Луценко вимагає звільнити голову САП Холодницького

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вимагає звільнити главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.
"У рамках кримінального провадження, яке розслідується спільною групою ГПУ та НАБУ за здобутими в ході слідства фактами, які належно розсекречені, до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) за підписами Генерального прокурора та директора Національного антикорупційного сьогодні направлені дисциплінарні скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків.
У своєму поданні прошу КДКП розглянути питання про зняття Н. Холодницького з посади заступника Генпрокурора - керівника САП", - заявив він.
Раніше в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що Холодницький роздумує над тим, щоб подати у відставку у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. Іншою версією назвали тиск на керівника САП.
Джерело "Цензор.НЕТ" повідомило, що "прослушка" була встановлена співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби та держвласності Генеральної прокуратури України.
Пізніше Генпрокурор Луценко підтвердив слідчі дії стосовно голови САП Холодницького, а також повідомив, що "прослушка" Холодницького була санкціонована судом.

Недогенерального сегодня не пустили в США. В Амстердаме сняли с самолета. Говорят, американцы визу аннулировали. Зачем ехал?
Недогенерального сегодня не пустили в США. В Амстердаме сняли с самолета. Говорят, американцы визу аннулировали. Зачем ехал? К своему лоббисту, чтобы тот пробил Юркино премьерство. Стыд гребанный! Едут к чужому дяде, чтобы он их назначил нам на голову. "Птица счастья завтрашнего дня, выбери меня!" Выйди к народу, Юра, спроси у народа, хотят ли они тебя видеть своим премьером. Уж слишком ты тупым оказался... А лоббисты, между прочим, стоят бешеных денег. Откуда такие бабки у семьи прокурора? Ирка себе лицо под третье тысячелетие отваяла, но, видно, что-то и для мужа приберегла. На черный день его премьерства... Юра, кому ты нужен? Ни нам, ни им...
🤣😃
http://ua24ua.net/zachem-lutsenko-hotel-popast-v-vashingtonskiy-obkom-i-pochemu-ego-tuda-ne-pustili/
http://ua24ua.net/yura-komu-ti-nugen-ni-nam-ni-im/
🤣🤣