10178 відвідувачів онлайн
18 171 126

"Можливий і український слід", - екс-глава ФСБ Ковальов про отруєння Скрипаля

Речовина, якою були отруєні екс-полковник ГРУ РФ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, могла зберігатися на території будь-якої колишньої республіки СРСР, зокрема і в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Lenta.ru, таку думку у вівторок, 13 березня, висловив колишній глава ФСБ Росії, член комітету Держдуми з безпеки Микола Ковальов.

"З урахуванням того, що зберігалося це все на території республік колишнього Радянського Союзу, то тут, вибачте, можливий і український слід", - заявив Ковальов.

Він також додав, що замах на Скрипаля завдав Росії "абсолютної шкоди". "А вигодонабувачі - Англія, Америка і побічно Україна, тому що вона зацікавлена ​​в тому, щоб показати Росію такою країною-агресором", - пояснив екс-глава ФСБ.

Ковальов також не виключив, що до отруєння Скрипаля причетні спецслужби Великої Британії. "З урахуванням цілого ланцюжка загибелі зрадників на території Англії у мене складається враження - це моя версія, - що англійці, максимально використавши того чи іншого зрадника в своїх цілях, приносять його в сакральну жертву. І кажуть про те, що це Росія зробила", - зазначив він.

12 березня прем'єр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль і його дочка були отруєні речовиною "Новачок", розробленою в Радянському Союзі, і зажадала від Москви надати всі матеріали Організації з питань заборони хімічної зброї. В іншому випадку політик пригрозила прирівняти ситуацію "до незаконного застосування сили російською державою проти Сполученого Королівства".

Після цього держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що речовина, якою був отруєний шпигун, "очевидно прийшла з Росії".

Нагадаємо, екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживає у Великій Британії і якого засуджено в 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері. У справі про отруєння проходять близько 200 свідків.

Топ коментарі
+41
"Не исключен и украинский след", - экс-глава ФСБ Ковалев об отравлении Скрипаля - Цензор.НЕТ 3448
показати весь коментар
13.03.2018 14:29 Відповісти
+34
а я ж все чекав, коли там випливе "українській слєд"?
і ось - несподіванка!
показати весь коментар
13.03.2018 14:29 Відповісти
+27
Он бы ещё Парагвай приплел! Клоун!
показати весь коментар
13.03.2018 14:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Британский посол вызван на ковёр.
показати весь коментар
13.03.2018 15:15 Відповісти
Британцы вчера посла раиси тоже вызвали, надеюсь хоть без кокаина приедет
показати весь коментар
13.03.2018 15:22 Відповісти
Ковальов має рацію, це наш легендарний пілот Волошин пролітаючи над Альбіоном відкрив бокове скло та пожбурив пробірку з отрутою у вікно піцерії де шпійони мали явку.
показати весь коментар
13.03.2018 15:19 Відповісти
Не інакше як СУ-25 розбризкав з бриючого польоту) Або випустив ізраільску ракету с ОР) що так ще за версії були?)
показати весь коментар
13.03.2018 18:42 Відповісти
"Можливий і український слід", - екс-глава ФСБ Ковальов про отруєння Скрипаля - Цензор.НЕТ 3790
показати весь коментар
13.03.2018 15:20 Відповісти
більш хворих особєй, як на помийці годі й шукати, таке враження, що вони тихцем жруть розчавлені продукти з пліснявою, а потім видають свої пєрли
показати весь коментар
13.03.2018 15:33 Відповісти
Ух ты! Так завтра вы Вовку придавите, а след будет наш?
показати весь коментар
13.03.2018 15:34 Відповісти
не исключено, шо скоро и на самого Вильяма нашего Шекспира замахнутся в своих обвинениях. а шо? отец Гамлета - отравление, след Полония в этом деле присутствует, шпага снова же была отравлена,..... манька захарова, скорее всег,о обнародует этот новый след ))).
показати весь коментар
13.03.2018 15:39 Відповісти
Неужели, дождались !!! А - то как же все таки без украинского следа ?
показати весь коментар
13.03.2018 15:39 Відповісти
Кацапчику, назви місце в Україні. Не можеш?
Бо це ти сказав для свого кацапського баранячого стада. Про те де можуть зберігатися БОР на Заході знають краще за тебе, кацапе. Якби вони були в Україні, то тут уже давно руки повикручували б щоб прибрати їх. Як з ядерною зброєю.

Кацапи, які ви примітивно передбачувані.
показати весь коментар
13.03.2018 15:43 Відповісти
Не исключено что это инопланетяне...
показати весь коментар
13.03.2018 15:51 Відповісти
Краще - винуваті пришельці з чорної дірки.
показати весь коментар
13.03.2018 15:52 Відповісти
бритва оккама говорит о том что нехрен плодить миллионы бредовых версий, когда есть очевидная.
показати весь коментар
13.03.2018 16:08 Відповісти
Крым подкинули, и яд подкинули
показати весь коментар
13.03.2018 16:38 Відповісти
Принца Гамлета тоже украинцы...того. И Сократа.И Ганнибала. А вот Юлия Цезаря - не украинцы,его грузины кынжалами зарэзали.
показати весь коментар
13.03.2018 16:40 Відповісти
а может корея
показати весь коментар
13.03.2018 18:00 Відповісти
После 2014 года РФия в стабильном тренде. Сожмите ягодицы, рашисты и улыбайтесь.
ЧМ2018 говорите? Все вас похерят.
показати весь коментар
13.03.2018 18:04 Відповісти
опять летчика Волошина из нафталина будут тянуть кацапопитеки.Рашка настолько погрязла во лжи беспросветной,что ей уже просто не верит ни кто в мире,даже если она пытается говорить правду...Хотя рашка и правда это что то несовместимое
показати весь коментар
13.03.2018 18:16 Відповісти
Бандера і Шухевич 100%.
показати весь коментар
13.03.2018 19:07 Відповісти
Бидлота російсько-фашистсько-фсбешна безкарно шастає по Європі. Москалі кляті - скрізь москалі кляті, навіть коли "их там нет" !!!
показати весь коментар
13.03.2018 20:00 Відповісти
а визитки Яроша Ентот слЯвный чЭкЫст не нашел?
показати весь коментар
13.03.2018 20:08 Відповісти
Украина? Может Белоруссия? Именно Белоруссия.
показати весь коментар
13.03.2018 23:41 Відповісти
Українська розвідка навряд здатна когось отруїти, навіть таким ганебним чином, як це зробила тупорила кацапня