9788 відвідувачів онлайн

Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки

Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки

Зокрема, поручитися за Саакашвілі готова лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Як передає Цензор.НЕТ, народні депутати передали до Печерського районного суду заяви про особисту поруку за політика Міхеіла Саакашвілі.

Зокрема, адвокат Саакашвілі Богомазов повідомив про те, що поручитися за Саакашвілі готові нардепи Опанасенко, Дерев'янко, Костенко, Тимошенко, Купрій, Добродомов, Шкрум, Луценко.

Також готовність взяти лідера "РНС" Саакашвілі висловили депутат Київради Дідовець і Анатолій Гриценко.

Однак захист політика звернув увагу на те, що ніякі поруки як обраний запобіжний захід їх не влаштують і вони вимагають звільнити Міхеіла Саакашвілі з-під варти.

Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
что соевая соска, узнала себя в описании да)))))
показати весь коментар
11.12.2017 16:03 Відповісти
Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 2908 Шо, иуда, югик на чекундер дал хоть, а?! Или зря тут жопу рвал sутками?!)) Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 2799
показати весь коментар
11.12.2017 23:49 Відповісти
+++ ричём вся эта шваль раньше тут же топила за Януковоща. Потом когда зека попё1рли эти мрази на вермя куда то резко пропали. И потом всплыли но уже шоклядно стецьковыми. Вся та же шваль.
показати весь коментар
11.12.2017 16:02 Відповісти
+++
показати весь коментар
11.12.2017 16:04 Відповісти
+++
показати весь коментар
11.12.2017 16:06 Відповісти
Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 6814
показати весь коментар
11.12.2017 16:08 Відповісти
+++
показати весь коментар
11.12.2017 16:12 Відповісти
Я же вижу одни и те же ники годами, меняетsя только направление дерьмометательsтва..))) Герхарда, например, помню по его "пламенным" комментам во время Майдана..потом - так же "пламенно" об "ато", а потом разворот на 180 пошёл.. И ведь ТАК вsя эта шушера!!!((
показати весь коментар
11.12.2017 23:47 Відповісти
А шо там заспіває ...хенпгокугор !? ..
.
.
Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 9926...
показати весь коментар
11.12.2017 15:59 Відповісти
"Саакашвілі не знаю і знати не хочу. А ось з Порошенком ми знайомі і дуже добре. Схоже, що Юрій Луценко зробив таку заяву, перебуваючи в п'яному угарі після чергової пиятики зі своїм кумом-товаришем по чарці Порошенком. Ця алкогольна парочка настільки дістала всю нашу країну, весь народ і мене особисто, що я подаю позов про захист честі і гідності за поширення наклепу до Юрія Луценка "
Це цитата з реакції того самого курченка, з мафії легітимного овоча, одного з фігурантів фальшивки від луценкі і грицака, де ніби-то Саакашвілі і курченко про гроші для протесту домовляються....... От такий ляпас холуям однотурового бариги...
показати весь коментар
11.12.2017 16:01 Відповісти
И давно у леворуционеров беглый олигарх Курченко, разворовавший Украину и верно служивший Януковичу, стал авторитетным источником информации?
показати весь коментар
11.12.2017 16:03 Відповісти
а как раз с тех пор когда тебя соевыми конхвеками КОровка поносить стало.
показати весь коментар
11.12.2017 16:06 Відповісти
А давно у шоколадних мінстецьків алкаш без юридичної освіти Юра Луценко став авторитетним Генпрокурором ?
показати весь коментар
11.12.2017 16:08 Відповісти
Кто у вас там ещё в авторитетах? Мураев? Добкин? Рабинович? Или все сразу?
показати весь коментар
11.12.2017 16:14 Відповісти
так это все Петины друзья. Вместе с Курченко. Надеюсь будут подельники в скором будущем.
Ты там еще целую компашку пропустил, типа Медведчука, Ахметова и так далее. Список очень длинный.
показати весь коментар
11.12.2017 16:23 Відповісти
Ты по сути не ответил . Почерк мынстеця. Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 6452
показати весь коментар
11.12.2017 23:21 Відповісти
.Ви всі ...................агенти Кремля !!!....
.
.
.
...
.Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 7493....
показати весь коментар
11.12.2017 16:06 Відповісти
https://twitter.com/sich_ide Січ Іде!‏ @sich_ide https://twitter.com/sich_ide/status/940124806149701637 6 ч.6 часов назад
Якщо в українських політиків конфіскувати все, що вони вкрали, то Україна вийде з кризи за одну годину, - Скрипін
показати весь коментар
11.12.2017 16:02 Відповісти
ВОна воровка ничего не крала у неё муж всё украл. ВОне воровке теперь осталось тольок тратить, шо она и делает. Свадьбу дочке в 1 лям зелени збацала ..ну то конечно муж помог на свои украденные, а вровка по документам бомж нищий.
