Мільйон цигарок та тонни тютюну: БЕБ проводить обшуки одразу у чотирьох виробників сигарет (оновлено)

Як зазначає пресслужба відомства, їх підозрюють у незаконному виготовленні тютюнової продукції та її подальшій реалізації в Україні та країнах ЄС.
"Під час обшуків детективи вже виявили виробничі лінії та понад 1 млн пачок сигарет Marshal, URTA, BRUT, BL, Marvel, Compliment тощо без марок акцизного податку. Також виявлено орієнтовно 18 тонн тютюну", – йдеться у повідомленні.
Попередньо правоохоронці встановили, що переважна кількість відправлень незаконно виробленої тютюнової продукції здійснювалась відомою службою доставки. На одному з її відділень було виявлено велику кількість сигарет без марок акцизного податку.
У БЕБ додали, що обшуки за участі криміналістів та податківців тивають.
Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") уточнив, що обшуки у п'яти найбільших вітчизняних виробників тютюнової продукції розпочалися ще вчора.
"Так, серед них відома львівська фабрика і фабрика відомого нам з вами конвертатора з Києва. Подекуди виявлені підроблені акцизні марки, не марковані тютюнові вироби. Обшуки не завершені. Процесуальні дії щодо підтвердження виготовлення контрафактних цигарок на відповідному обладнанні тривають", – написав Гетманцев у Telegram.
Він зауважив, що наразі робота цих фабрик зупинена повністю.
Як повідомлялося, Верховна Рада підтримала посилення покарання за незаконну торгівлю підакцизними товарами.


Без тебе знаю я… - Ні, - каже,- нам не йде,
Кислючий-прекислючий -
Оскома нападе! -
Розсердилась вона і подалась додому,
Жалкуючи, що бігла по-дурному.
====
Ти кинув палити і усі повинні кинути.
Ти став імпотентом - і усіх чоловіків треба каструвати.
Ти жебрак - і усі навколо повинні бути жебраками (це ми вже при соціалізмі проходили).
Ти мудило - і усі навколо повинні теж бути мудилами? Та нє, друже. На щастя, адекватних більше.