3 106 11

Неможливо використовувати: В Індії на рахунках російських експортерів лежать мільярди рупій

лавров

"У Джакарті, коли ми були на Східноазіатському саміті, ми спілкувалися з (главою МЗС Індії, – ред.) Субраманьяном Джайшанкаром, обговорювали двосторонні питання, у тому числі, так, така проблема є, в нинішній ситуації накопичилося дуже багато мільярдів рупій, які поки не знаходять свого застосування", – сказав Лавров на пресконференції в Нью-Делі, передає Інтерфакс.

За словами Лаврова, індійські партнери запевнили, що запропонують перспективні галузі, куди можна інвестувати кошти.

У червні 2023 року повідомлялося, що Росія не може вивести з Індії доходи від продажу нафти на мільярди доларів.

У першому кварталі дефіцит зовнішньої торгівлі Індії з Росією склав $14,7 млрд. Через це у Росії формується надлишок рупій – російським компаніям важко обміняти їх на рублі через валютні обмеження.

Через цей дисбаланс, на рахунках індійських банків щокварталу осідатимуть рупії на $2-3 мільярди, які Росія не зможе використовувати. Ця сума додасться до приблизно $147 млрд чистих іноземних активів, створених Росією за кордоном протягом 2022 року.

Топ коментарі
+8
Лавров заявил, что Индия пообещала предложить перспективные сферы для инвестирования застрявших на счетах российских компаний миллиардов рупий.
Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/economics/10/09/2023/64fd86f99a794761f3aa06e1

😂..Чудовий план - містер Фокс : продати нафту зі знижкою за рупії , які ніяк забрати з індійських банків , а тепер вкласти їх в економіку тієї країни, де вони й застрягли.
І отримувати прибуток з тих інвестицій теж в рупіях .
Геніальна - многоходовочка .
показати весь коментар
11.09.2023 12:27 Відповісти
+3
Могут на эти деньги слонов индийских купить или чая ! Приправ тм много разных тоже имеется !
показати весь коментар
11.09.2023 11:37 Відповісти
+3
Ага. лаврофф прямо так і скаже "посипте мій овес куркумою на 3 мільярди доларів, будь ласка". 😂
показати весь коментар
11.09.2023 11:59 Відповісти

Завантаження...