9909 відвідувачів онлайн
10 509 40

Затримано шахрайку, яка заволоділа коштами "Укргазбанку" на суму 250 млн гривень, - прокуратура

Затримано шахрайку, яка заволоділа коштами "Укргазбанку" на суму 250 млн гривень, - прокуратура

Прокуратура спільно з СБУ і Нацполіцією затримали організатора злочинної схеми із заволодіння коштами державного банку ПАТ "Укргазбанк" у сумі 250 млн гривень.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу прокуратури Києва. 

"Встановлено, що у 2015 році вказана особа, під приводом надання послуг з вирішення проблемної заборгованості банківських установ, умисно та за попередньою змовою з іншими особами, організувала підроблення ряду документів щодо відчуження кредитного портфелю державного банку ПАТ "Укргазбанк".

З метою реалізації злочинного плану зловмисниця створила низку фіктивних підприємств, призначивши їх керівниками підконтрольних осіб, та залучила у якості співвиконавців інших осіб, які підшукали нотаріуса, що засвідчив незаконні угоди, та вчиняли інші дії, необхідні для здійснення злочинної оборудки", - йдеться у повідомленні. 

Внаслідок зазначених дій банк був позбавлений права вимоги по кредиту, а майно яке перебувало у заставі банку на суму 250 млн гривень, незаконно вибуло з-під його іпотеки.

38-річній жінці повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах, підробленні документів, привласненні владних повноважень, підкупі особи, яка надає публічні послуги та фіктивному підприємництві.

Наразі за клопотанням прокуратури відносно зловмисниці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Топ коментарі
+14
Не, алкашка гонтарева это
показати весь коментар
16.03.2018 17:54 Відповісти
+12
Не с косой, случайно?
показати весь коментар
16.03.2018 17:52 Відповісти
+6
Лерка-похмеляция?
показати весь коментар
16.03.2018 17:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не с косой, случайно?
показати весь коментар
16.03.2018 17:52 Відповісти
Не, алкашка гонтарева это
показати весь коментар
16.03.2018 17:54 Відповісти
баба Лєра , взагалі то , виглядає старшою , а ніж на 38 років ..))
показати весь коментар
16.03.2018 18:09 Відповісти
То водяра подпортила фейс😀
показати весь коментар
16.03.2018 18:12 Відповісти
......
показати весь коментар
16.03.2018 18:20 Відповісти
Затримано шахрайку, яка заволоділа коштами "Укргазбанку" на суму 250 млн гривень, - прокуратура - Цензор.НЕТ 238
показати весь коментар
16.03.2018 22:02 Відповісти
рейдері развели банк. хе и узрели только сейчас.
показати весь коментар
17.03.2018 14:20 Відповісти
не Тімошенніца ботокс закачала і помолоділа
показати весь коментар
17.03.2018 04:38 Відповісти
не та птица покрупней - а тут каких то 250 лимонов гривен ,средненько так )))
показати весь коментар
16.03.2018 17:56 Відповісти
Гонтарева?
Так они с поросям на милиарды провернули - 250 млн для них на раз поссать....
показати весь коментар
16.03.2018 18:41 Відповісти
Лерка-похмеляция?
показати весь коментар
16.03.2018 17:55 Відповісти
а где дописка " счастливчик проживает по адресу..."
показати весь коментар
16.03.2018 17:56 Відповісти
Удивили. В раде таких "специалистов" почти четыре сотни.
показати весь коментар
16.03.2018 17:58 Відповісти
Сразу на гонтареву подумал...
показати весь коментар
16.03.2018 18:00 Відповісти
задержана



Так какая Гонтарева может быть???
показати весь коментар
16.03.2018 18:13 Відповісти
sergik, ты всегда всё так буквально воспринимаешь?
показати весь коментар
16.03.2018 18:51 Відповісти
А ты всегда пытаешься грусть навести?
показати весь коментар
16.03.2018 18:59 Відповісти
"Сразу на гонтареву подумал...". ЧЕПУХА! Гонтарева ворует не сотнями миллионов гривен, а миллиардами. Для нее западло связываться с такой мелочевкой.
показати весь коментар
17.03.2018 18:15 Відповісти
этой схеме лет, как дед морозу)))
и раскололи полюбому на подделке доков, видимо жадная фармазонщица)))
хорошие бумаги стоят процент от темы, а фуфельные совсем чучуть)))
показати весь коментар
16.03.2018 18:01 Відповісти
Разве это мошенница, по сравнению с Гонтаревой.
показати весь коментар
16.03.2018 18:03 Відповісти
Гриигорий Барковский, наконец я тебя словил. Что ты там напукал, бот юлин? И удалил сразу? Флажок сначала смени, потом тут с тобой как с человеком начнут говорить. Хоть и с никчемным приматом, но все-же.
показати весь коментар
16.03.2018 18:14 Відповісти
В гривнах цифра звучит весьма впечатляюще, в долярах гораздо не так.
показати весь коментар
16.03.2018 18:03 Відповісти
Тебе бы не хватило для полного счастья?
показати весь коментар
16.03.2018 18:11 Відповісти
Я просто описал первое шокирующее впечатление от цифры, без какого либо подтекста. Ага?
показати весь коментар
16.03.2018 18:18 Відповісти
Знаешь, меня бы и 1 млн гривен на моём диване шокировало бы
показати весь коментар
16.03.2018 18:20 Відповісти
=
показати весь коментар
16.03.2018 18:29 Відповісти
Нічогенько так ! Прихопила 10 мілліонів долярів 😀
показати весь коментар
16.03.2018 18:05 Відповісти
Кацапчики , ви краще думайте не про Гонтарєву , а свого ботоксного обмилка , який вкрав 300 мілліардів долярів !
показати весь коментар
16.03.2018 18:07 Відповісти
https://censor.net/user/188159
Кацапчики , ви краще думайте не про Гонтарєву , а свого ботоксного обмилка , який вкрав 300 мілліардів долярів !Инфо подустарела. Уже фигурируют граздо большие цифры.
показати весь коментар
17.03.2018 18:47 Відповісти
Ху из ху, опять тайна? Мб будут принуждать поделиться!
показати весь коментар
16.03.2018 18:09 Відповісти
Это тебе не мелочь по карманам шарить.
показати весь коментар
16.03.2018 18:10 Відповісти
Самое главное -где бабло?
показати весь коментар
16.03.2018 18:20 Відповісти
Значить по-теплу відпустять, а в прокурора і судді покращиться матеріальне становище. (Народна прикмета)
показати весь коментар
16.03.2018 18:29 Відповісти
і куди дивиться Горбаль
показати весь коментар
16.03.2018 18:45 Відповісти
Как минимум, премия за сообразительность!
показати весь коментар
16.03.2018 18:53 Відповісти
Какая женщина! Восторг и мои аплодисменты!
показати весь коментар
16.03.2018 19:35 Відповісти
Не поспішайте аплодувати. Бо, напевне. це була лише підставна особа, через яку Укргазбанк намагався заволодіти грошима. Але якщо її посадять, то Ви, як шанувальник жінки, можете занести колись їй якусь передачу.
показати весь коментар
16.03.2018 20:10 Відповісти
Схоже на схему миттєвої передачі кредитів Михайлівського Плеяді-Фагору.
Всі реквізити, куди Фагор вимагає погашати заборгованості, належать фірмам з Криму,
самі фірми ніякого відношення до фінансової діяльності не мають.
показати весь коментар
16.03.2018 19:56 Відповісти