показати весь коментар
11.12.2017 16:05 Відповісти
так у нее хоть муж... И вроде новый зять тоже не бедный попался. А про свадьбу скромного чиновника Югы, ты не хочешь ничего вставить?
показати весь коментар
11.12.2017 16:25 Відповісти
ничего не хочу сказать про свадьбу югы так как в отличии от соевых жополизов и любителей путинской воровки я не намерен разбираца в сортах дерьма.
показати весь коментар
11.12.2017 16:49 Відповісти
Покажіть на всіх телеканалах, як Юлька "лизала" Путіну, заганяючи українців у газову кабалу, як разом з Путіним насміхалася на Президентом Ющенко, до речі, з її ж подачі ...
показати весь коментар
11.12.2017 16:04 Відповісти
про Юльку и "газовую кабалу" - любимая тема Овоща, который ратифицировал эти контракты, подписал "Харьковские соглашения" (которые кстати Петя одобрял) и сдал Украину *****.
А ты давай, дальше про то как Юлька "лизала".
показати весь коментар
11.12.2017 16:28 Відповісти
Тяжелая жизнь у судьи - сделаешь по совести, власть посадит за все взятки, которые брал...
А сделаешь, как просили по телефону - власть поменяется и вариант только в Ростов, потому что делал не по закону и совести, а как просили!
И куда бедному судье податься? Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 5938
показати весь коментар
11.12.2017 16:10 Відповісти
оце вже точно..ТАМ СІСТЕМА ПОЗВОНКОВА...І З НЕЇ НЕ ВИДЕРЕШСЯ..
показати весь коментар
11.12.2017 18:23 Відповісти
Підприємства групи Нафтогаз сплатили 99,2 млрд грн податків та дивідендів державі. До 2014 року Нафтогаз був найбільшою проблемою для бюджету. Минуло три роки, і сьогодні компанія забезпечує 15% загальних доходів держбюджету. Ми залишаємося найбільшим платником до держбюджету.Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 9751
показати весь коментар
11.12.2017 16:06 Відповісти
Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 1718................
показати весь коментар
11.12.2017 16:07 Відповісти
плакати для дурнів а факти сонечко факти в студію 1 а те що коли беню порох вигнав з нафтогазу і юлю він став прибутковим це і є факт ! нетреба брихати
показати весь коментар
11.12.2017 16:10 Відповісти
Стал "приБУДКОВИМ, шо аж в 5 раз тарифы подялись!
А если поднять еще в 5 раз тарибы, то приБУДКОВОСТЬ еще на 3% повысится! Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 3842
показати весь коментар
11.12.2017 16:14 Відповісти
ненравиться тарифи некористуйся азом 1 що це за блоїння таке ми купуєм газ є його ціна якщо ми несплачуєм то сплачуєм через асегнації з бюджета + щей корупційний налог бо тоді в кабінетах вирішують хто кому і що 1 а араз просто ціна газа ринкова невистачає доходів адресна допомога ! конкретній сімї а не рос укр енерго ! от і бісяця юльченнята бо їх з потоків зняли
показати весь коментар
11.12.2017 16:18 Відповісти
Димочка, с какого перепугу "некористуйся газом"? Он что, олигархам принадлежит? Ты нечего в жизни не перепутал? Газ принадлежит по Конституции народу Украины, а не Ахметово, Новинскому или Фирташу и справедливо, чтобы народ его получал по минимальной цене, а вот олигархи оплачивали полную стоимость.
Не нравится тебе такое, едь к Вове ***** жить в Кацапстан - там тебя поймут! Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 2892
показати весь коментар
12.12.2017 00:38 Відповісти
Дерев'янко - це ти? Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 9217
показати весь коментар
11.12.2017 16:14 Відповісти
Подняли цену газа в 10 раз - и стали эффективным предприятием. Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 809
показати весь коментар
11.12.2017 16:09 Відповісти
а різницю ціни на газ хто оплачував до того ? а субсидії ти чого незгадуєш ?брехуни курченовські
показати весь коментар
11.12.2017 16:11 Відповісти
А надо было как и раньше датировать из бюджета..??
показати весь коментар
11.12.2017 16:12 Відповісти
Вы себе голову датируйте лучше. Собственник газа по Конституции - народ Украины.
И справедливо, если собственник получал бы свой газ с минимальными накрутками от олигархов, а не по цене дороже импортного!
показати весь коментар
11.12.2017 16:16 Відповісти
собственік газа народ україни !!!!!!!!!ти не в страні совєтів живеш !ковбаса по 2,20 не тут
показати весь коментар
11.12.2017 16:19 Відповісти
Проковыряй дырку в земле...и соси от туда газ...все что высосешь..все твое...и главное бесплатно..... Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 4835

