9 463 30

Мільйон цигарок та тонни тютюну: БЕБ проводить обшуки одразу у чотирьох виробників сигарет (оновлено)

БЕБ проводить обшуки на чотирьох виробництвах цигарок

Як зазначає пресслужба відомства, їх підозрюють у незаконному виготовленні тютюнової продукції та її подальшій реалізації в Україні та країнах ЄС.

"Під час обшуків детективи вже виявили виробничі лінії та понад 1 млн пачок сигарет Marshal, URTA, BRUT, BL, Marvel, Compliment тощо без марок акцизного податку. Також виявлено орієнтовно 18 тонн тютюну", – йдеться у повідомленні.

Попередньо правоохоронці встановили, що переважна кількість відправлень незаконно виробленої тютюнової продукції здійснювалась відомою службою доставки. На одному з її відділень було виявлено велику кількість сигарет без марок акцизного податку.

У БЕБ додали, що обшуки за участі криміналістів та податківців тивають.

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") уточнив, що обшуки у п'яти найбільших вітчизняних виробників тютюнової продукції розпочалися ще вчора.

"Так, серед них відома львівська фабрика і фабрика відомого нам з вами конвертатора з Києва. Подекуди виявлені підроблені акцизні марки, не марковані тютюнові вироби. Обшуки не завершені. Процесуальні дії щодо підтвердження виготовлення контрафактних цигарок на відповідному обладнанні тривають", – написав Гетманцев у Telegram.

Він зауважив, що наразі робота цих фабрик зупинена повністю.

БЕБ проводить обшуки на чотирьох виробництвах цигарок

БЕБ проводить обшуки на чотирьох виробництвах цигарок

Як повідомлялося, Верховна Рада підтримала посилення покарання за незаконну торгівлю підакцизними товарами.

Топ коментарі
+13
Кошмарять конкуренів.
показати весь коментар
15.05.2024 12:50 Відповісти
+8
Яка там фабрика.Достаточно просто Банковую обыскать и любая фабрика по производству гандонов ужаснется,узнав о наличии таких конкурентов
показати весь коментар
15.05.2024 13:42 Відповісти
+7
Лисичка думає: цвірінькало ти сучий,
Без тебе знаю я… - Ні, - каже,- нам не йде,
Кислючий-прекислючий -
Оскома нападе! -
Розсердилась вона і подалась додому,
Жалкуючи, що бігла по-дурному.

====

Ти кинув палити і усі повинні кинути.
Ти став імпотентом - і усіх чоловіків треба каструвати.
Ти жебрак - і усі навколо повинні бути жебраками (це ми вже при соціалізмі проходили).

Ти мудило - і усі навколо повинні теж бути мудилами? Та нє, друже. На щастя, адекватних більше.
показати весь коментар
15.05.2024 13:56 Відповісти

Завантаження...