Телеканалам олігархів виділили з бюджету ще понад 200 мільйонів на російськомовний контент для "Freeдом"

Кошти виділено на виробництво контенту з орієнтування на російськомовного глядача за межами України та забезпечення прямого ефіру зі студії російською мовою, передають "Наші гроші".
За даними системи "Прозорро", іноземне підприємство "1+1 продакшн" з групи Ігоря Коломойського отримає 75,3 млн грн на виготовлення контенту – по 83 663 грн за годину.
ПрАТ "Телеканал "Інтер" Фірташа-Льовочкіна-Хорошковського матиме 74,83 млн грн на контент – по 83 143 грн за годину.
Послуги ТОВ "СЛМ новини" Віктора Пінчука коштуватимуть 73,58 млн грн – по 81 754 грн за годину.
Торік цим же каналам замовляли контент для телеканалу Freedom з розрахунку близько 67 тис. грн за годину. Тобто на цей рік телеканали підняли ціни на 25%.
З урахуванням минулорічних закупівель "плюси" під час вторгнення отримали замовлення для Freedom на 134 млн грн, "Старлайт" – 129 млн грн, "Інтер" – 108 млн грн.
"Новинна група Україна" Ріната Ахметова минулого літа також отримала підряд на 48 млн грн. Компанія Ахметова здала свою ліцензію державі і її тележурналісти перейшли на новий телеканал "Ми – Україна".
Таким чином загальні контракти на російськомовний контент "Фрідому" з каналами українських олігархів під час вторгнення коштують вже 419 млн грн, наголошує видання.