7508 відвідувачів онлайн
7 399 32

Вісьмох українських воїнів нагородили орденом "Народний Герой України" в Івано-Франківську. ФОТО+ВІДЕО

Вісьмох українських воїнів нагородили орденом "Народний Герой України" в Івано-Франківську. ФОТО+ВІДЕО

В Івано-Франківську в приміщенні обласної філармонії відбулася 26 церемонія вручення ордена "Народний Герой України".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ, честь вручати нагороди випала військовому медику, яка врятувала десятки поранених, Народному Герою України Тетяні Іваненко, а також відомому волонтеру зі Збаража, батькові загиблого в Києві Героя Небесної сотні Устима Голоднюка, Народному Герою України Володимиру Голоднюку.

Вісьмох українських воїнів нагородили орденом Народний Герой України в Івано-Франківську 01

Нагород  удостоєні троє загиблих героїв:

 - викладач чернівецького університету, командир роти 3-го батальйону 72-ї бригади Леонід Дергач "Академік", що в жовтні 2016-го відбив одразу три диверсійних групи;

- легендарний 23-річний "стрілець" із Закарпаття Володимир Цірик "Оса", що славився влучним і безжальним пострілом, вправно коригував вогонь по артилерії і знищував ворожу техніку;

- наймолодший боєць 5-го Окремого батальйону Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", 19-річний Степан Стефурак з Івано-Франківщини, що повернувся з Іловайська, однак загинув біля донецького аеропорту внаслідок вибуху машини.

П'ятеро учасників війни на Донбасі піднялися за нагородами на сцену особисто.

Першим за срібним орденом на сцену вийшов боєць 8-го батальйону "Аррата" Української добровольчої армії одесит Володимир Галаган, позивний Душман.

Вісьмох українських воїнів нагородили орденом Народний Герой України в Івано-Франківську 02

"Я точно знаю, що в цьому ордені є крапля крові моїх загиблих товаришів і частинка серця кожного справжнього патріота цієї країни", - сказав нагороджений Галаган. Представляли Володимира командир 8-го батальйону "Аррата" Андрій Гергерт (Червень) і волонтер-ювелір Олег Яцишин, який і виготовив ці нагороди.

"Служу українському народу!" - прийнявши нагороду, сказала мінометчиця 72-ї бригади Олена Ігорівна, економіст за освітою, з позивним Київ.

Вісьмох українських воїнів нагородили орденом Народний Герой України в Івано-Франківську 03

У 2015-му вона добровільно пішла а армію, а за два роки була призначена командиром мінометної батареї. На рахунку її розрахунків десятки знищених бліндажів, броньована техніка противника.

 Серед нагороджених і 25-річний Дмитро (Ганс) з 1-ої окремої штурмової роти Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", який приїхав захищати свободу України з Білорусі.

Почесне звання Народного Героя України було також присвоєно волонтерській організації "Тризуб Дентал". Стоматологи зуміли створити цілу службу допомоги бійцям на передовій.

Орден "Народний Герой України" недержавна нагорода, яку ввели волонтери. Її вручають військовослужбовцям, волонтерам, благодійникам і медикам. Зокрема тим, хто захищає схід країни від російського агресора і допомагає їм в тилу. Урочистості проводять у різних містах. Сама нагорода зроблена зі срібла, яке жертвують люди.,

