4 639 15

Після ворожих атак у березні пошкоджено або зруйновано 80% потужності ТЕС, – ДТЕК

тес,ладижин

Унаслідок ворожих ударів по енергосистемі України в березні пошкоджено або зруйновано повністю 80% теплової генерувальної потужності ДТЕК, доступної до масованої атаки 22 березня.

Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомив виконавчий директор компанії Дмитро Сахарук, передає Інтерфакс-Україна.

"Учора (29 березня) була друга за масштабом атака на наші об'єкти, наймасштабніша сталася 22 березня. Наслідки цих двох атак "результативні" в лапках. Пошкоджено дуже багато об'єктів генерації та розподілу.

У нас 5 із 6 ТЕС пошкоджено дуже сильно, деякі блоки зруйновано майже повністю, деякі частково", – сказав він.

Сахарук зазначив, що протягом березня РФ завдала понад десять атак на об'єкти ДТЕК.

Як повідомлялося, внаслідок атаки росіян по українській енергосистемі 22 березня серйозно постраждали всі енергоблоки двох ТЕС енергохолдингу ДТЕК – Бурштинська та Ладижинська. 

Нагадаємо, вранці 22 березня росіяни здійснили наймасштабнішу атаку на енергетичну систему України. Для цього ворог застосовував близько 90 ракет, та понад 60 дронів. Унаслідок цього були пошкоджені ТЕС, енергетичні об'єкти, а у низці областей запроваджували аварійні відключення.

У тому числі під час ракетної атаки росіяни атакували найбільшу гідроелектростанцію України – ДніпроГЕС у Запоріжжі, а також одну з найбільших Харківську ТЕЦ-5. Через пошкодження вони припинили роботу.

Топ коментарі
+6
По ТЕЦ вони також раніше били, ще в 22 році.
показати весь коментар
30.03.2024 16:25 Відповісти
+3
От цікаво , а хто порадив Військовому Вождю влаштувати в Білгородській області перфаманс з "хорошими рюзьги" ? Чи може він сам таке запропонував? В України від цього тільки мінуси ( велике руйнування електрогенерації ), а у Путла та Орди тільки плюси - явка на "виборах" Путла піднялась , отримав свої 87% , Путло-отара сгуртовалась навколо царя , у Путла посилилась істерія - заварнякав про створення якойсь "санітарної зони " та почав бити ракетами по українськой електрогенерації ( чого раніше не було , раніше били по трансформаторам ). Здається мені , що ця ЗЕбригада спеціально робить так , що б Путло постійно билося в істериці и продовжувало цю війну , а одночасно продовжувало володорювання в Україні ЦЬОГО та ЦИХ.
показати весь коментар
30.03.2024 16:18 Відповісти
+2
Чого ж Путло при Пороху не нападав на Україну після того , як Порох важко , але заспокоїв маніяка у лютому 2015 року ( Мінськ-2 )?
Чого ж Путло не нападає на Казахстан чи Азербайджан , з якими має спільні кордони ?
Чого ж Путло не нападає після 2008 року на Грузію ?
Може тому що в Казахстані та Азербайджані при владі професійні політики та дипломати , а не кловани ?
Та й в Грузії нова влада спаковала свого клована до буцигарні за його "успіхи" у війні 2008 року та інші "досягнення" і якось Грузія досить непогано живе , хоч і втратила 20% території.
А Лука з Білорусі ще й 30 років успішно доїть Орду.
А що могло гарне відбутися в Україні , коли в 2019 році 73% дурнуватих виборців завели в Президенти хлопчиська , який навіть лекції у ВУЗі всі 5 років прогулював , бо вештався по КВНам замість навчання?
показати весь коментар
31.03.2024 00:28 Відповісти

Завантаження...