10778 відвідувачів онлайн
3 558 26

Уночі терористи випустили понад 60 снарядів по позиціях ЗСУ на Донецькому напрямку, - прес-офіцер

Минулої ночі бойовики на Донецькому напрямку випустили понад 62 снаряди по позиціях Збройних сил України. Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив в ефірі телеканалу " 112 Україна" прес-офіцер оперативно-тактичного командування "Донецьк" Аркадій Радковський.
Також читайте: Відновлено водо- і електропостачання Авдіївки, - СЦКК

Традиційно для обстрілів бойовики використовували різне озброєння, зокрема заборонене Мінськими домовленостями.

"Унаслідок нічних обстрілів, які здійснили російські війська, були обстріляні наші військові підрозділи, які перебувають у районі Авдіївки і Пісок, зокрема з 122-мм артилерійських систем. Також Авдіївка і Піски були обстріляні з 120-мм мінометів. Всього противник випустив понад 62 снаряди по наших позиціях. Дані про руйнування і жертви серед мирного населення уточнюються. Також противник обстрілював з мінометів Авдіївку, Луганське та Троїцьке. Використовували також стрілецьку зброю, РПГ і АГС", - розповів Радковський.

Читайте також: Терористи випустили понад 30 снарядів із 122-мм артилерії по опорних пунктах ЗСУ в Авдіївці, - прес-центр АТО

За його словами, вранці активність ворога дещо зменшилася.

"Традиційно в ранковий час інтенсивність обстрілів спадає, з 00:00 до 6:00 противник обстріляв Авдіївку і Опитне з артилерійських систем 122 калібру і мінометів, зараз обстрілів не зафіксовано", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що всього за минулу добу терористи скоїли 54 обстріли в зоні проведення АТО.
Топ коментарі
+3
Кучм и Медведчук в это время сладко спали.
показати весь коментар
23.07.2016 11:14 Відповісти
+1
Это что, может длиться вечно? Каждый день одно и тоже.
показати весь коментар
23.07.2016 11:25 Відповісти
+1
ты чё дэбил? мы уже там, пруф с Рио, вата смотри меньше свои сми, а то будете как в северной корее
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
23.07.2016 12:20 Відповісти

Завантаження...