9192 відвідувача онлайн

Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко

Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко

Президент Петро Порошенко готує стратегію повернення з в'язниць Російської Федерації українських заручників.

Про це розповіла Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко, спілкуючись із журналістами в аеропорту "Бориспіль", куди прибули літаки зі звільненими бранцями, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Петро Порошенко планує серйозну провести роботу із повернення наших хлопців, які засуджені в Росії. Для того збережені російські полонені як додаткова карта, як серйозний аргумент обміняти російських громадян на наших громадян, які перебувають у Росії. Ця стратегія розробляється, і вона буде серйозно втілена в життя", - зазначила парламентарій.

Водночас вона нагадала, що на тимчасово окупованій території Донбасу ще залишається 93 українських заручники, і запевнила, що робота щодо їхнього звільнення також ведеться.

"Ведуться перемовини, не можу сказати, що це буде 93 особи, принаймні 23-25 осіб уже підтверджено сепаратистами, що вони готові для обміну", - підкреслила Луценко, проте не уточнила, за якою формулою планується провести обмін цих людей та приблизні дату, коли такий обмін може бути відбутися.

Топ коментарі
+22
Ух как из Ведьмы лепят освободительницу, аж гыдко!
показати весь коментар
28.12.2017 08:27 Відповісти
+14
О, Ірка-Яга вилізла.))
показати весь коментар
28.12.2017 08:27 Відповісти
+14
Один піар, вже і на полонених... Яка мразь оказалась!
За ці роки що вони там провели, можна було вже давно їх виміняти, але навіщо, і так уже половина добровольців у тюрмах або повисилали. Ждало падло випадку, щоб впавший рейтинг підняти.
показати весь коментар
28.12.2017 08:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ух как из Ведьмы лепят освободительницу, аж гыдко!
показати весь коментар
28.12.2017 08:27 Відповісти
ТАКУЮ ЖЕ СЕРЬЕЗНУЮ КАК ТВОЙ АЛКАШ ПО ПОСАДКЕ ВЗЯТОЧНИКОВ
показати весь коментар
28.12.2017 08:31 Відповісти
Ну так Юга не за бесплатно ж прикрывает шокорыгобанду
показати весь коментар
28.12.2017 09:34 Відповісти
Всё таки, какой у нас президент : и ПРОЯВЛЯЕТ ОЗАБОЧЕННОСТЬ , и ПЛАНИРУЕТ - как ЭТО приятно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( и так 4 года )
показати весь коментар
28.12.2017 10:12 Відповісти
О, Ірка-Яга вилізла.))
показати весь коментар
28.12.2017 08:27 Відповісти
Особенно мне нравятся слова "Петр Порошенко планирует провести серьезную работуИсточник: https://censor.net/n3041877
". и тд. в будущем времени.
Логический вывод - до сего времени никто ничего вообще не делал, и даже не думал делать.

Какие дол-бы в АП тексты пишут!!!!!
Или это ирка сама ночью накалякала?
показати весь коментар
28.12.2017 10:26 Відповісти
Хорошо если так..но больше похоже на пиар..ибо других успехов нет и не предвидется..
показати весь коментар
28.12.2017 08:28 Відповісти
есть новый успех! https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy?hc_ref=ARSDnvySUN0q3wfrZcu0a4wZEYgrrzySvTVRDwXGsRWCwYbxJCBp9S1tBan0BhEY9Og Віталій Купрій https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy?hc_ref=ARSDnvySUN0q3wfrZcu0a4wZEYgrrzySvTVRDwXGsRWCwYbxJCBp9S1tBan0BhEY9Og added https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy/posts/1814248175275771 5 new photos . https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy/posts/1814248175275771 December 26 at 12:22pm
Міністр оборони Полторак вкрав 13 тисяч тон пального для літаків!
Ще не вщух скандал із закупівлями Міністерством оборони України пального за завищеними цінами (https://nabu.gov.ua/novyny/vykryto-korupciynu-shemu-roztraty-149-mln-grn-u-minoborony-sered-zatrymanyh-zastupnyk https://nabu.gov.ua/…/vykryto-korupciynu-shemu-roztraty-149… ), як мені стало відомо про інший епізод. Усе та ж компанія «Трейд Коммодіті» із мого рідного міста Кам'янське.
показати весь коментар
28.12.2017 08:31 Відповісти
таких "успехов" как раз хватает..
показати весь коментар
28.12.2017 08:34 Відповісти
Ну да, на 4-й(!!!!) год войны он только начал что то там планировать.
показати весь коментар
28.12.2017 09:24 Відповісти
а вот и новая "зирка"
показати весь коментар
28.12.2017 08:28 Відповісти
https://mobile.twitter.com/tatoAlexxx?p=s tato Alex
@tatoAlexxx

