Усього 9% українців позитивно оцінюють Мінські угоди, - опитування
Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування, проведеного Центром Разумкова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.
Згідно з опитуванням, негативно оцінюють результати домовленостей у Мінську 30,2%, трохи більша кількість опитаних (32,6%) оцінюють їх нейтрально, а 12,1% не змогли дати відповіді. Як виявилося, 16% українців нічого про Мінські угоди не знають.
Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 18 по 23 листопада 2016 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2015 респондентів віком від 18 років, теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
Топ коментарі
+14 soren
показати весь коментар
01.12.2016 16:01 Відповісти Посилання +13 Саша Соколенко
показати весь коментар
01.12.2016 16:00 Відповісти Посилання +13 Едвард
показати весь коментар
01.12.2016 16:01 Відповісти Посилання