8985 відвідувачів онлайн
15 135 71

Суд звільнив від кримінальної відповідальності екс-міністра часів Януковича Колобова у зв'язку із закінченням терміну давності

Суд звільнив від кримінальної відповідальності екс-міністра часів Януковича Колобова у зв'язку із закінченням терміну давності

Генеральна прокуратура клопотала про помилування Юрія Колобова, що був міністром фінансів за часів президентства Януковича, у зв'язку із закінченням терміну давності.

Про це, як пише Цензор.НЕТ, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на інтернет-видання "Судовий репортер".

За інформацією видання, таке рішення 21 лютого ухвалив суддя Печерського райсуду Києва Володимир Карабань.

Постанова набирає законної сили впродовж 7 днів із моменту її ухвалення, якщо не буде подана апеляція.

Видання вказує, що сам В.Колобов брав участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції з Генерального консульства України в Барселоні (Іспанія). У Києві в суді обвинуваченого представляла адвокат Юлія Степаненко.

"Клопотання про звільнення Ю.Колобова від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності 7 грудня 2017 року подав заступник начальника відділу процесуального керівництва управління з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України Олексій Кувшинов. Він представляв Генпрокуратуру в суді 21 лютого", - пише видання, зазначаючи, що від коментарів журналісту прокурор відмовився.

Нагадаємо, Ю.Колобов був міністром фінансів у період 28 лютого 2012 - 27 лютого 2014 року. Його підозрювали в розтраті 220 млн грн, виділених на будівництво телекомунікаційної мережі спеціального призначення (ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою"). Крім нього у справі про незаконну приватизацію "Укртелекому" також підозрювалися екс-президент Віктор Янукович, екс-прем'єр Микола Азаров і колишній перший віце-прем'єр і екс-глава Нацбанку Сергій Арбузов.

Ю.Колобова було заарештовано в курортному містечку Альтеа в автономній області Валенсія (Іспанія) на початку березня 2015 року.

У вересні 2016 року генеральний прокурор України Юрій Луценко не виключив можливості підписання угоди зі слідством екс-міністром фінансів України Ю.Колобовим, який перебуває в Іспанії.

У жовтні того ж року заступник генерального прокурора Євген Єнін в інтерв'ю ЗМІ розповів, що Ю.Колобов, який був затриманий в Іспанії в березні 2015 року, має дозвіл на проживання в цій країні. Іспанський суд відмовив у його екстрадиції.

13 травня 2017 року Апеляційний суд м.Києва дозволив здійснення спеціального (заочного) досудового розслідування в кримінальному провадженні щодо Ю.Колобова за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України.

22 травня 2017 року генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Генпрокуратура України завершила досудове розслідування у справі незаконної приватизації "Укртелекому", і вже отримано дозвіл суду на заочне засудження екс-президента України Віктора Януковича, екс-прем'єра Миколи Азарова, міністра фінансів Юрія Колобова і очікується рішення суду про дозвіл заочного засудження екс-першого віце-прем'єра Сергія Арбузова.

Генпрокурор заявив, що наразі слідство завершено. "І у нас є обгрунтовані підозри щодо Януковича, Азарова, Колобова, Арбузова і низки інших, більш дрібних посадових осіб". "На цей момент ми передали до суду клопотання про дозвіл ведення досудового процесу ... і отримали дозвіл на "заочку" щодо Януковича, Азарова, Колобова, чекаємо - щодо Арбузова", - додав Ю.Луценко.

Топ коментарі
+38
https://mobile.twitter.com/MakarErnst?p=s Макар Ернстенко 🇺🇦
@MakarErnst

Клюєва і Колобова виправдати,для Саакашвілі заборонити в'їзд в Україну на три роки.Пріоритети сивого гамадріла,як на долоні.
показати весь коментар
21.02.2018 22:42 Відповісти
+34
А потом эта власть и лично ПЕЦЯ везде будет расказывать что они млять хотели посадить но млять такие законы **** тупо не успели!!!
показати весь коментар
21.02.2018 22:42 Відповісти
+32
чим міністр Колобов гірший за міністра Порошенка ? звичайно , обидвоє , ні в чому не винні ...
показати весь коментар
21.02.2018 22:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чим міністр Колобов гірший за міністра Порошенка ? звичайно , обидвоє , ні в чому не винні ...
показати весь коментар
21.02.2018 22:40 Відповісти
Влада порошенка доживає останні місяці - продається все! Після підняття ціни на газ на 62% в квітні 2018 року, банду рошена будуть мочити на місці, скрізь де знайдуть!
показати весь коментар
21.02.2018 22:48 Відповісти
не будет такого
показати весь коментар
22.02.2018 00:15 Відповісти
цен на газ? или то что банду будут мочить?

