5804 відвідувача онлайн

Велика Британія надасть зразок речовини, якою отруїли Скрипаля, експертам Організації із заборони хімічної зброї, - Джонсон

Велика Британія надасть зразок речовини, якою отруїли Скрипаля, експертам Організації із заборони хімічної зброї, - Джонсон

Велика Британія надасть зразок речовини, якою отруїли екс-розвідника Скрипаля, Організації із заборони хімічної зброї.

Про це повідомив міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон , передає Цензор.НЕТ з посиланням на DW.

 За словами Джонсона, експерти з Організації із заборони хімічної зброї, яка базується в Нідерландах, матимуть змогу перевірити матеріали британських слідчих. 

Нагадаємо, 12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

Мей також заявила, що Велика Британія до вечора вівторка, 13 березня, чекає від Москви пояснень у зв'язку з отруєнням екс-співробітника ГРУ. Після цього Лондон буде готовий вжити найсерйозніших заходів у відповідь.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває восьмий день. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.  

Топ коментарі
+18
Великобритания предоставит образец вещества, которым отравили Скрипаля, экспертам Организации по запрещению химического оружия, - Джонсон - Цензор.НЕТ 9851
показати весь коментар
15.03.2018 22:59 Відповісти
+13
- Бэрримор, что там за вой на болотах?!
- Это мокшанские дипломаты, сэр. Не хотят возвращаться на московию.
показати весь коментар
15.03.2018 23:04 Відповісти
+13
По одному американскому каналу : Сборные Франции, Великобритании, Германии, США и Нидерландов не поедут в московию на ЧМ 2018...А без них чемпионат полное говно и его перенесут в более безопасное место
показати весь коментар
15.03.2018 23:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Великобритания предоставит образец вещества, которым отравили Скрипаля, экспертам Организации по запрещению химического оружия, - Джонсон - Цензор.НЕТ 8173
показати весь коментар
15.03.2018 22:59 Відповісти
Великобритания предоставит образец вещества, которым отравили Скрипаля, экспертам Организации по запрещению химического оружия, - Джонсон - Цензор.НЕТ 9851
показати весь коментар
15.03.2018 22:59 Відповісти
Джонсон показал размер.
Велика Британія надасть зразок речовини, якою отруїли Скрипаля, експертам Організації із заборони хімічної зброї, - Джонсон - Цензор.НЕТ 8649
показати весь коментар
17.03.2018 11:14 Відповісти
Давай, Боря, не сбавляй обороты!
показати весь коментар
15.03.2018 23:00 Відповісти
Я зрозумів, що ...barking dogs seldom bite...
В цьому всі "мей_разом_з_марконами_та_борисами".
Р.Рейґан жартував сміливіше за всіх цих "меїв". А коли совки вторглися до Афґаністану, то не плескав язиком, а ціхо почав забивати цвяхи в домовину СССР.
показати весь коментар
16.03.2018 13:58 Відповісти
мдя, використання заборонених ОР та ще й на території країни НАТО, та ще й не очолюваної гнилими лвіберастами - це тобі, вовочка, не фунт ізюму. Вишак тобі ломиться, вовочка.
показати весь коментар
15.03.2018 23:02 Відповісти
Йому вишак ломиться ще за розвал Союзу, Придністров'я, Чечню, Грузію, Україну, Сирію... отже ... ВБ - в чергу!
показати весь коментар
16.03.2018 00:16 Відповісти
- Бэрримор, что там за вой на болотах?!
- Это мокшанские дипломаты, сэр. Не хотят возвращаться на московию.
показати весь коментар
15.03.2018 23:04 Відповісти
По одному американскому каналу : Сборные Франции, Великобритании, Германии, США и Нидерландов не поедут в московию на ЧМ 2018...А без них чемпионат полное говно и его перенесут в более безопасное место
показати весь коментар
15.03.2018 23:05 Відповісти
По других каналах ходят слухи что почти договорились о ЧМ в Англии
показати весь коментар
15.03.2018 23:16 Відповісти
Вельмі добрая навіна ! Як гаворыцца,мелач,але прыемна.А калі ўжо адбудзецца на самой
справе,шампанскім тут не адраблюсь,магчыма.
показати весь коментар
16.03.2018 08:46 Відповісти
Ви серйозно? Та кацапам це як подарунок. Рейтинґ путіна стане не 86, а 96%.
Треба душити економікою, а не неучастю в шоу дурнуватих мільйонерів, що бігають по полі з м'ячем і корчаться від болю після легенького удару.
показати весь коментар
16.03.2018 13:53 Відповісти
Это все проявления кризиса на россии.
показати весь коментар
15.03.2018 23:05 Відповісти
нищие ученые за пузырь путинки вынесут ампулу с любым ядом
показати весь коментар
15.03.2018 23:07 Відповісти
Великобритания предоставит образец вещества, которым отравили Скрипаля, экспертам Организации по запрещению химического оружия, - Джонсон - Цензор.НЕТ 6838
показати весь коментар
15.03.2018 23:18 Відповісти
ВаваЧёк-Новичёк?!
показати весь коментар
16.03.2018 00:18 Відповісти
Как это ни цинично звучит, но в свое время своей смертью спасли Украину от вполне реального полномасштабного захвата ****** 298 человек.
Сейчас эти двое несчастных человек помогут нам приблизить Гаагу для *****.
Теперь этому ублюдку будет не до войны. Ему уже реально маячат эмбарго на энергоносители и отключение свифта.
Еще бы с порошенко и его воровской бандой нам порешать и жизнь начнет налаживаться.
Не забудьте 18 числа пойти на митинг!!!
показати весь коментар
15.03.2018 23:19 Відповісти
Найбільше цинічно те, що замість того, щоб казати правду про 298 мучеників, наша влада та армія брешуть про свою міць. Але британія нічого )(уйлу не зробить. Немає яєць. Вони чмо.
показати весь коментар
15.03.2018 23:54 Відповісти
наши как раз сказали 100 раз!! нидеры тупят.
показати весь коментар
16.03.2018 00:22 Відповісти
не двое, а трое.
показати весь коментар
16.03.2018 01:14 Відповісти
А испытайте на этом. Ему уже пох все.

Великобритания предоставит образец вещества, которым отравили Скрипаля, экспертам Организации по запрещению химического оружия, - Джонсон - Цензор.НЕТ 6802
показати весь коментар
15.03.2018 23:30 Відповісти
Нельзя ли эти образцы в Кремле "представить"? Хоть пару литров для начала???
показати весь коментар
15.03.2018 23:42 Відповісти
Парой литров наверное все до Урала можно продизенфицировать от кацапов.
показати весь коментар
16.03.2018 00:17 Відповісти
По Окружную -точно полная зачистка!
показати весь коментар
16.03.2018 00:20 Відповісти
там тысячи литров хранятся в Шиханах, Вольске и Липецке.
показати весь коментар
16.03.2018 01:18 Відповісти
бриты собрались передать анализы нидерам? Как бы это не вышел 2-ой висяк после Боинга!
показати весь коментар
15.03.2018 23:55 Відповісти
галанцы здесь ни при чем. Просто штаб-квартира OPCW расположена в Нидерландах. Кстати удобненько - прямо в Гааге.
показати весь коментар
16.03.2018 01:24 Відповісти