2 487 13

Нацкомісія з тарифів залишилася без голови

ущаповський

"Вчора закінчився останній день моїх повноважень як голови НКРЕКП. І вже незабаром разом із колегами, шляхом таємного голосування, ми оберемо нового очільника або очільницю регулятора", – написав Ущаповський на своїй сторінці у Facebook.

У пресслужбі НКРЕКП уточнили, що він продовжить роботу на посаді звичайного члена Нацкомісії.

Як повідомлялося, Костянтин Ущаповський очолював НКРЕКП 22 лютого 2022 року. До складу НКРЕКП від входить з 29 грудня 2021 року.

З 2005 по 2014 роки він працював першим заступником директора - головним диспетчером НЕК "Укренерго", а з 2014 по 2015 роки очолював компанію. З 2015 по 2018 роки працював у НАЕК "Енергоатом".

Топ коментарі
+3
Я вже думав - зарізали нах.
Не встиг порадуватись.
показати весь коментар
23.02.2024 17:40 Відповісти
+1
А навіщо там голова? Зараз усім д'єрмак керує.
показати весь коментар
23.02.2024 18:08 Відповісти
+1
Можна і без голови , аби члени були
показати весь коментар
23.02.2024 18:36 Відповісти

Завантаження...