Таки да, не будет скорее второго ......досидит до конца ...
показати весь коментар
22.02.2018 08:12 Відповісти
Ещё 50 серий сериала "Суд над Януковичем", и будет аналогичный конец.
Всех поздравляю с "ПО-НОВОМУ"
Как говорил, покойный Чечетов: "Мы их как котят".
показати весь коментар
21.02.2018 22:54 Відповісти
Обое рябое!
Суд освободил от уголовной ответственности экс-министра времен Януковича Колобова в связи истечением сроков давности - Цензор.НЕТ 7685
показати весь коментар
21.02.2018 22:55 Відповісти
"Дайте ж його хоч за горло подержать!!!" ©®
показати весь коментар
21.02.2018 23:19 Відповісти
Это просто праздник какой-то!
показати весь коментар
21.02.2018 22:40 Відповісти
Карабасы-Барабасы в Вилла-Рибе и Вилла-Баджио бросили мыть посуду и гуляют праздник!
показати весь коментар
21.02.2018 23:22 Відповісти
А потом эта власть и лично ПЕЦЯ везде будет расказывать что они млять хотели посадить но млять такие законы **** тупо не успели!!!
показати весь коментар
21.02.2018 22:42 Відповісти
Ну они же старались)))
показати весь коментар
21.02.2018 22:44 Відповісти
https://mobile.twitter.com/MakarErnst?p=s Макар Ернстенко 🇺🇦
@MakarErnst

Клюєва і Колобова виправдати,для Саакашвілі заборонити в'їзд в Україну на три роки.Пріоритети сивого гамадріла,як на долоні.
показати весь коментар
21.02.2018 22:42 Відповісти
Так алкаш,со своими перемогами,скоро поедет в борисполь "незаконно" смещенного встречать .А ,что юга ему должен за амнистию))))
показати весь коментар
21.02.2018 22:43 Відповісти
Та все они чесные и пушисты...
Зачем столько людец погибло и погибант если мы зеркальное отрожение раши?
показати весь коментар
21.02.2018 22:44 Відповісти
Может потому, что мы твари бессловесные? (с сожалением).
показати весь коментар
22.02.2018 10:19 Відповісти
Вот это по мальдивски-сейшельски - лепота !!!!
показати весь коментар
21.02.2018 22:44 Відповісти
Допрос Порошенко:

Адвокат: Скажите ПП, а... Судья: це погане питання. Наступне питання. Адвокат: Скажите ПП, а если... Прокурор: протестую це теж ******* вопрос. Судья: наступне питання. Адвокат: а знали ли вы... Судья: це дуже ****** питання. Ви витрачаете наш час!
показати весь коментар
21.02.2018 22:46 Відповісти
Суд освободил от уголовной ответственности экс-министра времен Януковича Колобова в связи истечением сроков давности - Цензор.НЕТ 7457
показати весь коментар
21.02.2018 22:55 Відповісти
Суд освободил от уголовной ответственности экс-министра времен Януковича Колобова в связи истечением сроков давности
https://images.cnscdn.com/images/a/4/5/a/a45af66dcbbceb665162ec1e8a9934c7/original.jpg

