3987 відвідувачів онлайн
35 372 243

У МОЗ хочуть відмовитися від радянської практики проведення масових флюорографічних обстежень

У МОЗ хочуть відмовитися від радянської практики проведення масових флюорографічних обстежень

Радянська практика проведення флюорографії є ​​неефективною для виявлення туберкульозу на ранніх стадіях.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написала в.о. голови МОЗ Уляна Супрун.

"У нашій роботі впровадження сучасних практик медичної допомоги часто має відбуватися одночасно з руйнуванням застарілих методів. А разом із ними й міфів, породжених радянською системою охорони здоров'я. Одним із них є проведення масових флюорографічних обстежень у здорових людей з метою зупинити туберкульоз", - написала вона .

За її словами, флюорографія дозволяє виявити лише розвинені форми захворювання. На ранній стадії хвороба не призводить до змін у легенях, тому навіть якщо пацієнт вже інфікований, флюорографія цього не покаже.

Крім того, флюорографічні обстеження часто оминають саме ті люди, хто найбільше ризикує захворіти - пацієнти з незабезпечених та вразливих груп населення.

Як зазначила Супрун, це і є причинами того, чому туберкульоз виявляють вже на пізній стадії, коли шансів на одужання дуже мало. Як наслідок – в Україні за рік від туберкульозу помирає 4000 пацієнтів: "Це 11 осіб щодня. При тому, що держава закуповує необхідні ліки".

Вона додала, що в Операційному посібнику з активного скринінгу на туберкульоз ВООЗ радить застосовувати систематичний скринінг серед груп високого ризику (http://www.who.int/.../publications/2015/operational_guide/en/).

У цивілізованих країнах це виглядає так:

- На огляді в сімейного лікаря (або терапевта чи педіатра) пацієнт заповнює анкету, де відповідає на запитання, які можуть визначити можливість захворювання.

- Якщо лікар бачить потребу - він пропонує пацієнту здати мокротиння на аналіз. Він покаже, чи є в організмі збудник хвороби вже за 2 години і пацієнт зможе почати лікуватися.

"У комплексі зі змінами на первинній ланці та запровадженням доказових практик у лікування туберкульозу, ми зможемо краще контролювати туберкульоз, вчасно виявляти хворобу та успішно її лікувати", - резюмувала Супрун.

У МОЗ хочуть відмовитися від радянської практики проведення масових флюорографічних обстежень 01

Топ коментарі
+17
Вот с этим согласен и поддерживаю. Каждый год радиацией гробят, а смысла нет, от слова вообще.
показати весь коментар
23.03.2018 08:36 Відповісти
+14
Нет. Только анализ мокроты. На флюшке можно увидеть только когда уже полоуина легких сгниет!
показати весь коментар
23.03.2018 08:48 Відповісти
+13
Правильно, больше сдохнет.
показати весь коментар
23.03.2018 08:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Жить в стране --- не значит поддерживать её во всем. Не в КНДР живу.
показати весь коментар
23.03.2018 10:15 Відповісти
та не парься, мы шутим, и так понятно в какой стране ты живешь
показати весь коментар
23.03.2018 10:17 Відповісти
Расскажите как в Америке обстоит дело с профилактикой туберкулеза.
показати весь коментар
23.03.2018 10:17 Відповісти
какая америка?она с кацапии. кроме турции нигде не была
показати весь коментар
23.03.2018 10:43 Відповісти
Анна давайте я с первого раза угадаю ваш приблизительный IP . Диапазон от 2.92.128.0 до 2.95.255.255 или им подобный.
показати весь коментар
23.03.2018 10:23 Відповісти
Потрососы продажные, как только начнётся Третий Майдан, а он необратим как весна-красна, народ Украины вас повесит первыми, ибо потрохосоство равняется измене Родины и каждый потрохосос есть враг народа Украины. Я хочу, чтоб вы это знали и с этим жили, пока.
показати весь коментар
23.03.2018 10:09 Відповісти
Назад в СССР?
показати весь коментар
23.03.2018 10:16 Відповісти
Одкровення. Довго готували ?
показати весь коментар
23.03.2018 13:04 Відповісти
Таке враження що її і гадю треба помістити у одну палату в лікарні на Ірпені.
Маємо навалу корі тепер будемо мати навалу туберкульозу, адже по її схемі відпаде необхідність в утриманні туберкульозних диспансерів.
Потім будемо з нуля будувати.......і виділені бюджетні кошти красти,
ямковий ремонт якийсь
.
показати весь коментар
23.03.2018 10:44 Відповісти
Правильней было написать не отменила флюорографию,а заменила на другой более современный анализ,
показати весь коментар
23.03.2018 11:11 Відповісти
Написали все як буде насправді. Флюорографію відмінили, а аналізів не буде. Супрун робить все щоб знищити більше українців.
показати весь коментар
23.03.2018 17:29 Відповісти
Тюю, а в чем проблема вместо флюшки делать этот анализ? Типа флюшка это совдепия, а анализ это уже Европа. Ну так и делайте вместо флюшки анализы раз в год.
показати весь коментар
23.03.2018 11:28 Відповісти
- Если врач видит потребность - он предлагает пациенту сдать мокроту на анализ. Она покажет, есть ли в организме возбудитель болезни уже за 2 часа и пациент сможет начать лечиться Источник: https://censor.net/n3057298, - паличка Коха присутня у всіх й здорових й хворих, це, до кваліфікації,скудоумної рехвааматорки !!!!
показати весь коментар
23.03.2018 13:08 Відповісти
Поясніть будьласка: де та паличка в нас взялася?
показати весь коментар
23.03.2018 14:54 Відповісти
Из окружающей среды. И только в случае ослабления организма (плохое питание, переохлаждение, жизнь в сырости, недолеченная пневмония) палочки Коха активизируются и добивают человека. Вернее, пытаются добить. Им не всегда это удается.
показати весь коментар
23.03.2018 15:27 Відповісти
шанс використання механізму прямого легеневого окислення жирів - *********,собачого,тощо.Є ще дуже складні на грані фолу засоби ,..
показати весь коментар
23.03.2018 19:46 Відповісти
Спитайте у матінки природи,чому,вона,так,влаштована. При послабленні організму,або невірному спрацюванні бар'єрів, вона,активізується й починається тубпроцес
показати весь коментар
23.03.2018 19:43 Відповісти
А я думав від щеплення поголовного в дитинстві.
показати весь коментар
23.03.2018 19:47 Відповісти
це - праінфекція,й,вона,у всіх теплокровних є. Щеплення виявляють лише готовність організму до спротиву активному процесу
показати весь коментар
23.03.2018 19:50 Відповісти
...палочка коха присутня у всiх й здорових й хворих.

