11113 відвідувачів онлайн

НКРЕКП підвищила для "Київенерго" тариф на постачання гарячої води і знизила тариф на опалення

жкх киев вода
Про це йдеться в постанові комісії, ухваленій на сьогоднішньому засіданні, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Зокрема, вартість 1 Гкал тепла знизилася з 1416,96 до 1414,45 грн (за умови наявності лічильника). Для будинків, не оснащених приладами обліку, вартість обігріву 1 м квадратного знизиться з 32,97 грн до 32,91 грн.

Водночас, були підняті тарифи на поставку гарячої води для населення: 1 кубометр за наявності рушникосушки буде коштувати 84,45 грн (замість 83,10 грн), а якщо рушникосушки немає - 78,08 грн (замість 76,71 грн).
Топ коментарі
+13
стоимость обогрева 1 м квадратного снизится с 32,97 грн до 32,91 грнИсточник: https://censor.net/n446480 целых 6 копеек
показати весь коментар
04.07.2017 16:54 Відповісти
+13
Знизили на опалення? В середині літа... От благодійники! Велика подяка!
показати весь коментар
04.07.2017 16:56 Відповісти
+12
подняли воду на 1.6% снизили обогрев на 0.2%
показати весь коментар
04.07.2017 16:52 Відповісти

Завантаження...