НАТО і країни Альянсу стоять на боці України, - Столтенберг
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час відкриття засідання Комісії Україна-НАТО за участю Президента України Петра Порошенка в Києві 10 липня.
"Ми щиро цінуємо вагомий внесок України в роботу Альянсу за останні два десятиліття. Україна - єдина країна-партнер, яка бере участь в усіх місіях і операціях НАТО, серед яких Афганістан і Косово. Ми також тут для того, щоб продемонструвати солідарність НАТО з Україною, а також нашу тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності вашої держави", - сказав він.
"Росія продовжує свої агресивні дії проти України, але НАТО і країни Альянсу стоять на вашому боці. Країни Альянсу не визнають і ніколи не визнають нелегітимну й незаконну анексію Криму Росією. Нас і далі непокоїть ситуація на сході України, яка вже забрала тисячі життів", - підкреслив Генсек НАТО.
Він також зазначив, що Мінські домовленості повинні бути виконані в повному обсязі, а СММ ОБСЄ - отримати повний безпечний і безперешкодний доступ до всієї України.
Нагадаємо, 10 липня в Україну з візитом прибула делегація Північноатлантичної ради на чолі зі Столтенбергом. Під час візиту Столтенберг виголосить промову у Верховній Раді, члени Північноатлантичної ради і Генеральний секретар НАТО зустрінуться зі спікером парламенту Андрієм Парубієм і головами парламентських фракцій.
ПОМОГАЙТЕ ПЛЯТЬ!!!!