"Нафтогаз" виявив ще одну схему розкрадання державного газу на 160 мільйонів. ФОТО

"Нафтогаз" викрив схему розкрадання газу на 164 млн грн у Запорізькій області.

Група "Нафтогаз" спільно з Департаментом стратегічних розслідувань Нацполіції викрила схему розкрадання газу на 164 млн грн у Запорізькій області.

Про це голова правління "Нафтогазу" Сергій Корецький повідомив у Facebook.

За його словами, у межах розслідування справи правоохоронці провели 12 обшуків, є затримані, кільком особам оголошено про підозру.

Корецький уточнив, що крадіжку газу з мережі здійснювали представники місцевого підприємства, що займається торгівлею пальним.

"З початку року викрито та зупинено вже кілька подібних схем. Спільно працюємо з урядом і Верховною Радою щодо невідкладного посилення кримінальної відповідальності за крадіжки нафти та газу. Група "Нафтогаз" зі свого боку постійно посилює контроль і моніторинг стану трубопровідних мереж для боротьби з незаконним відбором", – додав Корецький, оприлюднивши кілька фото, пов'язаних із виявленою схемою.



Як повідомлялося, раніше правоохоронці викрили колишнього голову правління приватного товариства "Блакитне паливо" у причетності до розкрадання державного газу на 250 мільйонів гривень. Наразі справу щодо нього вже передали до суду.

Завантаження...