7949 відвідувачів онлайн

Посли країн G7 про затримання Саакашвілі: "Закликаємо всіх поважати конституційний лад України, дотримуватися прав та обов'язків мирного протесту"

Посли країн G7 про затримання Саакашвілі: "Закликаємо всіх поважати конституційний лад України, дотримуватися прав та обов'язків мирного протесту"

Посли країн G7 (США, Канада, Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Японія) оприлюднили заяву щодо ситуації із затриманням екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Про це йдет в заяві послів стран G7 в Україні, яку оприлюднило посольство Італії в Україні, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ми знаємо, що пана Саакашвілі затримали, і протести продовжуються. Ми уважно слідкуємо за розвитком ситуації. Закликаємо всіх повністю поважати і підтримувати конституційний лад та правову систему в Україні, дотримуватися прав та обов’язків мирного протесту та утримуватися від спроб дестабілізації. Ми також очікуємо, що розслідування буде проведено оперативно та у відповідності до юридичних зобов'язань України", - сказано в заяві.

Раніше Поліція намагалася знайти Саакашвілі в таборі під ВР: відбулися зіткнення.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, Генпрокуратура передала Нацполіції постанову на оголошення в розшук Саакашвілі.

Нагадаємо, сьогодні правоохоронці затримали Саакашвілі. За даними СБУ, його підозрюють в сприянні учасникам злочинних організацій. Зазначимо, що під час обшуку в квартирі Саакашвілі піднявся на дах будинку, де його і затримали правоохоронці.

Пізніше Генпрокурор Луценко на брифінгу заявив, що акції Саакашвілі фінансував Курченко. Також ГПУ оприлюднила "переговори соратника Саакашвілі і представника Курченка" і "переговори Курченка й Саакашвілі": "Я хочу побудувати з вами якусь довгу історію".

Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
у порохососов весь мир - кремль, а люди в нем - агенты )))
показати весь коментар
06.12.2017 17:03 Відповісти
Сегодня на заседание антикоррупционного комитета пришло рекордное количество депутатов,при чем,большенство рыги! И это члены партии-войны,составляют основной косяк комитета! Мало того,знаете почему сегодня они все пришли?Проголосовать за омтавку Соболева!, Порох-сдохни,тварь!
показати весь коментар
06.12.2017 17:06 Відповісти
и тебе того же!
показати весь коментар
06.12.2017 21:47 Відповісти
Закликаємо всіх поважати конституційний лад України, дотримуватися прав та обов'язків мирного протесту, - посли країн G7 про затримання Саакашвілі - Цензор.НЕТ 2989
показати весь коментар
06.12.2017 17:13 Відповісти
... раша-ту-дей .. фсб пікчерс -- ПРИМІТИВ
показати весь коментар
06.12.2017 17:14 Відповісти
Майку ему именно Курченко подарил .
Или вот другая версия - учитывая , что у Серёги все семь послов J-7 на побегушках , то шо ему стоило внедриться в МИД Британии и попросить там какого-нить пАлковника Ми-5 подсунуть сыну Пэдро эту футболку ?!
показати весь коментар
06.12.2017 17:24 Відповісти
А бежать шулерам Порошенка - некуда. Никто ведь не примет. Только мать сыра земля.
показати весь коментар
06.12.2017 17:28 Відповісти
+
показати весь коментар
06.12.2017 17:43 Відповісти
+
показати весь коментар
06.12.2017 17:49 Відповісти
Не , "помирать им рановато, есть у них ещё дома дела" . И дела эти будут уголовные ... Целые тома о топ-коррупции .
показати весь коментар
06.12.2017 17:56 Відповісти
Призывают уважать конституционный строй. Что это они вдруг его зауважали? Давай печеньки, печеньки давай.
показати весь коментар
06.12.2017 17:54 Відповісти
ОПГ "Соевые" продолжают начатое Бандюковичем-танцы на граблях
показати весь коментар
06.12.2017 18:27 Відповісти
щеколадные мрази достали уже всех своим беспределом и корупцией.
показати весь коментар
06.12.2017 18:46 Відповісти
"Правовая система" БАРЫГ-ОЛИГАРХОВ? В жопу такую систему!
показати весь коментар
06.12.2017 19:05 Відповісти
Все логічно. Заява те що потрібно. Саак має в суді доказувати свою невинність, а не тікати й закликати до повалення влади. Хоча схоже він тільки те й робить, що жахається попасти в суд. Що в наш, що в грузинський ))).
показати весь коментар
06.12.2017 19:09 Відповісти
Дебіл, не невинність, невинність це у дівчат буває, а невиновність. І доказувати має барига, а не Міхо. Закликаємо всіх поважати конституційний лад України, дотримуватися прав та обов'язків мирного протесту, - посли країн G7 про затримання Саакашвілі - Цензор.НЕТ 6084
показати весь коментар
06.12.2017 19:33 Відповісти
Ось ти такій вумний, а навіть не зрозумів про спеціально вживане слово до Месіяшвілі.
показати весь коментар
06.12.2017 19:38 Відповісти
.. облиште цього КЛОПА фсб раші .. а то і адмін за ГНИДУ .. нервує
показати весь коментар
06.12.2017 19:44 Відповісти
++++
Коротко і в точку. А то читаю і дивуюсь дурості тролів. Один пише проти міхо, а другий з піной обзиває його московським ольгінським. В іншому дописі цьогож обличателя соєвих називають шоколадолизом... Писець , карнавал та й годі.
показати весь коментар
06.12.2017 19:37 Відповісти
Что любопытно, ему надо доказывать свою невиновность, хотя о его «вине» мы знаем лишь из пьяного бреда недопрокурора. А виновность Порошенко, государственного изменника, известна всем, но его почему-то никто не тянет в суд.
Закликаємо всіх поважати конституційний лад України, дотримуватися прав та обов'язків мирного протесту, - посли країн G7 про затримання Саакашвілі - Цензор.НЕТ 207
показати весь коментар
06.12.2017 19:48 Відповісти
+
показати весь коментар
06.12.2017 21:20 Відповісти
Якщо тобі, розумово неповноцінному, невідомі базові принципи юриспруденції, то що поробиш?.. Про презумпцію невинуватості нічого не чув? Про те, що не звинувачуваний має виправдовуватись, а вина має бути ДОВЕДЕНА позивачем - також? То ти вже, диво-дивне, краще не пиши маячню, а піди хоч щось почитай - можливо з часом хоч вдавати розумного зможеш.
показати весь коментар
06.12.2017 21:40 Відповісти
Закликаємо всіх поважати конституційний лад України, дотримуватися прав та обов'язків мирного протесту, - посли країн G7 про затримання Саакашвілі - Цензор.НЕТ 2980
показати весь коментар
06.12.2017 19:36 Відповісти
Уже все поделено без тебя, клован.
показати весь коментар
06.12.2017 21:29 Відповісти
Посли країн G7 про затримання Саакашвілі: "Закликаємо всіх поважати конституційний лад України, дотримуватися прав та обов'язків мирного протесту" - Цензор.НЕТ 8567
показати весь коментар
07.12.2017 07:11 Відповісти
Порошенко остаточно перетворився в Януковича, Аваков став копією Захарченка, а Луценко такий самий як Пшонка. Жодної різниці !
показати весь коментар
06.12.2017 19:42 Відповісти
.. +
показати весь коментар
06.12.2017 19:45 Відповісти
Вот только финал у них будет другой. Сбежать не успеют.
показати весь коментар
06.12.2017 19:49 Відповісти
+++
показати весь коментар
06.12.2017 20:18 Відповісти
каждый видит то, что хочет. Скучаешь по Януковичу и его шобле?
показати весь коментар
06.12.2017 21:30 Відповісти
Удары в спину толстосракому офшору? Типа " грузите канфеты бочками". Очередь за " Барыга побледневшим лицом бежал пруду"?😁
показати весь коментар
06.12.2017 20:25 Відповісти
Европа уже в открытую говорит Пете и его группировке, что бы угомонились...видать будет там где и янукович
показати весь коментар
06.12.2017 20:46 Відповісти
отсебятина, Европа на сейчас обсуждает Путина и его кандидатуру на пост царька, а о Сааке ни слова. Кто он им? Все бывший да много раз еще бывший
показати весь коментар
06.12.2017 23:28 Відповісти
Господа,а вы обратили внимание на заявление Великой семерки от имени послов,что они призывают не соблюдать законы Украины,а соблюдать МЕЖДУНАРОДНЫЕ ОБЯЗАТЕЛЬСТВА Украины?!
Не обратили?! Зря!
Лимпецкая Скотина уже слита. Сегодня,благодаря глупости шоколадных,Украина полностью теряет союзников и остается один на один с Путлером.
Что и требовалось доказать. Особенно в свете вчерашних заяв Пескова о братском народе и враге Саакашвили. Порошенко отмечен как друг!
Влипли!!!
Шоколадные уроды,прекратите губит Украину.
А Пете,Авакову,Гнойсману,Луценко,желаю удачной посадки в Ростове.
показати весь коментар
06.12.2017 20:53 Відповісти
у тебя прокси отклеился.
показати весь коментар
06.12.2017 21:23 Відповісти
!!!!!!
показати весь коментар
06.12.2017 21:28 Відповісти
барыга Порошенко теряет ощущение реальности, это может привести к тому, что он до старости не доживет!

