10602 відвідувача онлайн

Кольченка випустили зі штрафного ізолятора колонії в Копейську, - правозахисниця Щур

Як повідомила 21 березня на своїй сторінці у Facebook правозахисниця Тетяна Щур, українця випустили, передає Цензор.НЕТ.

"Маленька хороша новина. Кольченка випустили із СІЗО і він, нарешті, отримав посилку. Насправді, для того, хто розуміє, наскільки важливий за ґратами кожен вітамін і кожен предмет з волі, це велика гарна новина. Більше ніяких новин про Сашу Кольченка немає", - йдеться в повідомленні.

Кольченка випустили зі штрафного ізолятора колонії в Копейську, - правозахисниця Щур 01

Нагадуємо, 25 серпня 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд Росії засудив Олега Сенцова, українського кінорежисера із Сімферополя, до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за звинуваченням у причетності до тероризму. Спільником Сенцова російські слідчі назвали кримського активіста Олександра Кольченка, якого засудили до 10 років колонії суворого режиму.

У зв'язку з інформацією, поширеною ЗМІ, про погіршення стану здоров'я Олександра Кольченка уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням надати відповідну інформацію. 

Завантаження...