...если врач видит потребность - он предлагает пациенту мокроту на анализ. она покажет есть ли в организме возбудитель болезни уже за 2 часа и пациент сможет начать лечиться.

сам то хоть понял что написал ?

невиглас он и в африке невиглас. в туббольницах могут брать на анализ мокроту несколько дней подряд еще и с посевом и то нет 100% гарантии точности
показати весь коментар
23.03.2018 18:23 Відповісти
задвинутому ... Знайомся з спец. літературою. Мокрота,то,ближче до відкритих форм.Нелізь до медицини,від,тобі подібних ,лише,лихо
показати весь коментар
23.03.2018 19:36 Відповісти
разница между мной и тобой в том что я не считаю себя дураком а ты считаешь себя умным. я не лезу в медицину - как лечить, но у меня просто есть свой взгляд на некоторые вещи в данном случае как можно бороться. я написал в первом посте что нельзя при таких серьезных потенциально хронических заболеваниях допускать перехода в ремиссию, то есть когда ослабленный организм консервирует очаг пытаясь таким образом его локализовать. это путь на кладбище . то же самое можно сказать и про диабет и другие опасные хронические болезни.
показати весь коментар
24.03.2018 08:53 Відповісти
- нельзя при таких серьезных потенциально хронических забважномуолеваниях допускать перехода в ремиссию, то есть когда ослабленный организм консервирует очаг пытаясь таким образом его локализовать. это путь на кладбище - доволі велику кількість інфекційних хвороб, організм,тим,чи,іншим чином,може,перевести в хроніку. Створювати локальний очаг,чи ні,вирішує він сам. Кількість патогенних процесів,в,вашому, організмі,вам, невідомаю Все,вилазить ,свого часу,при послабленні бар'єрів,зміні психоемоційного стану,інших змінах в організмі.
Недурак,або розумний, то рішення природи.Ми,тут,нідочого.
Медицина,це,ремісництво на тілі біологічної істоти.
Ваша, некоректність в неуважності до змісту першого допису,й неспровокованій нетактовній реакції.
Якщо,був різким,або незрозумілим, то - ситуативне.Бажання ображати,будь-кого,не мав.
Міцного здоров'я й світлого розуму
показати весь коментар
24.03.2018 09:35 Відповісти
ну разве что один нюанс а то получится незаконченная картина. переход в ремиссию можно ускорить так и обострение(противоположное ремиссии) можно спровоцировать. важно когда и как . чтобы ускорить ремиссию - человек в период обострения почувствовав себя лучше начинает например интенсивно работать . получается стимуляция консервирования недолеченного процесса что плохо в теплый сезон когда организм сильнее и мог активно отвоевывать у болезни пространство. с другой стороны после например длительного периода работы(тяжелой или просто в неблагоприятных условиях) если сделать отдых несколько дней если есть хронические болезни они могут обостриться. могут даже вылезти новые болезни которые зацепились в организме во время указанного периода переутомления если есть к этому предпосылки(куча хронических болячек например). об этом я писал в первом посте.
показати весь коментар
24.03.2018 10:25 Відповісти
Загалом,багато,чого так, але немає загальних правил. Складна біосистема-організм дозволяє,нам,будувати,більш-менш вдалі моделі описуючи ,її,поведінку. Догми недоречні,загальних правил неіснує.Практикуючі лікарі й небезмозкі пацієнти знайомі з неспецифічними реакціями, та інфекціями. Догми неприпустимі.
показати весь коментар
24.03.2018 14:00 Відповісти
Щоб у Вас, не виникло сумніву,я, погодився,з усім,викладеним Вами.
показати весь коментар
24.03.2018 14:04 Відповісти
- невиглас он и в африке невиглас -
показати весь коментар
23.03.2018 19:38 Відповісти
и флюрография не дает 100% точности. самое точное - это вскрытие в морге
показати весь коментар
23.03.2018 18:27 Відповісти
флюорографія-лайно, патанатомія-реалії !
показати весь коментар
23.03.2018 19:32 Відповісти
Якщо не куплена (патанатомія).
показати весь коментар
23.03.2018 19:45 Відповісти
фахівець здатний себе поважати, непродасться ! - Люд поділений на нікчем -99% й не -менше 1%
Є свобода вибору
показати весь коментар
23.03.2018 19:53 Відповісти
подарок к 24 марта (Всемирный день борьбы с туберкулезом) от доктор смерть ...
и грудь женскую не нужно проверять, "хороший" рак себя проявит ..., как и "хороший" кашель
... декоммунизация в медицине от доктор -смерть!