====================================
Знову агенти кремля ВО Свобода і Тягнибок винні !
показати весь коментар
21.02.2018 22:47 Відповісти
А вона с грузином пострекателями были
показати весь коментар
21.02.2018 22:49 Відповісти
Віримо Президенту - Поросенку ! Слава Мальдівам !
показати весь коментар
21.02.2018 22:52 Відповісти
ПОРОХОСОСІВ - З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОХОЮ, ПЛЯДЬ.
показати весь коментар
22.02.2018 08:08 Відповісти
думайте башкой а не гречкой когда выбираете и кого выбираете,богатый бедному служить не будет
показати весь коментар
21.02.2018 22:49 Відповісти
Да со времен рыжего южмашевского карлика,выборов нету.Если бы они на самом деле были,то никаких майданов не было бы.Вы о чем ?
показати весь коментар
21.02.2018 22:56 Відповісти
Выборов не было изначально, ещё раньше, патрайгейносэ КравЧукча с его админресурсом и партактивом сделал всё чтобы КПСС мутировала в олигархию. Развалили экономику Украины комуняцкие подлецы, чтобы за бесценок прихапизировать предприятия, а народ, лишённый средств к существованию, чтобы не создавал конкуренцию и не мешал им творить эту гнусность! Патртийные гниды при помощи заплечных дел мастеров из КГБ-ФСБ убрали Вячеслава Черновола. Одного комуняцкого проходимца-функционера сменил другой, рангом помельче, проходимец-функционер парторг ЮМЗ КуЧмо. Кучмо - пахан и создатель распоясавшегося бандитизма "лихих 90-х", а по-совместительству биологический пахан байстрюка Ахметки, даунецкого бандюка и шуллера, ставшего олигархом. Какие выборы в Системе олигархического бабловорота? Для галочки и соблюдения формальных приличий перед западными демократиями. Дорвавшиеся олигархи-коррупционеры разве рады новым рылам возле их корыта?
показати весь коментар
22.02.2018 00:42 Відповісти
Блин, может, действительно, эта страна должна исчезнуть?
показати весь коментар
21.02.2018 22:49 Відповісти
не путай страну с государством
показати весь коментар
22.02.2018 00:19 Відповісти
з владою.
показати весь коментар
22.02.2018 08:08 Відповісти
Рошен горой стоит за ворье и предателей Украины. Потому что сам такой-же.
показати весь коментар
21.02.2018 22:53 Відповісти
изгнаный Саакашвили виноват- он не доаботал...
показати весь коментар
21.02.2018 22:53 Відповісти
В мене бажання,взяти зброю і херачити ту тупу владу.Міняйте закони шановні депутати.Або поміняють вас.
показати весь коментар
21.02.2018 22:56 Відповісти
Ничего они не поменяют,пока не развесить их по каштанам.Уже люди через майданы их пытались вразумить,но увы этих уже ничем не возьмешь.Только вытягивать из каьинетов и судить народным трибуналом.
показати весь коментар
21.02.2018 22:59 Відповісти
А зачем им менять законы? у них и так все хорошо и даже отлично.
показати весь коментар
21.02.2018 23:17 Відповісти
да-о каких ркформах можно говорить...?) кому они надо...?)))
показати весь коментар
22.02.2018 01:10 Відповісти
Хочешь быть счастливым - будь им.
показати весь коментар
22.02.2018 10:22 Відповісти
На даний момент Юрій Колобов мешкає в Іспаніїhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B2_%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-7 [ ....

Це так репліка, маленьке доповнення до статті.
Суд освободил от уголовной ответственности экс-министра времен Януковича Колобова в связи истечением сроков давности - Цензор.НЕТ 8973
показати весь коментар
21.02.2018 22:56 Відповісти
это шавка
показати весь коментар
22.02.2018 00:20 Відповісти
Есть лишь один вопрос - за сколько?
показати весь коментар
21.02.2018 22:57 Відповісти
А это уже не наше собачье дело.
показати весь коментар
22.02.2018 10:39 Відповісти
Клюєва і Колобова виправдати,для Саакашвілі заборонити в'їзд в Україну на три роки.Пріоритети сивого гамадріла,як на долоні.
показати весь коментар
21.02.2018 22:58 Відповісти
А что нам скажет на это РыгсНами?
показати весь коментар
21.02.2018 23:00 Відповісти
правильно, он уже свое отсидел, думаете в Испании легко сидеть?
показати весь коментар
21.02.2018 23:07 Відповісти
Українці не встигають ***************** від шаленого наступу перемагаючих рєхворм.
Нєвіданноє процвєтаніє стрємітєльним домкратом обрушилось на голови подвєдомствєнного елєктората.

Ad maiorem ROSHEN gloriam.
Житіє моє...
показати весь коментар
21.02.2018 23:15 Відповісти
Ну вот. Чем не пэрэмога однотурового? Уже дальше истекают сроки давности даже не нужно напрягаться и придумывать как отмазать торговых партньоров...
показати весь коментар
21.02.2018 23:16 Відповісти
Дивлячись на оце все ********, прєдлагаю в Прєзідєнти нашого колєгу Гризодубова.
Готов точить йому топори бєсплатно і в любе время.

Суд освободил от уголовной ответственности экс-министра времен Януковича Колобова в связи истечением сроков давности - Цензор.НЕТ 3878
показати весь коментар
21.02.2018 23:29 Відповісти
Вот случайно так вышло, чесслово! Как же зае**ло, что нас держат за лохов! Каждый день новости как отпускают/освобождают регионалов и беркут, а оппозицию и атикоррупционеров щимят! Преоритеты власти давно ясны и понятны! Какие перевыборы, надо уже сейчас требовать отставки Петра Мальдивского - пущай хотя бы на Ростов валит!
показати весь коментар
21.02.2018 23:36 Відповісти
Так вон оно че михалыч!!!!!!!!

