10363 відвідувача онлайн
5 779 20

Кримського дезертира Одинцова засуджено до 14 років позбавлення волі

Кримського дезертира Одинцова засуджено до 14 років позбавлення волі

Подільський районний суд Києва засудив до 14 років позбавлення волі колишнього українського військовослужбовця Максима Одинцова за державну зраду і дезертирство з української армії в анексованому Росією Криму.

Як повідомив 13 лютого Крим.Реалії адвокат засудженого Валентин Рибін, вирок було винесено 8 лютого, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Вирок винесено, однак набуде він чинності в тому випадку, якщо ми не подамо апеляцію. Сторона захисту зараз розглядає можливість апеляційної скарги. У нас для цього є певні терміни, я думаю, ми ці терміни витримаємо", - уточнив адвокат.

Захисник також додав, що Одинцов у суді свою вину не визнав, винним себе не вважає.

Також він повідомив, що в ході судового засідання інший дезертир Олександр Баранов свою провину в інкримінованих йому злочинах відмовився визнавати. Однак суд визнав підсудного винним за ч.1 ст.408 (дезертирство), ч.1 ст.111 (держзрада) Кримінального кодексу і призначив йому покарання у вигляді 13 років в'язниці з позбавленням військового звання - молодший сержант. При цьому на підставі "закону Савченко" йому зараховано термін ув'язнення як 1 день за 2 з моменту арешту, тобто з 20 листопада 2017 року.

Таким чином, Баранов відбув уже майже 3 роки в'язниці.

Як повідомлялося, в кінці грудня 2016 року військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України завершила досудове розслідування і направила до суду обвинувальні акти щодо двох колишніх українських військовослужбовців Олександра Баранова та М.Одинцова, які зрадили присягу і перейшли на бік країни-агресора. Вони підозрюються в скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 408 (дезертирство) Кримінального кодексу України, ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Колишні молодший сержант і прапорщик, проходячи службу в одній з військових частин, дислокованих на території Автономної Республіки Крим, під час окупації півострова не виконали наказ про прибуття до нового місця служби і залишилися на окупованій території, тим самим вчинивши дезертирство, в зв'язку з чим були оголошені в розшук. Надалі вони уклали контракти про проходження військової служби у ЗС РФ.

Нагадаємо, 20 листопада 2016 року в Службі безпеки України заявили про затримання на адмінмежі з Кримом двох дезертирів, які після окупації півострова перейшли служити в російську армію. За словами українських правоохоронців, Одинцова і Баранова затримали на спробі перетнути пункт пропуску на кордоні з окупованих Кримом. Затримані раніше служили в українській армії: проти них було відкрито кримінальне провадження про дезертирство.

Російські ЗМІ повідомили, що в Міністерстві оборони Росії звинуватили українські спецслужби в нібито незаконному затриманні і вивезенні з Криму двох російських військовослужбовців.

Топ коментарі
+7
вчера на Донбассе погиб еще один наш солдат . вот это важнейшая новость . а бодание Петра с Мишкой зае...ли . пошли он оба нах
показати весь коментар
13.02.2018 16:20 Відповісти
+5
А тот кто за Домбабве убивал наших пацанов получил 4 с половинкой...
Вот вам и ответ. Торговым партнерам - торговые префиренции)))
А лошкомойникам по самые Помидоры))
показати весь коментар
13.02.2018 16:20 Відповісти
+4
"При этом на основании "закона Савченко" ему засчитан срок заключения как 1 день за 2 с момента ареста, то есть с 20 ноября 2017 года.
Таким образом, Баранов отбыл уже почти 3 года тюрьмы.Источник: https://censor.net/n3050175"
Пацаны из Цензора - у меня вопрос? Вам три бала по математике в школе ставили только ради того, что-бы статистику не портили? 80 дней умножить на два - это далеко не три года.
показати весь коментар
13.02.2018 16:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сейчас новость № 1 - Саакашвили. И реакция на это народа. Остальное ,малозначительное.
показати весь коментар
13.02.2018 16:01 Відповісти
вчера на Донбассе погиб еще один наш солдат . вот это важнейшая новость . а бодание Петра с Мишкой зае...ли . пошли он оба нах
показати весь коментар
13.02.2018 16:20 Відповісти
Идиотина. Солдаты и будут гибнуть,если лолиту не убрать. Помнишь примету на инагурации,вибратор ?
показати весь коментар
13.02.2018 16:26 Відповісти
слушай ты чмо тупорылое . неужели ты такой придурок что веришь в то что Сракашвили что то изменит ? он такой же как Петро . ни чем не лучше .

ты дибил наверное рукоплескал когда и Порошенко обещал АТО закончить за пару дней .

твоя проблема в том что ты думаешь не головой а ..... хер знает чем . жопой что ли . если бы Сракашвили был таким классным чуваком неужели бы ему пришлось скитаться по Европе . подумай почему самим грузинам он нах не нужен
показати весь коментар
13.02.2018 17:54 Відповісти
По суті я з вами згідний!але по тексту це повний армагедон.Як можна з такою ненавістью спілкуватися з земляком?навіть як що його думки не співпадають з вашими!Ви згідні що це стиль бидла?
показати весь коментар
13.02.2018 18:14 Відповісти
уважаемый . я ведь не первый начал . когда человек имеет противоположное мнение я его принимаю и пытаюсь ему донести свое . но когда аппонент начинает коммент с обзывания то пускай не ждет он меня обращения на вы
показати весь коментар
13.02.2018 19:22 Відповісти
новость будет, когда мессия поедет в родную Грузию дореформировать тюрьму изнутри. а пока - туфта
показати весь коментар
13.02.2018 16:26 Відповісти
Он не мессия. Мессия ждет тебя со шприцом в вечерней процедурке.
показати весь коментар
13.02.2018 16:28 Відповісти
Тігра лютая, ти дизертир? А чому тут завис, коли всіх ваших порохотягів мобілізували на боротьбу з найбільшою загрозою українців Саакашвілі?
показати весь коментар
13.02.2018 16:49 Відповісти
И какая реакция?
показати весь коментар
13.02.2018 16:26 Відповісти
Всё ж лучше украинская тюрьма, чем безвестным ихтамнетом сдохнуть за ***** где-то в Сирии или на Донбассе.
показати весь коментар
13.02.2018 16:07 Відповісти
Неа. Корми теперь его 12 лет. В Сирию, так в Сирию.
показати весь коментар
13.02.2018 16:28 Відповісти
Ну для нас однозначно Ваш вариант лучше. Я имел в виду, что те черти с облегчением вздохнули.
показати весь коментар
13.02.2018 16:29 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2018 16:21 Відповісти
тю, от шо Вы так на редакторов, может его за дезертирство в 2013 г. задержали?
показати весь коментар
13.02.2018 16:37 Відповісти
Кажется этот "закон" отменили до 20 ноября 2017.
показати весь коментар
13.02.2018 16:37 Відповісти
Фигасе? Это как, боевиков - меняют, сепаров - отпускают, шпионам - 3 года, а "дезертиру" - 15? Хрена себе фемида.
показати весь коментар
13.02.2018 16:34 Відповісти
а чому не 4,5 роки як і сепару що воював? цей же не вбивав, а срок більше....
показати весь коментар
13.02.2018 16:45 Відповісти
Потому что сепар был гражданским гопником (получил за бандитизм), а этот военнослужащим Украины (предатель и измена Родины). Сепару, конечно, маловато дали. А этому нормально.
показати весь коментар
13.02.2018 17:10 Відповісти