Екс-міністр екології Злочевський повернувся в Україну, - "Економічна правда"

Екс-міністр екології та природних ресурсів, власник газовидобувної групи Burisma Holdings, Микола Злочевський повернувся в Україну.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це виданню "Економічна правда" повідомило джерело на ринку.
"Приїхав до Києва днями. Уже провів кілька зустрічей", - повідомило джерело.
М.Злочевський обіймав посаду міністра екології в уряді прем'єр-міністра України Миколи Азарова з липня 2010 року по квітень 2012 року. Наприкінці 2014 року М.Злочевський залишив Україну, а в на початку 2015 року стало відомо, що Генпрокуратура оголосила його в розшук за підозрою в незаконному збагаченні. М.Злочевський підозрювався у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення).
За інформацією ЗМІ компанія міністра екології Миколи Злочевського продавала газ компаніям нинішнього президента України Петра Порошенка і його оточення. У грудні 2016 року кореспондент ТСН Ольга Василевська повідомила, що М.Злочевський зустрічався з нардепом із фракції "Блок Петра Порошенка" Ігорем Кононенком у Відні, що сам І.Кононенко це спростовував.
У вересні 2016 року прес-служба компанії Burisma повідомила, що Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України зняти з розшуку М.Злочевського.
У січні 2017 року компанія Burisma заявила про закриття в Україні всіх процесуальних і судових дій щодо президента групи М.Злочевського і операційних компаній, що входять у Burisma Group.
Burisma Holdings володіє контрольним пакетом ТОВ "Куб-Газ", українськими видобувними компаніями "Еско-Північ", "Парі", "Перша українська нафтогазова компанія" і "Алдеа". У портфелі Burisma також дозволи на розробку родовищ у Дніпровсько-Донецькому, Карпатському та Азово-Кубанському басейнах. Загалом компанія володіє і розробляє 20 ліцензій на видобуток вуглеводнів в Україні, і 99% видобутку припадає на природний газ. Бенефіціаром Burisma є М.Злочевський.