4545 відвідувачів онлайн
2 196 21

Законопроект про деокупацію Донбасу не передавали в уряд, і Кабмін візьме участь у його розробці у свій час, - Гройсман

гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що законопроект про деокупацію Донбасу не передавали в уряд, і Кабмін візьме участь у його розробці у свій час.

"Насправді цей документ не надходив в уряд, і мені його складно коментувати, я знаю, що обговорення триває, ми обов'язково на певному етапі візьмемо участь у ньому", - сказав він в ефірі ICTV у понеділок, інформує Цензор.НЕТ.
Прем'єр зазначив, що Кабмін раніше ухвалив стратегію з реінтеграції тимчасово окупованих територій, і вважає, що вона має бути в основі законопроекту.
За його словами, все те, що стосується сходу України є прерогативою Президента і Ради національної безпеки й оборони, оскільки там проводять антитерористичну операцію.

Також дивіться: Ухвалення закону про деокупацію Донбасу не означає, що наступного ж дня Україна почне повномасштабну війну, - Тука. ВIДЕО
Топ коментарі
+3
Тобто, як тільки напишуть законопроект про деокупацію Донбасу, то Донбас зразу ж деокупується сам по собі.
показати весь коментар
04.07.2017 00:11 Відповісти
+2
Это Абзац Господа !!!, ору !
показати весь коментар
04.07.2017 00:10 Відповісти
+1
ні . зобов'яжуть казати "мижибраття" і будуть садити і бити усіх хто чморив вату. з АТОшниками це вже почалося
показати весь коментар
04.07.2017 00:17 Відповісти

Завантаження...