11345 відвідувачів онлайн
8 550 76

В Оболонському суді розпочалося засідання у справі "Торнадо": поруч чергують спецпризначенці

В Оболонському районному суді Києва почалося засідання у справі бійців розформованої роти "Торнадо", про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
Сьогодні будуть слухати свідчення одного з потерпілих. Бійців "Торнадо" доставили вчасно. Тут є кілька автобусів з поліцією, спецпризначенці. Цього разу тут немає бійців Нацгвардії.

Як повідомлялося, у зв'язку з поганим самопочуттям одного з обвинувачених Гульчука суд прийняв рішення перенести засідання у справі екс-бійців "Торнадо" на 19 серпня. Минуле засідання почалося із запізненням не менше ніж на 4 години.

Нагадаємо, раніше рота спеціального призначення "Торнадо" входила в структуру МВС. У червні 2015 року було затримано 8 бійців "Торнадо", серед яких командир Руслан Онищенко, за звинуваченням у незаконному позбавленні волі і викраденні місцевих жителів, їх тортурах, вбивствах і низці інших тяжких злочинів. 18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти "Торнадо". Зараз підрозділ ліквідовано, а його командира Онищенка та деяких бійців судять.

Топ коментарі
+9
здесь угроз для власти больше
показати весь коментар
19.08.2016 14:47 Відповісти
+8
Почему спецназ не под Авдеевкой?
показати весь коментар
19.08.2016 14:43 Відповісти
+7
Абсолютно все добровольцы и патриоты Украины - личные враги для шоколадного вора. Он боится, что они его грохнут.
показати весь коментар
19.08.2016 14:55 Відповісти

Завантаження...