Російські ботоферми використовують трагедію в Кемерові проти України, - заступник міністра інформполітики Золотухін

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на його сторінку у Facebook.
"З ночі відслідковуємо відображення ситуації в Кемерові в інформаційному просторі. Російські ботоферми запустили, вже кілька разів раніше відпрацьовану, технологію (те саме було після катастроф літаків над Синаєм та Чорним морем). Головний наратив - "українці радіють смертям російських дітей"", - написав Золотухін.
Заступник міністра вважає, що поширення цієї тези "спрямоване на відволікання уваги від самої трагедії, від встановлення реальної кількості жертв та пошуку реальних винуватців".
25 березня в торгово-розважальному комплексі "Зимова вишня" в російському Кемерові почалася пожежа. На цей момент підтверджена загибель 64 людей, тіла 6 із них залишаються під завалами ТЦ.
За кількістю жертв пожежа в торговому центрі в Кемерові стала однією з чотирьох наймасштабніших у Росії за 100 років разом із пожежею в самарському УВС в 1999 році, коли загинули 57 осіб, в станиці Камишевська в Краснодарському краї в 2007 році, коли загинули 63 людини, і в клубі "Хромая лошадь" у Пермі в 2009 році, коли жертвами вогню стали 153 людини.

Пожар в торговом центре
Пожар в торговом центре
Пожар в торговом центре
Пожар в торговом центре
а насрать....Я ни когда не смогу уже сочувствовать русским. Они убили тысячи украинцев и продолжают убивать. Какое нах сочувствие к оккупанту.У нас десятки тысяч остались сиротами и лишились своих домов.В жопу лживую толерантность.
https://t.co/twQoqbcv1V
Мне наших детей жалко,у которых отцы погибли на Донбассе от рук русских окупантов.