как это медведчук вчера не стал рядом с порошенко и не толкнул речь во славу путина ... чи побрезговал❓
https://mobile.twitter.com/tatoAlexxx/status/946219838703366144?p=v Переглянути фото
показати весь коментар
28.12.2017 08:33 Відповісти
Ти диви яка сімпотна стала.
Починаю заздрити Юрчику.
Дружина розумна, багата та ще й КРАСИВА....
показати весь коментар
28.12.2017 08:35 Відповісти
Не..., ты это серьёзно? Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 8038
показати весь коментар
28.12.2017 09:04 Відповісти
Протріть очі !
показати весь коментар
28.12.2017 09:36 Відповісти
Хе-хе. Страшно даже представить внешность вашей подруги, если жена генпрокурора кажется Вам симпотной.)
показати весь коментар
28.12.2017 10:15 Відповісти
Видно, Семен тоже красава, коли таке страхопудало признав за касуню.
показати весь коментар
28.12.2017 14:50 Відповісти
Чотири йолопи, ви про САРКАЗМ чули?
Чи вам як корові - аби щось тепленьке ляпнути....
показати весь коментар
28.12.2017 16:25 Відповісти
Ира, как там новый мерс? Не жмёт? Молодчина! Вот же люди умеют экономить на зарплате госслужащих!
показати весь коментар
28.12.2017 08:42 Відповісти
он планировал закончить войну за 14 дней,платить военным по 1000грн в день (при куре 8-12)
продать рошен, и много чего другого...

планы это не то о чем стоит говорить
мечты и цели совершено разные понятия.
показати весь коментар
28.12.2017 08:42 Відповісти
Один піар, вже і на полонених... Яка мразь оказалась!
За ці роки що вони там провели, можна було вже давно їх виміняти, але навіщо, і так уже половина добровольців у тюрмах або повисилали. Ждало падло випадку, щоб впавший рейтинг підняти.
показати весь коментар
28.12.2017 08:47 Відповісти
Порошенко должен ответить только на один вопрос
-у нас какая война?
Если гражданская, то тогда все правильно. Мы торгуем с рашкой, освобождаем заключённых вместе с Кириллом и медведчуком и тд.
А если у нас война с рашкой, то тогда торговля , заводы в рашке , совместные действия = невозможны!!!
Мы воюем или торгуем и зарабатываем?
показати весь коментар
28.12.2017 08:48 Відповісти
Обережно, не розхитуйте будку такими питаннями, бо зараз вмить набіжить свора соєвих ботів і почне верещати, що Ви - "огент кремля".
показати весь коментар
28.12.2017 08:55 Відповісти
агент кримля, шолє? )))
показати весь коментар
28.12.2017 09:11 Відповісти
Зараз страус прочистит уши от песка,та вас почуе Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 6443
показати весь коментар
28.12.2017 09:44 Відповісти
Порошенко планирует провести серьезную работу по возвращению украинских политзаключенных из РФ, - Ирина Луценко.

