7857 відвідувачів онлайн

Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно. ВІДЕО+ФОТО

У центрі лікування і реабілітації наслідків нейротравми в місті Клевань ставлять на ноги учасників АТО з серйозними ушкодженнями хребта і черепно-мозковими травмами.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на сюжет Факти.ICTV..

"Тут є сучасне обладнання і тренажери для різних видів важких травм хребта. Цей центр - перший державний в Україні. Раніше бійці проходили реабілітацію в приватних закладах. З колишніми армійцями працюють психологи", - йдеться в сюжеті.

Центр розрахований на 50 учасників АТО. Графік тренувань і процедур у кожного свій залежно від травми. І, крім фізичного одужання, тут намагаються зробити все можливе, щоб підняти дух і повернути бажання до нормального життя.

Потрапити в центр можна за направленням військових госпіталів з усієї України. Все безкоштовно, кажуть медики.

Як повідомляла прес-служба Рівненської ОДА, центр передбачений для пацієнтів – учасників АТО з наслідками важких черепно-мозкових та спинальних травм, які потребують довготривалого лікування та реабілітації. Тут лікуватимуть поранених з усієї України. Середня тривалість курсу лікування – 180 днів.

Центр обладнали сучасним обладнанням, облаштували багатофункціональні палати та процедурні кабінети.

Для пацієнтів-візочників передбачили ліфти. Палати обладнані відеоспостереженням, поряд з ліжками є кнопки виклику. Окремо є палати для інвалідів І-ої групи та їх родичів.Тут є великий басейн, який планують обладнати підводною біговою доріжкою.

Для пацієнтів є спільний простір, де можна проводити час та підтримувати одне одного. Поряд є котеджі для адаптації, щоб перед випискою додому пацієнти могли пристосуватися до життя в домашніх умовах без допоміжних пристроїв.

На ремонт приміщення з обласного бюджету виділили 7 мільйонів гривень, ще 11 мільйонів спрямували з Державного фонду регіонального розвитку. Окремо на придбання медичного обладнання з держбюджету виділили 28 мільйонів гривень.

Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно 01
Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно 02
Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно 03

Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно 04
Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно 05
Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно 06
Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно 07


Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно 08
Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно 09

Топ коментарі
+7
по больше бы таких узкопрофильных центров (и бесплатных)
для молодых ветеранов последней (дай Боже) войны-АТО
показати весь коментар
14.01.2018 10:36 Відповісти
+6
Хорошее дело - спасибо О.Корчинской (на фото рядом с колясочником), единственному депутату , которая с самого начала АТО делает все от нее зависящее для помощи раненым... Спасла вместе с другими госпитальерами тысячи жизней... Вот ее можно назвать женщиной тысячелетия...., а не ведьму луценко....
показати весь коментар
14.01.2018 10:37 Відповісти
+5
Что тут скажешь кроме пожелания поправляться.
показати весь коментар
14.01.2018 11:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
по больше бы таких узкопрофильных центров (и бесплатных)
для молодых ветеранов последней (дай Боже) войны-АТО
показати весь коментар
14.01.2018 10:36 Відповісти
почему только для ветеранов АТО? вообще реабилитационные центры важнейшая часть оздоровительной системы государства, потому что просто спасти жизнь человеку после тяжелой болезни/травмы/ранения (нужное подчеркнуть) это одно, а вернуть его после этого к полноценной жизни на сколько это вообще возможно, это другое и не менее важное дело, так что пусть открывают и чем больше тем лучше.
показати весь коментар
14.01.2018 11:19 Відповісти
нет-нет, не только для ветеранов, Вы правы! Вы очень правы
просто на фото ребята Атошники и поэтому было... как бы ограниченная только ими... просьба-пожелание...
не только для ветеранов, конечно же!
очень много больных деток или людей после аварии, инсульта и т.д. им тоже жизненно необходима такая реабилитация
Вы - правы!
показати весь коментар
14.01.2018 11:31 Відповісти
Хорошее дело - спасибо О.Корчинской (на фото рядом с колясочником), единственному депутату , которая с самого начала АТО делает все от нее зависящее для помощи раненым... Спасла вместе с другими госпитальерами тысячи жизней... Вот ее можно назвать женщиной тысячелетия...., а не ведьму луценко....
показати весь коментар
14.01.2018 10:37 Відповісти
А давайте выкрутим так, Корчинская просто приперлась попиариться на центре построенном за государственный счет. Нравится?
Надеюсь намек понят.
показати весь коментар
14.01.2018 11:27 Відповісти
И чем гордиться? Бесплатно. Это должно быть нормой , а не предметом гордости. Люди за страну здоровье отдали, а им , видите ли , одолжение- бесплатно. А когда деньги на лечение АТОшников по крупицам с народа собирают, так государству должно быть стыдно, это вообще не государство, а шайка-лейка, если не может обеспечить достойное лечение и уход воинам.
показати весь коментар
14.01.2018 10:42 Відповісти
У меня была точно такая же реакция после прочтения. Но, видимо, стоит все же эту статью воспринимать, как информацию об открытии центра. А бесплатное лечение воинов - конечно же обязанность государства и никак иначе.
показати весь коментар
14.01.2018 11:06 Відповісти
Перефразируя классика: - А кто такое государство? Старуха с клюкой? Ведьма которая уничтожила больницы и стырила все деньги из бумажника? Что вы подразумеваете под этим словом?!
показати весь коментар
14.01.2018 11:13 Відповісти
Бесплатной медицины не бывает. Всегда за лечение кто-то платит. У государства нет бездонного кармана, потому правильной системой является комбинация двух страховых систем: бесплатной и платной.
показати весь коментар
14.01.2018 12:24 Відповісти
Надо же , бесплатно !
Какой шикарный атракцион невиданной щедрости !
Ну , спасибо вам в шляпу , реформаторы !
показати весь коментар
14.01.2018 11:07 Відповісти
республиканский))
показати весь коментар
14.01.2018 11:08 Відповісти
не уточнили какой республики?
а может... всесоюзный? Перший державний центр лікування нейротравми працює на Рівненщині, бійців АТО лікують безкоштовно - Цензор.НЕТ 4636
показати весь коментар
14.01.2018 11:38 Відповісти
Что тут скажешь кроме пожелания поправляться.
показати весь коментар
14.01.2018 11:14 Відповісти
Господи, и тут вата завидущая...
показати весь коментар
14.01.2018 12:10 Відповісти
Работа у них такая - гадить где только можно.
показати весь коментар
14.01.2018 12:25 Відповісти
"Безкоштовно" - то популістський побутовий термін. Вірніше було би - за рахунок коштів Державного Бюджету (читай - народних, наших податків), так, як це поки що приписує Конституція і Законодавство України у сфері охорони здоров"я. Оце постійне підкреслювання "бесплатно" - то сволочний піар чиновників, депутатів та решти "коритників", щоб їх вчергове вибрали на черговий термін. Як це ще луценчиха не прилетіла та пропустила таку нагоду... видно не підказали вчасно.
показати весь коментар
14.01.2018 14:04 Відповісти