9275 відвідувачів онлайн
26 416 157

Під Радою сталася сутичка: кілька мітингувальників почали підпалювати шини. ВIДЕО

Під Верховною Радою, де сьогодні вранці відбувається акція під назвою "Стоп реванш" із вимогою ухвалення низки законів, спрямованих на боротьбу з російською агресією, відбулися сутички.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

За його інформацією, сутичка з правоохоронцями сталася через те, що кілька жителів наметового містечка під ВР, яким керує депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко, намагалися підпалити шини і при цьому не пускали пожежників. На цей момент ситуація спокійна.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", учасники мітингу вимагають від народних депутатів ухвалити низку  законопроектів про деокупацію Донбасу, введення санкцій проти представлених в Україні російських компаній, а також вимагають ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд з урахуванням висновків Європейської комісії за демократію через право (Венеціанська комісія).

Також серед вимог - притягнення до відповідальності кількох політиків, "пов'язаних з попередньою владою", зокрема, лідера громадського руху "Український вибір" Віктора Медведчука, бізнесменів Дмитра Фірташа і Ріната Ахметова, народних депутатів Сергія Льовочкіна та Вадима Новинського.

Після мітингу під Верховною Радою учасники акції мають намір пройти до будівлі Адміністрації Президента України, де також оголосять свої вимоги.

Марш організований громадським об'єднанням "Вільні люди", організаціями "Українська народна рада Донеччини і Луганщини", "Національний альянс", "Музичний батальйон", "С-14", "УНА-УНСО".

Топ коментарі
+41
Под Радой произошли столкновения: несколько митингующих начали поджигать шины - Цензор.НЕТ 3665
показати весь коментар
16.01.2018 11:34 Відповісти
+36
тока порохобот-лолипут страстно переживает за *****-ТВ
показати весь коментар
16.01.2018 11:28 Відповісти
+23
более скандальной воровской и коррумпированной влады еще не было
показати весь коментар
16.01.2018 11:32 Відповісти

Завантаження...