10615 відвідувачів онлайн

Усього 9% українців позитивно оцінюють Мінські угоди, - опитування

Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Центром Разумкова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.
Згідно з опитуванням, негативно оцінюють результати домовленостей у Мінську 30,2%, трохи більша кількість опитаних (32,6%) оцінюють їх нейтрально, а 12,1% не змогли дати відповіді. Як виявилося, 16% українців нічого про Мінські угоди не знають.
Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 18 по 23 листопада 2016 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2015 респондентів віком від 18 років, теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Більшість переселенців не хочуть повертатися на Донбас: проблема з короткострокової переросла в соціальну і загальнодержавну, - Тука
Топ коментарі
+14
Всего 9% украинцев положительно оценивают минские соглашения, - опрос - Цензор.НЕТ 9932
показати весь коментар
01.12.2016 16:01 Відповісти
+13
Где они их набрали не понятно 9 процентов реально слишком много
показати весь коментар
01.12.2016 16:00 Відповісти
+13
Украину не завоевывали, ее всегда разворовывали, продавали и предавали и в основном свои же упыри! Ходим по замкнутому кругу......
показати весь коментар
01.12.2016 16:01 Відповісти

Завантаження...