5167 відвідувачів онлайн
43 384 199

Майбутні російські пілоти зняли еротичний кліп про життя в курсантському гуртожитку Ульяновського льотного училища. ВIДЕО

Майбутні російські пілоти, а нині курсанти Ульяновського льотного училища зняли еротичний кліп на хіт італійського діджея Бенні Бенассі Satisfaction.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на опублікованому записі ролика молоді люди майже без одягу в досить оригінальній формі розповідають про своє життя в гуртожитку: хтось ремонтує двері, хтось прасує, хтось підмітає. Не можна не зазначити про подібність відео до оригінального кліпу на пісню Satisfaction, який, імовірно, і надихнув курсантів. У ньому дівчата, також майже без одягу, виконують різні роботи: свердлять стіни, заводять мотори та пиляють дошки.

Топ коментарі
+50
моральное разложение врага... Это хорошо
показати весь коментар
16.01.2018 16:48 Відповісти
+45
Яка армія, такі і "офіцери". Підераси (не геї), одним словом. За душою - нічого. тому так легко скидують бомби на школи, лікарні, ринки. Тьху! Гидко.
показати весь коментар
16.01.2018 17:10 Відповісти
+41
Будущие офицеры российских ВКС сняли эротических клип о жизни в курсантском общежитии Ульяновского летного училища - Цензор.НЕТ 4594 Будущие офицеры российских ВКС сняли эротических клип о жизни в курсантском общежитии Ульяновского летного училища - Цензор.НЕТ 5094
показати весь коментар
16.01.2018 16:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
бггг)))))собрались "европейцы" с кацапским интернетом - позорище,от кацапни все шарахаются во мире как от зачумленных,вот они и прячут шевроны,флажки...даже спортсмены их теперь без опознавательных знаков )))
показати весь коментар
16.01.2018 17:39 Відповісти
там в тексте вообще-то есть линка
показати весь коментар
16.01.2018 17:30 Відповісти
Будут летать парами -кто ведущим, кто ведомым!
Зависит от того, кто что и кому будет вводить.... Майбутні офіцери російських ПКС зняли еротичний кліп про життя в курсантському гуртожитку Ульяновського льотного училища - Цензор.НЕТ 2923
показати весь коментар
16.01.2018 17:25 Відповісти
Посил кацапів: Ваша Гей Європа в нашій дупі!
показати весь коментар
16.01.2018 17:28 Відповісти
Если "гражданская" то что, норма? Какое небо голубое....)))
показати весь коментар
16.01.2018 17:41 Відповісти
Ну все, теперь Европа отменит санкции.
показати весь коментар
16.01.2018 17:29 Відповісти
Нічого дивного ,що російські курсанти-блакитні авіатори зняли таке відео немає бо ********** це справжній біч росіян, вони навіть вимушені були прийняти закон проти пропаганди такого принадливого для переважної більшості російських чоловіків явища як гомосексуалізм, щоб не перепєтушили один одного.
показати весь коментар
16.01.2018 17:29 Відповісти
Бо шо ж їм ще лишається, коли їхні жінки йдут заміж за китайців (у китайців за шлюб з кацапкою держава Китай, бо цеж держава!, 20 тис. дол. дають) кацапки хоч розуміють, що не аби які, а всеж такі гроші. А з кацапським мужиком вона буде тільки його тушку у день получки до дому бухого волокти.
Тому за відсутності жінок, ці молоді цапськи ,,,раси і відпрацьовують танок нестриманного самця, мають же вони один одному подобатись. Майбутні російські пілоти зняли еротичний кліп про життя в курсантському гуртожитку Ульяновського льотного училища - Цензор.НЕТ 126
показати весь коментар
16.01.2018 18:27 Відповісти
ВЭКС - вАздушнА-эрАтическА-кАмическиЯ вАйска )))
показати весь коментар
16.01.2018 17:37 Відповісти
Мля... Как мне развидеть эту дичь? Майбутні офіцери російських ПКС зняли еротичний кліп про життя в курсантському гуртожитку Ульяновського льотного училища - Цензор.НЕТ 8839
показати весь коментар
16.01.2018 17:37 Відповісти
Танцуй Рассия и плач Европа.....
показати весь коментар
16.01.2018 17:42 Відповісти
Статью дебилы писали. Во-первых это училище гражданской авиации и это принципиально, а во-вторых они еще и квнщики. Не опускайтесь до уровня рашасми.
показати весь коментар
16.01.2018 18:05 Відповісти
Оні іщьо і на підаров смахівают і прікрівают своі є...ла нє как КВНщікі.
Смішного - ноль.
Просто ідіоти.
показати весь коментар
16.01.2018 19:14 Відповісти
Александр, просьба, проводите границу между *идаростией и КВНщиками!!!!
показати весь коментар
17.01.2018 09:43 Відповісти
