3691 відвідувач онлайн
5 435 19

Собчак відмовиться від передвиборної агітації на час поїздки до окупованого Криму

Собчак відмовиться від передвиборної агітації на час поїздки до окупованого Криму

Кандидатка в президенти РФ Ксенія Собчак розраховує здійснити поїздку до окупованого Криму до виборів, агітації в ході поїздки не буде.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

"Хотілося б до виборів", - повідомила прес-секретар Собчак Ксенія Чудінова, відповідаючи на запитання про передбачувані терміни поїздки.

За її словами, агітації в ході поїздки не буде. "Хотіли зустрітися з кримськими татарами і жителями Криму, щоб зрозуміти їхні проблеми, почути їх", - додала прес-секретар Собчак.

За її словами, заявка на відвідування півострова була відправлена ​​в посольство України ще 28 лютого.

Раніше кандидатка в президенти РФ Ксенія Собчак заявила, що звернулася до української влади по дозвіл відвідати окупований Крим: "Якщо поїду в Крим, то тільки через українську територію. Я вже звернулася в посольство України по дозвіл". У свою чергу, глава МЗС України Клімкін заявив: "Законний в'їзд для ведення нелегітимною кампанії до нелегітимних виборів в окупованому Криму - це політична шизофренія". Пізніше з'ясувалося, що Собчак була в окупованому Криму в 2014 році.

Топ коментарі
+9
Собчак откажется от предвыборной агитации на время поездки в оккупированный Крым - Цензор.НЕТ 6813
показати весь коментар
07.03.2018 12:26 Відповісти
+6
зачем тогда ехать?
показати весь коментар
07.03.2018 12:17 Відповісти
+6
Тоді про проблеми кримських татар можна дізнатись і після 18 березня.
показати весь коментар
07.03.2018 12:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зачем тогда ехать?
показати весь коментар
07.03.2018 12:17 Відповісти
А шо дома сидеть? Скучно ,- Жириновский больше не приходит...
показати весь коментар
07.03.2018 12:33 Відповісти
гарних кацяпів в гарні гроби....
що ще треба знати про *********?!
показати весь коментар
07.03.2018 12:18 Відповісти
Тоді про проблеми кримських татар можна дізнатись і після 18 березня.
показати весь коментар
07.03.2018 12:18 Відповісти
Мадам,не нужно туда ехать,это вряд ли изменит ситуацию.
показати весь коментар
07.03.2018 12:23 Відповісти
Послать на хрен, она там уже была в 2014 и без всяких разрешений.
показати весь коментар
07.03.2018 12:24 Відповісти
Собчак откажется от предвыборной агитации на время поездки в оккупированный Крым - Цензор.НЕТ 6813
показати весь коментар
07.03.2018 12:26 Відповісти
Підняла палець - бреше.
показати весь коментар
07.03.2018 12:26 Відповісти
А зачем ей до выборов если ее не интересует агитация? Этот лепет на кого вообще рассчитан?
показати весь коментар
07.03.2018 12:28 Відповісти
На лохов!
показати весь коментар
07.03.2018 12:41 Відповісти
За таких умов, на мою власну думку, думаю, що наше посольство ( або консульство ) має надати пані Собчак дозвіл на поїздку до окупованого Криму.
п.с.
По-перше, таким кроком наш Уряд продемонструє, що не ігнорує російську політичну еліту (опозицію), яка шукає реальні шляхи вирішення питання анексії Криму.
По-друге, для решти росіян ( які не визнають анексію Криму) це буде яскравим прикладом дотримання основ міжнародного права.
показати весь коментар
07.03.2018 12:38 Відповісти
А что что Ксюшадь в апреле 2014 ездила и радовалась присоединению Крыма, во внимание можно не брать?
показати весь коментар
07.03.2018 17:07 Відповісти
агітуй, на агітуй, все одно у сраці х#й.
показати весь коментар
07.03.2018 13:02 Відповісти
Молодец Собчак. Смелая и разумная дама.
показати весь коментар
07.03.2018 13:04 Відповісти
Ксюха с детства помнит "дядю Вову", который за папой портфели тягал и на посылках был.
показати весь коментар
07.03.2018 13:25 Відповісти
А что делать в Крыму проекту Кремля?
показати весь коментар
07.03.2018 13:40 Відповісти
Кацапня,уй##буйте з Криму та Донбасу,і тоді ні в кого не буде ніяких проблем.І не треба нікуди їхати...