показати весь коментар
11.12.2017 16:20 Відповісти
О, заднеприводные подтянулись. Ты про свое "соси" своей жене Васе раскажи!
показати весь коментар
12.12.2017 00:41 Відповісти
Хорошая была схема...Онищенко-Тимошенко....десять цен на газ....фиг проверишь...кто сколько и кому платит и потребляет.....
Зато на карман из бюджета неплохо шло.....
показати весь коментар
11.12.2017 16:13 Відповісти
Ну сколько повторять. Ну не посадят Сааку. Кишка слишком тонка.
Более чем уверен, сейчас его или отпустят на поруки, либо затянут рассмотрение, и через 4 часа отпустят по истечению 72-х часов ареста. Да и видно что судья ну не очень довольна что ведёт это говнодело.
показати весь коментар
11.12.2017 16:06 Відповісти
https://twitter.com/sergonaumovich Сергей Наумович‏ @sergonaumovich https://twitter.com/sergonaumovich/status/940183138562727936 3 ч.3 часа назад
Непотопляемый)) Я его лично в 2013 году предупреждал, что "приедет новая власть и ты за все свои незаконные действия сядешь тюрягу". Теперь скорее сядем все мы с вами, чем он. Кроме того Гумен пошел на повышение при новой власти, а значит, что верно служит новому хозяину.

Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 2102
показати весь коментар
11.12.2017 16:07 Відповісти
Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 7776
показати весь коментар
11.12.2017 16:28 Відповісти
А если сомнения не отпадут тогда шоколядные мафиози скажут шо то всё агенты кремля так же да???
показати весь коментар
11.12.2017 16:51 Відповісти
ЯК ЗАВЖДИ..Хто не згоден з соевими всі агенти кремля.
показати весь коментар
11.12.2017 18:26 Відповісти
http://www.rosbalt.ru/ukraina/2008/09/26/527233.html 26.09.2008 Блок Тимошенко: Грузия - агрессор