И это всё на фоне эпидемий туберкулеза, ВИЧ и гепатитов в Украине. На очереди бубонная чума?
Украина является лидером в Европе по распространению социально опасных (ВИЧ/СПИД, туберкулез) и опасных (гепатиты В и С) инфекций. Из-за разрушенной инфраструктуры ЖКХ и низкой вакцинации в Украине возможны эпидемии любых инфекционных заболеваний.

24 марта традиционно отмечается Всемирный день борьбы с туберкулезом. В Украине ежегодно регистрируется около 30 000 новых случаев заболевания туберкулезом, от туберкулеза ежегодно умирает более 10 тыс. жителей Украины. Минздрав разрабатывает стратегию, основанную на рекомендациях ВОЗ по искоренению эпидемии туберкулеза к 2030 году. До 2030 года еще далеко, а на сегодняшний день ситуация в стране выглядит очень тревожной.
показати весь коментар
23.03.2018 15:17 Відповісти
Каждый проглатывает бациллу туберкулеза, этот момент фиксируется туберкулиновыми пробами. Но бациллу организм инкапсулирует в известь, очаг Гона. И не болеем.
показати весь коментар
23.03.2018 15:34 Відповісти
Полностью поддерживаю госпожу Супрун в этом вопросе.
показати весь коментар
23.03.2018 17:06 Відповісти
Тобто ви підтримуєте геноцид?
показати весь коментар
23.03.2018 17:30 Відповісти
Дегенерат на дегенерате......
В кои то веки толковая баба в Минздраве, и что?
Даже если им на жопе высечь "Правильней было написать не отменила флюорографию,а заменила на другой более современный анализ," - они всё равно усрутся от пратеста....
показати весь коментар
23.03.2018 17:11 Відповісти
Толкова в тому сенсі, що все робить для знищення медицини та знищення українців?
показати весь коментар
23.03.2018 17:31 Відповісти
Флюорографія для перевірки на захворювання на туберкульоз це не радянська практика, вона застосовується в багатьох країнах світу в тому числі і в ЄС. Супрун робить все для розвалу медицини в Україні та знищення українського народу. В нас і так епідемія туберкульозу. Замість того щоб боротися з нею, Супрун робить все щоб епідемія поширювалася.
показати весь коментар
23.03.2018 17:36 Відповісти
Да.... Если человек идиот - то это надолго.
показати весь коментар
23.03.2018 17:53 Відповісти
Сторінка 3 з 3