11197 відвідувачів онлайн
7 612 56

Україна направила в МЗС Польщі ноту протесту у зв'язку з оскверненням польськими націоналістами пам'ятника воїнам УПА, - Дещиця

Про це Українським новинам повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця, передає Цензор.НЕТ.
"Так, така подія була. Посольство вже направило ноту з цього приводу в МЗС Польщі", - сказав Дещиця.

Також читайте: Климпуш-Цинцадзе про заяву Сейму Польщі щодо геноциду на Волині: "Безвідповідально виносити це на політичну дискусію"

Раніше член праворадикальної націоналістичної організації "Табір великий Польщі" Давид Гудзец розмістив на своєму каналі в Youtube відео, на якому видно, як невідомі активісти цієї організації руйнують пам'ятник воїнам УПА.
Організація українських націоналістів вважає спаплюження пам'ятника воїнам Української повстанської армії в Польщі наслідком встановлення Сеймом 11 липня Днем пам'яті жертв геноциду українських націоналістів проти поляків.

Дивіться також: У Кременчуці на стелі Небесної сотні вандали намалювали свастику. ФОТО
Топ коментарі
+21
Україна воює з кацапами, а гонорові ляшата воюють з мертвими бандерОвцями! Соромно!
показати весь коментар
10.10.2016 15:31 Відповісти
+11
Таки нащадки АКівців не хочуть добросусідських відносин між нами.
показати весь коментар
10.10.2016 15:29 Відповісти
+11
Украинские фошызды вывели новую породу кошек.

Украина направила в МИД Польши ноту протеста в связи с осквернением польскими националистами памятника воинам УПА, - Дещица - Цензор.НЕТ 3399
показати весь коментар
10.10.2016 15:39 Відповісти

Завантаження...