5 786 38

Зеленський: Генштаб просить мобілізувати ще 500 тисяч бійців, для цього треба знайти 500 мільярдів

зеленський

Про це президент Володимир Зеленський заявив на пресконференції.

"Вони запропонували (мобілізувати, – ред.) додаткових 450-500 тисяч людей. Це дуже серйозна цифра. Я сказав, що мені потрібно більше аргументів для того, щоб підтримувати цей напрямок. Тому що це питання перш за все людей, друге – це питання справедливості, це питання обороноздатності і це питання фінансів", – сказав Зеленський.

Він зауважив, що для реалізації цього запиту потрібно напрацювати конкретні рішення, пов'язані з питаннями ротації та відпусток.

"Це повинен бути комплексний план", – наголосив Зеленський.

За його словами, наразі триває робота над цим планом, але він "не побачив там демобілізації".

"Для мене дуже важливо, якщо 440 тисяч плюс, то хто заслуговує права на відпочинок?", – зазначив Зеленський.

Він додав, що додаткова мобілізація також потребуватиме значних фінансових ресурсів.

"Мобілізація у такому форматі буде коштувати Україні додаткових 500 мільярдів гривень...Я хотів би розуміння від прем'єр-міністра, від міністра фінансів – а звідки гроші?", – наголосив президент.

Топ коментарі
+12
Вова видно вже на ПМЖ в Ізраль лижі нагострив. Починається друга серія марлізоньського балєту , перша була перед війною- "" Ми можемо збільшити армію, але тоді не буде грошей на дороги...".
Воно невипривавне, слова відсутні!
показати весь коментар
19.12.2023 19:00 Відповісти
+7
перестанеш мародерити, знайдеш вдвічі більше
показати весь коментар
19.12.2023 19:12 Відповісти
+7
Чому поліцейських не призивають до лав ЗСУ? Чому у поліцейських відстрочка? Їх в країні більше 300 тис. підготовлених, зі зброєю, які і так вже утримуються державою!!! Якщо 5 тис у бригаді, то це 60 механізованих бригад!!!!
показати весь коментар
19.12.2023 20:52 Відповісти

Завантаження...