Луценко про знесення наметів під Радою: "Проплаченому з-за кордону екстремізму - ні"

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.
"З першого дня акцій Саакашвілі я як Генеральний прокурор заявляв про гарантії на мирний протест. Незважаючи на те, що відтоді правоохоронці вилучили у осіб, пов'язаних із цими акціями, купу зброї та вибухівки, одних активістів акцій затримано за підозрою у викраденні людини, інших - за підозрою у вбивстві цілої родини фермерів, ми і надалі гарантуємо людям право на протест. Де завгодно і коли завгодно. Але перетворювати наметові містечка біля центральних органів влади в накопичувач екстремістів, зброї та вибухових речовин - табу. Табір, де за гроші Курченка розробляються плани захоплення парламенту, звідки регулярно починаються атаки на співробітників МВС, зокрема із застосуванням зброї, мав припинити існування", - написав він.
Тому, за словами Генпрокурора, ГПУ підтримує законні дії МВС 3 березня в наметовому містечку. Одночасно прокурори уважно стежать за законністю дій правоохоронців щодо затриманих.
"Мирним протестам - так. Проплаченому з-за кордону екстремізму - ні", - резюмував Луценко.

Пане https://www.facebook.com/LlutsenkoYuri?hc_location=ufi Юрій Луценко !
Ви самі є злочинцем,як і ми,хто був на майдані. Ви ж говорили,везіть шини,і Аваков волав,що мусара то не люди є!
Що сталося зараз? Напевно,місце сидіння,так,пане Луценко?
Як на мене,то всі хто проти влади,неважливо яке хлебало у влади,то є суцільні злочинці,бо,вони є "проплаченими" агентами!
Скажіть,я виходив проти Януковича,ви мені платили? Або,коли були сумні події з 18.02 на 19.02 14 роки,де всі ви "лідери" майдану були,коли ми оборонялися?
Скажу: ви як і Янукович пакували тривожні валізи на всяк випадок. Ось які ви клоуни зі сцени!
Тому,ще є терпіння у людей,і поки що дуріть людей,поки є можливість,бо ви є агентом Путина&Медведчука.
- Это когда люди работают чтобы мы могли покупать особняки, виллы, яхты, иметь счета в банках.
- Но разве люди не злятся по этому поводу?
- Конечно злятся. Это называется экстремизмом.