https://www.unian.net/politics/138344-vehi-nedeli-gruziya-molchanie-timoshenko-i-start-gritsenko.html 18.08.2008 Премьер Юлия Тимошенко, например, наотрез отказывается комментировать происходящее на Кавказе, хотя президентский Секретариат пытался вызвать ее на откровенность, применив весь арсенал средств: от неприятных предположений до фактического обвинения в сговоре с Кремлем. Страна тем временем пребывает в некоторой растерянности: лидер БЮТ, щедрой рукой дарившая информационные поводы на протяжении нескольких лет, на полторы недели исчезла из поля зрения сограждан.
показати весь коментар
11.12.2017 16:10 Відповісти
та з юльою там без ілюзій хто вона на чому зробила баки кому служить все зрозуміло
показати весь коментар
11.12.2017 16:12 Відповісти
+
показати весь коментар
11.12.2017 16:13 Відповісти
После аферы которую провернула Йуля с лазоренко в армии паРаши...и генералы в паРаше уже отмотали срок..а Йуле как с гуся вода. и ни каких претензий со стороны паРаши....стало понятно на кого она работает...а газовый контракт это все подтвердил......
показати весь коментар
11.12.2017 16:18 Відповісти
Только с...ач шоколадных, видно зажили по-новому.
показати весь коментар
11.12.2017 16:14 Відповісти
не юля умная только дебил или порохобот может с этим не соглашаться. умный человек всегда распознает умного и поддержит. а вот хитрых ********* иногда не сразу можно распознать но все равно со временем все становиться на свои места.
показати весь коментар
11.12.2017 16:14 Відповісти
Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 5292.....
показати весь коментар
11.12.2017 16:23 Відповісти
Олігарх-утікач https://tsn.ua/politika/u-gpu-rozpovili-pro-dokazi-finansuvannya-saakashvili-oligarhom-vtikachem-kurchenkom-1055580.html Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 8231 У ГПУ розповіли про докази фінансування Саакашвілі олігархом-втікачем КурченкомСергій Курченко звинуватив Петра Порошенка в несплаті податків після продажу 2013 року медіа-холдингу UMH group за $400 млн, пише https://kp.ua/politics/594496-serhei-kurchenko-prokommentyroval-obvynenyia-yuryia-lutsenko-v-fynansyrovanyy-saakashvyly "Комсомольська правда в Україні" з посиланням на листа Курченка."За інформацією, якою я володію, цей корупційний жиробас не сплатив жодних податків до бюджету України. Порошенко - обманщик і боягуз. Тому і нацьковує всюди свого ланцюгового цуцика Луценка," - зазначив олігарх, який наразі переховується на території РФ. Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 4907 Також він спростував інформацію щодо особистого знайомства з лідером партії "Рух нових сил" Міхеілом Саакашвілі."Саакашвілі не знаю і знати не хочу. А ось з Порошенком ми знайомі і дуже добре. Схоже, що Юрій Луценко зробив таку заяву, перебуваючи в п'яному угарі після чергової пиятики зі своїм кумом-товаришем по чарці Порошенком. Ця алкогольна парочка настільки дістала всю нашу країну, весь народ і мене особисто, що я подаю позов про захист честі і гідності за поширення наклепу до Юрія Луценка ", - додав Курченко.Також раніше стало відомо, що український олігарх із "сім'ї Януковича" Сергій Курченко https://tsn.ua/politika/kurchenko-pozivayetsya-na-poroshenka-y-1-1-1060340.html Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 8276 Курченко позивається до Порошенка й "1+1"також позивається до президента Петра Порошенка та "Телерадіокомпанії "Студія 1+1" щодо захисту честі та гідності. https://tsn.ua/********/kurchenko-obizvav-poroshenka-ta-lucenka-ta-vidhrestivsya-vid-znayomstva-iz-saakashvili-1060500.html Курченко обізвав Порошенка та Луценка і відхрестився від знайомства із Саакашвілі - Укрaїнa - TCH.ua Депутати передали до суду заяви про готовність взяти Саакашвілі на поруки - Цензор.НЕТ 7667 https://tsn.ua/video/video-novini/saakashvili-prokomentuvav-zayavu-lucenka-pro-zv-yazki-z-kurchenkom.html ВІДЕОСаакашвілі прокоментував заяву
показати весь коментар
11.12.2017 16:26 Відповісти
а слабо Юле не на поруки а на РУКИ взять Мишико- и пргорнувши до серця як дитя- -вынести из зала суда! Вот это было бы реально креативно!
показати весь коментар
11.12.2017 16:43 Відповісти
дурня якась..
показати весь коментар
11.12.2017 18:27 Відповісти
За трое суток резко поменялась риторика и тональность в российских СМИ- относительно- Михо! Он из врага и дурачка превратился в мученика и жертву кривавой хунты! От така фуйня- малята (это насчёт фсб-троллей заполонившых Цензор)!
показати весь коментар
11.12.2017 16:48 Відповісти
Ну когда вы идиоты уже поймёте что не нужно смотреть на реакцию паРаши. Для паРаши любая нестабильность в Украине только в плюс.
показати весь коментар
11.12.2017 16:59 Відповісти
Людям треба не реагувати на дії влади, а йти самим в наступ. Повне перезавантаження перевиборами, починаючи з президентськи, - ось те, що треба масово вимагати.
Міхо зробив велику справу: Він розпочав протести, оголосив їх мирними, започаткував традицію щотижневого віче і подарував емблему негайної відставки Порошенку і повного перезавантаження перевиборами укрвлади. Як там влада буде зараз діяти, українцям має бути байдуже. Єдина вимога до влади: геть. А суд вже розбереться: хто-що коїв, яка у кожного чиновника вищого рангу заслуга-провина, чи відповідають його статки деклараціям, тощо. Але це потім. Сьогодні важливо не судити когось, навіть не усунути від влади, а завдання домогтись дострокових перевиборів, і найперше ПРЕЗИДЕНТА, а не парламента, НАБУ, ГПУ, СБУ, САБ, іньших структур. Тоді будуть на волі не тільки Саакашвілі, а і всі наші добровольці. Ті, хто кажуть про зміну системи влади, мають домовлятись з кандидатом в президенти про це. Викликали на віче, послухали кандидата, його програму, склад команди, поставили йому умови, укладаймо договір та йдемо на дострокові президентські. Обрали і слідкуймо за його діями. Не виконує договір з громадою - дострокові. Виконує - буде і другий термін керувати. А як ще?
показати весь коментар
11.12.2017 17:00 Відповісти
Викликали на віче....)))))))))))))))))прям племя тумбо-юмбо какое то
показати весь коментар
11.12.2017 17:15 Відповісти
Лєра Ларченко - троль стеця - ігнор.
показати весь коментар
11.12.2017 19:14 Відповісти
Какие поруки - выкинуть за границу кхер@м, у него есть родина Грузия его там ждут.
показати весь коментар
11.12.2017 17:32 Відповісти
Так и не дождался ответа, может здесь?


