В Оболонському суді розпочалося засідання у справі "Торнадо": поруч чергують спецпризначенці
В Оболонському районному суді Києва почалося засідання у справі бійців розформованої роти "Торнадо", про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
Сьогодні будуть слухати свідчення одного з потерпілих. Бійців "Торнадо" доставили вчасно. Тут є кілька автобусів з поліцією, спецпризначенці. Цього разу тут немає бійців Нацгвардії.
Як повідомлялося, у зв'язку з поганим самопочуттям одного з обвинувачених Гульчука суд прийняв рішення перенести засідання у справі екс-бійців "Торнадо" на 19 серпня. Минуле засідання почалося із запізненням не менше ніж на 4 години.
Нагадаємо, раніше рота спеціального призначення "Торнадо" входила в структуру МВС. У червні 2015 року було затримано 8 бійців "Торнадо", серед яких командир Руслан Онищенко, за звинуваченням у незаконному позбавленні волі і викраденні місцевих жителів, їх тортурах, вбивствах і низці інших тяжких злочинів. 18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти "Торнадо". Зараз підрозділ ліквідовано, а його командира Онищенка та деяких бійців судять.
Топ коментарі
+9 Alter Nator
показати весь коментар
19.08.2016 14:47 Відповісти Посилання +8 фтор
показати весь коментар
19.08.2016 14:43 Відповісти Посилання +7 Володимир Мик
показати весь коментар
19.08.2016 14:55 Відповісти Посилання