майже 12 млрд грн чистого збитку у 2020 році.
Очікувалося, що 2022 рік "Укрзалізниця" закінчить зі збитком через скорочення вантажних перевезень та велику кількість евакуаційних рейсів.