Топ коментарі
+1
Слава Україні!
Героям слава!
показати весь коментар
17.12.2017 09:37 Відповісти
+1
Народное признание - покруче любого официоза !
показати весь коментар
17.12.2017 09:38 Відповісти
+1
Люди дійсно достойні..
Слава нашим Героям ! 12 орденів "Народний Герой України" вручили в Івано-Франківську - Цензор.НЕТ 8018
показати весь коментар
17.12.2017 11:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
12 орденов "Народный Герой Украины" вручили в Ивано-Франковске - Цензор.НЕТ 453 12 орденов "Народный Герой Украины" вручили в Ивано-Франковске - Цензор.НЕТ 5479
показати весь коментар
17.12.2017 09:36 Відповісти
Слава Україні!
Героям слава!
показати весь коментар
17.12.2017 09:37 Відповісти
Слава нациї! Смерть ворогам-баригам!
показати весь коментар
17.12.2017 12:36 Відповісти
Народное признание - покруче любого официоза !
показати весь коментар
17.12.2017 09:38 Відповісти
+++
показати весь коментар
17.12.2017 11:46 Відповісти
+++
показати весь коментар
17.12.2017 21:20 Відповісти
Народ в одній реальності, а влада у іншій..як завжди..
показати весь коментар
17.12.2017 09:56 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=8Q4062Q9ExM&feature=youtu.be
показати весь коментар
17.12.2017 11:53 Відповісти
Посмотрите кому только эту висюльку не выдавали))))))
показати весь коментар
17.12.2017 10:10 Відповісти
висюлька у тебя на губах,иди сглотни...
показати весь коментар
17.12.2017 11:18 Відповісти
а ты уже сглотнул ее с гадей и засухой и бойком и остальными подобными хероями? вкусно?
показати весь коментар
17.12.2017 11:24 Відповісти
калоед ..подавись коксом собака бешенная..
показати весь коментар
17.12.2017 11:48 Відповісти
авжеж, самим негідникам видавали...вісюльку.
показати весь коментар
17.12.2017 11:39 Відповісти
Люди дійсно достойні..
Слава нашим Героям ! 12 орденів "Народний Герой України" вручили в Івано-Франківську - Цензор.НЕТ 8018
показати весь коментар
17.12.2017 11:41 Відповісти
+
показати весь коментар
17.12.2017 11:55 Відповісти
+
показати весь коментар
17.12.2017 12:21 Відповісти
+++
показати весь коментар
17.12.2017 13:20 Відповісти
Мочите гадов , Слава Украине .
показати весь коментар
17.12.2017 11:43 Відповісти
Низкий поклон Вам, мужики!!! И безмерная благодарность за мир в наших домах!!! Искренние поздравления с заслуженными наградами!!! БУДЬТЕ ЖИВЫ!!!
показати весь коментар
17.12.2017 13:19 Відповісти
Слава Украіне ! Героям слава ! Жыве Беларусь ! І апошняе - смерць ворагам.
показати весь коментар
17.12.2017 13:58 Відповісти
Поразительно!!!
На топике НЕТ Шоколадной сволочи!!! Вообще нет!
Все там,в топиках про Михо.
А ведь это награждание,повыше чем Липецкоое будет.
Здесь награды присудил народ УКРАИНЫ!!! А не барыги,которые ордена раздают Кивалову,Охендовскому,Куличенко и прочей сволочи барыжной.
А Героям Слава!
Молодцы ребята.
показати весь коментар
17.12.2017 15:43 Відповісти
Оце реальні Герої і нагороди. Порохнявий нагороджуючи аброськіних з запарафінив держнагороди.
показати весь коментар
17.12.2017 18:10 Відповісти
Декого з цих хлопців знаю особисто. Дуже скромні, спокійні і позитивні люди. Нереально круті.
показати весь коментар
17.12.2017 19:39 Відповісти
Слава Нации и ее Героям! Вісьмох українських воїнів нагородили орденом "Народний Герой України" в Івано-Франківську - Цензор.НЕТ 1423
показати весь коментар
17.12.2017 19:45 Відповісти
зачем тебе знать...иди лучче супрухиных тюфтелей сожри...
показати весь коментар
19.12.2017 17:19 Відповісти
Да действительно Герои и Патриоты Украины.Низкий Вам поклон.Слава Украине!
показати весь коментар
18.12.2017 06:56 Відповісти
Отже, цим справжнім Героям, сподіватися на будку від порохатого точно не треба
показати весь коментар
18.12.2017 09:31 Відповісти
http://vikna.if.ua/news/category/all/2018/07/16/87398/view
ЦЯ ЛЮДИНА СПРАВДІ ЗАСЛЕГОВУЄ НА ЗВАННЯ НАРОДНИЙ ГЕРОЙ!
показати весь коментар
24.07.2018 20:58 Відповісти