Українці масово несуть квіти до посольства Франції, вшановуючи пам'ять про жертв теракту
Сьогодні, 15 липня, українці масово приносять квіти до будівлі посольства Франції в Україні в пам'ять про загиблих напередодні в результаті теракту в курортній Ніцці.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна."Національне свято, 14 липня, для нас дуже важливе, тому що воно символізує наші цінності: цінності свободи, рівності, братерства. І ті люди, які організували цей теракт, вчинили напад на ці цінності", - сказала журналістам посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.
Нагадаємо, в курортному французькому місті Ніцца ввечері 14 липня під час святкових заходів, присвячених Дню взяття Бастилії, вантажівка на великій швидкості в'їхала в натовп людей. За даними глави МВС Франції, в результаті теракту загинуло як мінімум 80 осіб.
Пізніше посольство повідомило, що кількість загиблих через теракт у Ніцці досягла 84 осіб. Крім цього, 18 постраждалих перебувають у критичному стані.
Як пізніше з'ясувалося, серед загиблих і постраждалих в результаті теракту в Ніцці є громадяни України. За даними МЗС, 1 український громадянин загинув, 1 - поранений .
Топ коментарі
+74 Петро Змага
показати весь коментар
15.07.2016 11:32 Відповісти Посилання +37 Плюю на Путю
показати весь коментар
15.07.2016 11:34 Відповісти Посилання +35 Мабон
показати весь коментар
15.07.2016 11:39 Відповісти Посилання