Поедет на колыму в Кацапстан.
показати весь коментар
07.12.2017 15:33 Відповісти
увесь світ говорить що наша влада злодійська!
показати весь коментар
06.12.2017 21:37 Відповісти
На дипломатическом языке это говорит о многом.Это у нас можно лапшу на уши вешать,тупой народ повериь,но на Западе четко видят,кто есть кто,понимают,кто такой Порох,а кто Саакпшвили.Кстати,последний пользуеться огромным уважением на Западе и в Штатах.Сейчас вся западная пресса осуждает Пороха
показати весь коментар
06.12.2017 21:45 Відповісти
Так и не понял-послы на чьей стороне? Их ответ в духе Горбачёва-что сказал, что имел ввиду нифига не поймёшь, так и эти
показати весь коментар
06.12.2017 22:47 Відповісти
Это похоже на последнее китайское в западной "толерантной манере.... одна беда - наши не понимают таких предупреждений без приставки "***********".
показати весь коментар
06.12.2017 23:11 Відповісти
Ahmad‏ @AlAhmediya https://twitter.com/AlAhmediya/status/938481157812912128 3h3 hours ago

Держдеп США, Федеральне Бюро Розслідувань США спільно з НАБУ мають у своєму розпорядженні документи, які підтверджують втручання расеи у вибори Президента України, які закінчилися перемогою Порошенко. Найближчим часом ці документи будуть оприлюднені громадськості.
показати весь коментар
06.12.2017 23:34 Відповісти
I don't get one thing: Why M.S. ran away from Georgia? If you gonna tell me due to pro-russian politicians, then tell me why Georgians did not support and protect him from pro-putin politicians the same way you do it in Ukraine? Do you think Georgians are ******** then you are and you know more? Do you think Ukrainian government is more pro-putin than Georgian? If yes - then why in Georgia he is a criminal, and in Ukraine he walks around freely without passport, violently broken thru the state border? Посли країн G7 про затримання Саакашвілі: "Закликаємо всіх поважати конституційний лад України, дотримуватися прав та обов'язків мирного протесту" - Цензор.НЕТ 9363
показати весь коментар
07.12.2017 00:55 Відповісти
Можете сколько угодно называть украинцев «скаклами» и «саложопыми», но они и президента своего скинут, и задержанного товарища из автозака вытащат, и вам, если понадобится, пи*ды дадут!
показати весь коментар
07.12.2017 04:51 Відповісти
Ты прав, великая нация.
показати весь коментар
07.12.2017 09:55 Відповісти
Посли країн G7 про затримання Саакашвілі: "Закликаємо всіх поважати конституційний лад України, дотримуватися прав та обов'язків мирного протесту" - Цензор.НЕТ 8859