Законопроект про деокупацію Донбасу не передавали в уряд, і Кабмін візьме участь у його розробці у свій час, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що законопроект про деокупацію Донбасу не передавали в уряд, і Кабмін візьме участь у його розробці у свій час.
"Насправді цей документ не надходив в уряд, і мені його складно коментувати, я знаю, що обговорення триває, ми обов'язково на певному етапі візьмемо участь у ньому", - сказав він в ефірі ICTV у понеділок, інформує Цензор.НЕТ.
Прем'єр зазначив, що Кабмін раніше ухвалив стратегію з реінтеграції тимчасово окупованих територій, і вважає, що вона має бути в основі законопроекту.
За його словами, все те, що стосується сходу України є прерогативою Президента і Ради національної безпеки й оборони, оскільки там проводять антитерористичну операцію.
Топ коментарі
+3 Эрнесто
показати весь коментар
04.07.2017 00:11 Відповісти Посилання +2 Den4ik1771
показати весь коментар
04.07.2017 00:10 Відповісти Посилання +1 Чоколядні Бібряшки
показати весь коментар
04.07.2017 00:17 Відповісти Посилання