Ага, Януковича, Азірова, Олійника та інших "сиріт" до своєї "команди професіоналів".
показати весь коментар
28.12.2017 08:51 Відповісти
Ключевое слово - планирует
показати весь коментар
28.12.2017 08:52 Відповісти
Зрадоботы тоже планируют... как фанера над Парижем... вместе с Юлькой Саакашвильевной...
показати весь коментар
28.12.2017 08:55 Відповісти
Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 3558
показати весь коментар
28.12.2017 08:52 Відповісти
Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 1246
показати весь коментар
28.12.2017 08:57 Відповісти
Досить про Украiну, давайте, на Рашку гiвном кидати.
показати весь коментар
28.12.2017 09:05 Відповісти
кто тебе мешает..? хоть икру мечи...
показати весь коментар
28.12.2017 13:20 Відповісти
А до цього часу він проводив несерйозну роботу? Чи взагалі не проводив ніякої?
показати весь коментар
28.12.2017 09:07 Відповісти
Эту ********** хоть к Нов.году бы спрятали куда-нибудь, не хэллоуин все-таки.
показати весь коментар
28.12.2017 09:10 Відповісти
Нє, ну для чого зранку таке гидке фото викладати? Добре, що я вже поснідав.)))
показати весь коментар
28.12.2017 09:13 Відповісти
А мы планируем растаться с Порошенко и его сподвижниками на ближайших выборах.

Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 4005
показати весь коментар
28.12.2017 09:17 Відповісти
ще ДО виборів !
показати весь коментар
29.12.2017 18:02 Відповісти
Прикольнитесь,посмотрите в записи,коли мама коло микрофона дякувала за освобождение свого сына,то упомянула Петра Ляксееча та Ирину Володимировну,а про Луценко женщину 3 тысячелетия забула,куме.
-Ну то що?
-А вона поряд стояла,очками так и заблимала.Ирке треба бути обережною.Месть крючносой буде страшною.Недава вже чекае указаний Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 4061
показати весь коментар
28.12.2017 09:40 Відповісти
ага, решили, что было бы неплохо обдумать мысль о возможности начала первого этапа подготовительных консультаций по вопросу предварительной дискуссии с целью создания дорожной карты Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 2312 Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 4545
показати весь коментар
28.12.2017 09:48 Відповісти
Чего эта дура кругом лезет,для этого есть прессекретарь и администрация президента.. Порошенко планує провести серйозну роботу з повернення українських політв'язнів із РФ, - Ірина Луценко - Цензор.НЕТ 7232
показати весь коментар
28.12.2017 10:11 Відповісти
поменяет пленных на свою шикаладную фабрику?
показати весь коментар
28.12.2017 10:40 Відповісти
Эх Петя , зассыка ты а не мужик! Были бы у тебя яйца, закрыл бы все блок-посты и переходы в "дЫрищу", и поставил условие ,- первыми их пересекут все пленные! Разьяренные донецкие пенсы, оставшись без пенсий и вкусной украинской еды сами бы их нашли и притащили бы. Но тебя больше волнует мнение ОБСЕ, ЕС, и прочей шелупени, которая тебя за-нос третий год водит, чем жизнь пацанов попавших в плен. Мудило ты некчемное!
показати весь коментар
28.12.2017 11:34 Відповісти
***** ему перед выборами поможет
показати весь коментар
28.12.2017 12:07 Відповісти
В теме освобождения пленных самое главное - поговорить про Пороха, красоту Ирки Луценко и зраду, конечно. А тем временем гражданин России Евгений Мефедов, который является фигурантом событий 2 мая 2014 года в Одессе и соответствующего уголовного производства, не был передан боевикам в ходе вчерашнего обмена пленными, как и другие российские террористы.
«Граждане РФ, которых готовили к обмену с начала декабря и которых свозили в Святогорск, отправились назад по судам и камерам! - сообщил сегодня их адвокат Валентин Рыбкин. Мефедеву Евгению, Кимаковскому Игорю, Ковалис Ольге, Павлу Черных, а также еще нескольким гражданам РФ завтра-послезавтра будет избрана мера пресечения в виде содержания под стражей! Гаджиев Руслан даже не вывозился из СИЗО Артемовска с пояснением «а тебя из списков вычеркнули». Выглядит это откровенным обманом!».
(ДумскаяНет. 28.12.17)
показати весь коментар
28.12.2017 13:16 Відповісти
А коли почнеться робота по звільненню політв"язнів путлєрсько-барижного режиму, які сидять у тюрмах України?
показати весь коментар
28.12.2017 13:48 Відповісти
Ти про Юру Хорта?- Так випустили. Знову до відділу від України і ВНР закликає.
показати весь коментар
29.12.2017 08:18 Відповісти