Вот оно че -

луценки и прочая-прочая тянули 4 года следствие против януковича и беркутни,
чтобы на 5-й год объявить, что мол все,

всех атпускаем,
патамушта минул срок притяжения к ответственности!!!!!!

Пабеда-а-а-а!!!!!
Ур-р-р-ра.
показати весь коментар
21.02.2018 23:45 Відповісти
А що там президент нещодавно казав про строки давності по злочинах злочинної влади?
показати весь коментар
21.02.2018 23:50 Відповісти
Такое ходатайство генпрокуратуры сколько раз позволит югику с семьей на Сейшелы съездить ? Или может даже целый остров там можно будет прикупить ?
показати весь коментар
21.02.2018 23:58 Відповісти
ждём на выборах кандидатом
показати весь коментар
22.02.2018 00:22 Відповісти
а чем энтот 3.14дар отличается от председателя Государственной аудиторской службы Лидии Гавриловой?
показати весь коментар
22.02.2018 00:43 Відповісти
так , давайте жгите дальше, когда там Януковича уже оправдают и вернут на должность ?
показати весь коментар
22.02.2018 01:01 Відповісти
суда по решениям судов за последние несколько дней-прям какой-то "комбег" готовится...или власть окончательно теряет "маску" народной....) и это спустя всего лишь; 4 года после
Майдана.
показати весь коментар
22.02.2018 01:07 Відповісти
Дана новина вказує на одне - МИ ВСІ ВТРАЧАЄМО ЧАС!
показати весь коментар
22.02.2018 01:11 Відповісти
Теперь понятно, почему тянут с делами убийц Майдана? Почему при Порошенко НИКОГО не посадят из рыгов?
показати весь коментар
22.02.2018 02:09 Відповісти
Ну еще немного потянуть, а там можно и Беркутню освобождать,да и самого Овоща.
показати весь коментар
22.02.2018 03:07 Відповісти
Cудді-злочинці в законі! Та хіба тільки вони одні? До влади уважніше придивіться.
показати весь коментар
22.02.2018 04:28 Відповісти
По рошен ко поглощает страну Украину и строит ГОСУДАРСТВО под названием РОШЕН
показати весь коментар
22.02.2018 05:50 Відповісти
Задержанный за взятку Холодницкому судья вернулся на работу
показати весь коментар
22.02.2018 07:29 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=jlh7ME3q5Gs
показати весь коментар
22.02.2018 07:31 Відповісти
Что такое 220 миллионов,для пацана?Пыль...от если бы пересичный буханку хлеба украл в супермаркете,Хвемида была бы беспощадно слепой!
показати весь коментар
22.02.2018 07:35 Відповісти
Потихоньку подойдём к тому, что ВСЕ пАпИредники будут причислены к лику Святых, а виновным может оказаться козак ГАВРИЛЮК из-за плохо пришитых пуговиц. А может, слесарь дядя Вася, который не заклинил замки в хранилище, когда АРБУЗОВ деньги тачками вывозил. В общем, сюр какой-то!
показати весь коментар
22.02.2018 07:54 Відповісти
https://twitter.com/netovetz Pavel Pryanikov‏ @netovetz https://twitter.com/netovetz/status/966441789782675459 7 ч.7 часов назад
"На Лазурном берегу Франции нашли поместья Бориса Ротенберга, приближенного к Путину Если удастся доказать, что Ротенберг - реальный собственник, который арендует жилье у своих же офшорных компаний, ему может грозить серьезное обвинение в уклонении от уплаты налогов" НАЧАЛОСЬ
показати весь коментар
22.02.2018 07:55 Відповісти
хорошо. что нашим ничего не грозит.
Ибо у них ничего не нашли и и никто не ищет!
показати весь коментар
22.02.2018 08:16 Відповісти
Ну скоро уже и янек вернеться....
показати весь коментар
22.02.2018 09:16 Відповісти
і ось почалося , потім Кернеса відпустять який мордував людей ,(до речі говорять що він по за очі уже справнобігає)
показати весь коментар
22.02.2018 09:53 Відповісти
а я вообще, что-то не могу догнать почему допа с гепой до сих пор бегают на свободе? Они ж вообще открыто призывали росию с флажками... ппц!
показати весь коментар
22.02.2018 11:35 Відповісти
Порохориги розуміють що на виборах їм нічого не світить навіть з підрахуями