Судя по тому, как у москалят понабухало там от этого коллективного танца (т.е. при виде раздетых сокурсников, проще говоря), то после съёмок клипа в общаге, по ходу, ещё и групповое гей-хоум-видео снималось - просто его в интернет не выставили
показати весь коментар
16.01.2018 18:13 Відповісти
мда.... училище "Голубая устрица"....
показати весь коментар
16.01.2018 18:15 Відповісти
Пацаны прикололись!!! Молодцы!!!! Круто!!!
показати весь коментар
16.01.2018 19:12 Відповісти
Очень прикольно!!! Парни молодцы!!! Берегите себя - сейчас псы кремлевские вас замучают!!! Уезжайте от туда!!!
показати весь коментар
16.01.2018 19:13 Відповісти
откуда ты тут бот кремлёвский?
показати весь коментар
16.01.2018 19:38 Відповісти
ага. прокололся...
показати весь коментар
17.01.2018 02:38 Відповісти
Згідно з повною оригінальною версією кліпу Бені Бенассі там все закінчується порнухою, і щось я не бачу на відео студенток....
показати весь коментар
16.01.2018 19:19 Відповісти
Вау! Шалуны! Ну дык никто и не сумлевался, что русишен зольдатен ********...в прямом и переносном смысле.
показати весь коментар
16.01.2018 19:23 Відповісти
за такой клип )(уйло каждого в пупок поцелует
показати весь коментар
16.01.2018 19:24 Відповісти
он их до этого, когда они были мальчиками, целовал их "в пупок", всех собрал. Вот тогда , в их детстве переходящем в половую жизнь , целовал... вот и выросло.........
показати весь коментар
17.01.2018 02:41 Відповісти
Не удивлен. Старик Фрейд тоже.
показати весь коментар
16.01.2018 19:32 Відповісти
Я вижу, есть украинские говны, которым нравятся тощие российские жёппы. Падлы, они же вас убивают, а вы восхищаетесь мерзостным видаком
показати весь коментар
16.01.2018 20:11 Відповісти
креативненько.
показати весь коментар
16.01.2018 20:37 Відповісти
а я подумал, что пошловатенько: убогие декорации обычной совковой реальности; убогость мысли, все - ниже пояса (и плинтуса тоже).
показати весь коментар
18.01.2018 20:47 Відповісти
КОНЧЕННЫЕ УБЛЮДКИ !
показати весь коментар
16.01.2018 20:45 Відповісти
а ведь они думают, что они - люди....
показати весь коментар
18.01.2018 20:47 Відповісти
Филиал "Голубой устрицы"
показати весь коментар
16.01.2018 20:56 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=pbkHJpYCl80 И мне так показалось
показати весь коментар
16.01.2018 21:00 Відповісти
Які війська, такі й пілоти
показати весь коментар
16.01.2018 20:57 Відповісти
Майбутні російські пілоти зняли еротичний кліп про життя в курсантському гуртожитку Ульяновського льотного училища - Цензор.НЕТ 6957
показати весь коментар
16.01.2018 21:02 Відповісти
аааааааа посмеялась, спасибо!
показати весь коментар
16.01.2018 21:09 Відповісти
Неужели ********** такое массовое явление у них?
показати весь коментар
16.01.2018 21:11 Відповісти
у ихнего гундяя спросить надобно, и спросить - строго!
показати весь коментар
17.01.2018 02:42 Відповісти
шпили-вили
показати весь коментар
16.01.2018 21:13 Відповісти
Шалуны, особенно тот, что в красных труселях Майбутні російські пілоти зняли еротичний кліп про життя в курсантському гуртожитку Ульяновського льотного училища - Цензор.НЕТ 543
показати весь коментар
16.01.2018 21:22 Відповісти
Непоняв.... Чо всі сміюцця? Ви шо, кацапів ніколи не бачили?
показати весь коментар
16.01.2018 21:33 Відповісти
стюардесы куйла
показати весь коментар
16.01.2018 21:53 Відповісти
Ну и нах это здесь нужно!!!?????
показати весь коментар
16.01.2018 21:56 Відповісти
Свинособаки і тут розумом не сяють, вкрали до деталей аналогічний кліп солдатів британської арміїї від 2015 року: https://www.youtube.com/watch?v=X_bQa2H1-Ck
показати весь коментар
16.01.2018 22:24 Відповісти
на бритишей хоть смотреть без блевотных порывов можно, откормленные и фактурные, а тут мешки с костями и яйцами, в дешевых китайских труханах.
показати весь коментар
17.01.2018 08:12 Відповісти
есть такое предположение, что это старшекурсники так обряд посвящения для новичков провели. а кто не хотел в клипе сниматься, те в табло получили и снялись в самых эротических гомоориентированных сценах.
показати весь коментар
16.01.2018 22:31 Відповісти
Их что человечиной перекормили?
Ах, да, то было Краснодарское летное училище...там людоеды.
А в Ульяновском - просто педики.
показати весь коментар
16.01.2018 22:35 Відповісти
Кацапы ничего не придумали они как всегда украли , передрали, сплагиатили у британцев !! Майбутні російські пілоти зняли еротичний кліп про життя в курсантському гуртожитку Ульяновського льотного училища - Цензор.НЕТ 598

