НКРЕКП підвищила для "Київенерго" тариф на постачання гарячої води і знизила тариф на опалення

Про це йдеться в постанові комісії, ухваленій на сьогоднішньому засіданні, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Зокрема, вартість 1 Гкал тепла знизилася з 1416,96 до 1414,45 грн (за умови наявності лічильника). Для будинків, не оснащених приладами обліку, вартість обігріву 1 м квадратного знизиться з 32,97 грн до 32,91 грн.
Водночас, були підняті тарифи на поставку гарячої води для населення: 1 кубометр за наявності рушникосушки буде коштувати 84,45 грн (замість 83,10 грн), а якщо рушникосушки немає - 78,08 грн (замість 76,71 грн).
Топ коментарі
+13 Luci Demon #391742
показати весь коментар
04.07.2017 16:54 Відповісти Посилання +13 Inoj
показати весь коментар
04.07.2017 16:56 Відповісти Посилання +12 Antiberkut
показати весь коментар
04.07.2017 16:52 Відповісти Посилання
целых 6 копеек