Орбан запропонував Порошенку узаконити подвійне громадянство для угорців, - ЗМІ
Про це повідомляє Hungarytoday, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.
У ході переговорів у кулуарах конгресу сьогодні вранці Орбан і Порошенко обговорили необхідність укладення двосторонньої угоди з питання подвійного громадянства, повідомило видання. При цьому Орбан запевнив Порошенка в підтримці Угорщиною суверенітету і територіальної цілісності України.
Прем'єр Угорщини також підкреслив прихильність своєї країни підтримці енергетичного співробітництва з Україною, яке включає спільну боротьбу двох країн із газопроводом "Північний потік 2".
Раніше Орбан заявив про необхідність надання угорцям, які проживають в Україні, подвійного громадянства та автономії. У МЗС України, реагуючи на його слова, назвали такі висловлювання "спекуляцією на користь Кремля".
Сьогодні, 30 березня, на зустрічі з Орбаном на Мальті Порошенко висловив стурбованість висловлюваннями деяких високопоставлених чиновників Угорщини про необхідність створення автономій угорців.
Хочешь венгерское гражданство? - Да не вопрос, отказывайся от украинского, получай венгерское - и т.д.
Я понимаю, этот венгр хочет доп. голоса на выборах. Так что, ради этого надо законодательство другой страны менять?
Зато потом дурная украинская власть будет орать, это украинская земля, все на защиту украинской земли.