От мне интересно, что это дебильство вообще хочет, они думают хотя бы на шаг вперед? Ну победили они вместе с этим бомжем международным, повесили (как многие здесь хотят) Пороха, его семью, Гройсмана, всех их "пацанов", можно еще и Ахметова впридачу. Что дальше? Кто будет руководить страной и армией во время войны? Этот форточник - самозванец без гражданства? Сразу международная изоляция! Кто? В Раде тоже порошенковцы рулят. "Активисты" хреновы, кто ответит? Только не надо о не предусмотренным законом импичменте втирать.
Все, чистая победа Кацапии без единой жертвы и за копейки по сути.
Дурость, вера в сказки и простые решения, нежелание работать системно (к тем же выборам готовить нормальную политсилу) - большая беда Украины.
Поясните кто-нибудь. Только здесь кроме обзывательств и пустых лозунгов что-то вменяемое точно не услышишь. Одно мычание про "соевых" и порохоботов...
показати весь коментар
11.12.2017 17:32 Відповісти
+
показати весь коментар
11.12.2017 17:39 Відповісти
100% , карлик этого и добивается , под эту смуту появятся " зелёные человечки" и будет " ДНР " -2. Как это было в 1917-20 годах , пока украинцы " чубились" мацковия захватила Харьков ( сделела столицей Украины аж до 1934 года ) ,затем Днепр ... и пропала Украина на 100 лет ещё
показати весь коментар
12.12.2017 00:27 Відповісти
Суд полностью оправдал экс-ректора Национального университета государственной налоговой службы Петра Мельника, которому грозило до 12 лет лишения свободы/

Речь идет о помещении магазина и кафетерия площадью 469 кв м по ул.Северная, 79-б в г. Ирпень, реабилитационно-оздоровительного комплекса "Сосновый бор" площадью 7870 кв м по ул. Кирова, 3 в с. Ворзель, комплексе зданий площадью 1109 кв м по вул.Годованца, 1 в г. Каменец-Подольский, нежилых домах и зданиях площадью 2683 кв м по ул.Элеваторная, 8-б в г. Симферополь.
Эти объекты в 2007-2008 гг купило по заниженной в несколько раз цене ООО "Межрегиональная финансово-юридическая академия",учредителями которого были жена Мельника Татьяна , сын Максим Мельник и тесть Владимир Щербань . Обязанности руководителя фирмы выполняет племянник экс-ректора Роман Мельник.
После покупки, почти все эти помещения фирма затем начала сдавать госуниверситету в аренду.
____________________________
Что же в эту тему порохоботы не заходят? с чего вдруг? Разве не хотят порадоваться как соевая коррупция рулит в Украине?!
показати весь коментар
11.12.2017 17:40 Відповісти
усі злодії на волі..Всі не покорні у вьязниці..
показати весь коментар
11.12.2017 18:29 Відповісти
народные депутаты передали в суд заявления о личном поручительстве... поручительстве в чем, в непричастности к деньгам и финансировании Курченком. Так откуда она все это знает И потом, а если Саакашвили окажется виноват или сбежит, кто за него будет отвечать? Юля? И что это вообще за фигня -поручительство. А кто за Юлю поручится, что она с Михо не с одного российского корыта подъедают. Янык, пшонка, Захарченко, Олийнык все друг за друга ручались, а теперь свободно по россии гуляют. А такие как Бойко, Допа, Гепа по Украине. И все у них хорошо.
показати весь коментар
11.12.2017 17:45 Відповісти
Кто консервы -депутаты ? Читайте содержание статьи.
показати весь коментар
12.12.2017 00:22 Відповісти
А слабо Вольдемару нырнуть?
показати весь коментар
12.12.2017 07:57 Відповісти
Сторінка 4 з 4