У "Київстарі" назвали причиною масштабного збою атаку хакерів (оновлено)

Про це пише dev.ua із посиланням на джерела в компанії.
Станом на 12 годину у "Київстарі" офіційно підтвердили інформацію про потужну хакерську атаку.
"Вранці 12 грудня мережа зв’язку "Київстару" стала мішенню потужної хакерської атаки, що стала причиною технічного збою, у результаті якого тимчасово недоступні послуги зв`язку та доступу в інтернет", – заявили у пресслужбі компанії Суспільному.
Там додали, що для фіксації обставин та наслідків протиправних дій з втручання у діяльність мережі "Київстару", оператор залучив представників правоохоронних органів та спеціальних державних служб, які наразі працюють в офісі компанії.
"Станом на зараз відомо, що персональні дані абонентів не скомпрометовані. На цей час фахівці оператора працюють над усуненням наслідків хакерської атаки для якнайскорішого відновлення зв’язку та надання сервісів", – наголосили в компанії.
У "Київстарі" також обіцяють надати компенсацію абонентам, які не мали зв'язку або не могли скористатися сервісами оператора.
Як повідомлялося, вранці 12 грудня абоненти "Київстару" почали масово скаржитися на відсутність мобільного зв’язку та інтернету. Також не працює сайт оператора та мобільний застосунок.
Пізніше в "Київстарі" заявили про технічний збій у мережі, через що можуть бути недоступні послуги зв’язку та доступу в інтернет. Спеціалісти ком панії вже працюють над усуненням проблеми, але скільки це триватиме, наразі невідомо.
Кличко поламав. А ні, навіть не він, це все Порошенко . І метро - теж . І все що погане в житті України - то вони.