Україна направила в МЗС Польщі ноту протесту у зв'язку з оскверненням польськими націоналістами пам'ятника воїнам УПА, - Дещиця
Про це Українським новинам повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця, передає Цензор.НЕТ.
"Так, така подія була. Посольство вже направило ноту з цього приводу в МЗС Польщі", - сказав Дещиця. Раніше член праворадикальної націоналістичної організації "Табір великий Польщі" Давид Гудзец розмістив на своєму каналі в Youtube відео, на якому видно, як невідомі активісти цієї організації руйнують пам'ятник воїнам УПА.
Організація українських націоналістів вважає спаплюження пам'ятника воїнам Української повстанської армії в Польщі наслідком встановлення Сеймом 11 липня Днем пам'яті жертв геноциду українських націоналістів проти поляків.
Топ коментарі
+21 Login
показати весь коментар
10.10.2016 15:31 Відповісти Посилання +11 5 копійок
показати весь коментар
10.10.2016 15:29 Відповісти Посилання +11 Змиевобандеровец
показати весь коментар
10.10.2016 15:39 Відповісти Посилання
Соромно!