Кешбек на пальне: Свириденко оприлюднила умови програми

Кешбек на пальне: Свириденко оприлюднила умови програми

Програму кешбеку на пальне передбачатиме компенсацію у розмірі 5-15% від вартості придбаного бензину, дизельного пального чи автогазу.

Про це прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила у Telegram.

Вона уточнила, що під час купівлі на АЗС громадяни зможуть отримати від держави:

  • 15% кешбеку на дизельне пальне;
  • 10% кешбеку на бензин;
  • 5% кешбеку на автогаз.

"Кешбек на пальне працюватиме до 1 травня на всіх АЗС, які долучаться до програми. Виплати будуть здійснені на базі програми "Національний кешбек", якою вже користуються 9,4 млн громадян", – пояснила Свириденко.

Вона також повідомила, що майже 13 мільйонів пенсіонерів та вразливих категорій громадян отримають доплати по 1500 гривень.

За словами Свириденко, виплати отримають пенсіонери за віком, отримувачі допомоги по інвалідності, малозабезпечені, отримувачі базової соцдопомоги, ВПО, сімʼї з дітьми.

"Кошти надійдуть одноразово у квітні вже наявними механізмами, якими люди отримують соціальні виплати – на спецрахунки у банках або через "Укрпошту". Виплати будуть здійснені в межах чинних бюджетних програм Мінсоцполітики", – уточнила очільниця уряду.

Як повідомлялося, сьогодні вранці президент Володимир Зеленський анонсував програму кешбеку для споживачів пального, а також нові виплати 13 мільйонам громадян, що належать до вразливих категорій.

Топ коментарі
+10
Привіт комунізм зелений!!!!!
показати весь коментар
12.03.2026 17:40 Відповісти
+10
Це був сарказм звичайно... Але чому у нас до цих пір совдеповські стандарти діють. Якщо у чоловіка більш менш прийнятна пенсія то чому так принижують інших членів сім'ї? Людина віддала всі свої нерви та здоров'я навчаючи дітей читати та писати і отримує 93 долари пенсії? В цивілізованому світі це навіть не бомж і не злидень, це взагалі виходить за рамки здорового глузду це три долари на день. В світі якщо у людини дохід менше 5 доларів на день це взагалі катастрофа, а тут ТРИ! Після 40 років праці!
показати весь коментар
12.03.2026 17:52 Відповісти
+7
Ох вже ж ці казки, ох вже ж ті казкарі...
показати весь коментар
12.03.2026 17:39 Відповісти

Завантаження...