https://youtu.be/X_bQa2H1-Ck
показати весь коментар
16.01.2018 23:05 Відповісти
Общежитие "Голубая Устрица"
показати весь коментар
17.01.2018 01:21 Відповісти
нічого дивного. Були ж бойові ********* сралина а це цивільні голубі *****. Що творять бойові ********* ***** навіть уявити не можу.
показати весь коментар
17.01.2018 05:46 Відповісти
Бг-ггг... и с шо получится с этих каазламордых, когда дорвутся, будут д.очить штурвал... Майбутні російські пілоти зняли еротичний кліп про життя в курсантському гуртожитку Ульяновського льотного училища - Цензор.НЕТ 4242
показати весь коментар
17.01.2018 08:09 Відповісти
это поцелованные путэном в живот превращаются в такие зомби, хороши летчики-шалунишки, будут прелюдно отшлепаны
показати весь коментар
17.01.2018 08:34 Відповісти
а чё , прикольно ..
показати весь коментар
17.01.2018 09:02 Відповісти
Данное видео ярко подтверждает определенные тезисы из книг Г. Климова и работ уважаемого доктора Ломброзо о генетическом вырождении. Как не прискорбно осознавать, но родина москалей - кацапстан - биосвалка.
показати весь коментар
17.01.2018 09:10 Відповісти
Прикольно...а вот реакция совков тамошних и тутошних вообще не удивила. Майбутні російські пілоти зняли еротичний кліп про життя в курсантському гуртожитку Ульяновського льотного училища - Цензор.НЕТ 1008 Лучше вот так развлекаться, чем водку жрать и людей грабить.
показати весь коментар
17.01.2018 09:14 Відповісти
Когда игиловцы их тупыми бошками в футбол играть будут, этот ролик может оказаться единственным, что после них осталось в этом мире. Не самая лучшая память...
показати весь коментар
17.01.2018 09:52 Відповісти
гидко дивитися на таких аніка-воїнів, тепер зрозуміла їх "перемога" в Сирії, бажаю вялікой недонації поразок на всих фронтах, з таким військом тільки дітлахів лякати
показати весь коментар
17.01.2018 12:25 Відповісти
Плох тот руссопитар который не мечтает стать еврогеем.
показати весь коментар
17.01.2018 15:18 Відповісти
летчики-шалунишки.......

ой, а какие полеты рузькым предстоят........ - а тут как выйдет экипаж в труселях и начнет в проходах пипськами и попками вертеть......, и в фуриках, фуриках......

СРАМОТА!!!!
показати весь коментар
17.01.2018 12:42 Відповісти
Танец маленьких ГОЛУБят
показати весь коментар
17.01.2018 14:25 Відповісти
чему их там учат? Петухи не летают!
показати весь коментар
17.01.2018 15:17 Відповісти
Скрепно.
показати весь коментар
17.01.2018 16:09 Відповісти
Скрепанутые шалят....куда там "Гейропе" браться.
показати весь коментар
18.01.2018 18:04 Відповісти
Зоопарк.
показати весь коментар
18.01.2018 20:57 Відповісти
Петушиная армия, традиционные русские ценности, духовность. В этом клипе всё слилось воедино
показати весь коментар
18.01.2018 22:17 Відповісти
Нічого дивного, якщо хтось спілкувався з москалем, знає, що і хвилини не пройде як він всю розмову зведе до теми збочень і бажання неприродних стосунків.
показати весь коментар
19.01.2018 23:28 Відповісти
ТАкие тупые своего придумать ничего не смогли.. решили сделать так же как бритнаские курсанты ..
https://www.youtube.com/watch?v=X_bQa2H1-Ck