1 431 18

Нацкомісія скасувала підвищення тарифів на воду після критики Зеленського

вода,без,кран,воды

Відповідне рішення НКРЕКП ухвалила на позачерговому засіданні 3 липня після критики президента Володимира Зеленського, повідомляє пресслужба регулятора.

Згідно із скасованим рішенням, тарифи на послуги 34 водоканалів з 1 липня мали зрости в середньому на 32%.

"Верховний Головнокомандувач в період воєнного стану висловився проти рішення про перегляд тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що є самодостатньою підставою для скасування прийнятого регулятором рішення. Крім цього, прем’єр-міністр України наголосив на необхідності проведення консультацій щодо такого рішення. У зв’язу з цим пропоную скасувати постанови від 29 червня 2023 року відповідно до переліку, який оприлюдений в проєкті рішення", – прокоментував голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський.

Відтак регулятор має намір розпочати консультації з Кабінетом міністрів та всіма зацікавленими сторонами задля "напрацювання справедливого соціального рішення, яке зможе забезпечити додаткові фінансові ресурси з державного бюджету або інші компенсаторні механізми для покриття витрат водоканалів".

Як повідомлялося, минулого тижня НКРЕКП встановила нові тарифи на воду для 33 водоканалів та АТ "Укрзалізниця". Середньозважене зростання склало 32%.

Пізніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що рішення НКРЕКП про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення не були погоджені з урядом. Тож очільник Кабміну доручив розпочати додаткові консультації з їх перегляду.

У суботу президент Володимир Зеленський розкритикував рішення НКРЕКП підвищити тарифи на водопостачання для населення, назвавши його ганебним і непрофесійним.

Топ коментарі
+11
Прикольні ви чуваки. Шалене підвищення електроенергії - ок. Зріст ціни на паливо, яке потяне за собою ріст цін на абсолютно все - ок. А копійчане зростання води - ойвсьо, пагано, треба терміново відмінити.
Зегниди, коли ви вже здохнете?
показати весь коментар
03.07.2023 14:11 Відповісти
+4
Боневтік рятує від тарифів. Просто пздц.
Відтепер на всіх каналах телемарафона.
показати весь коментар
03.07.2023 14:23 Відповісти
+3
У нас вже майже як в рф, царь добрий, а бояри погані.
показати весь коментар
03.07.2023 14:02 Відповісти

Завантаження...