7620 відвідувачів онлайн
44 145 215

Луценко вимагає звільнити голову САП Холодницького

Луценко вимагає звільнити голову САП Холодницького

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вимагає звільнити главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"У рамках кримінального провадження, яке розслідується спільною групою ГПУ та НАБУ за здобутими в ході слідства фактами, які належно розсекречені, до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) за підписами Генерального прокурора та директора Національного антикорупційного сьогодні направлені дисциплінарні скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків.

У своєму поданні прошу КДКП розглянути питання про зняття Н. Холодницького з посади заступника Генпрокурора - керівника САП", - заявив він. 

Луценко вимагає звільнити голову САП Холодницького 01

Раніше в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що Холодницький роздумує над тим, щоб подати у відставку у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. Іншою версією назвали тиск на керівника САП.

Джерело "Цензор.НЕТ" повідомило, що "прослушка" була встановлена ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби та держвласності Генеральної прокуратури України.

Пізніше Генпрокурор Луценко підтвердив слідчі дії стосовно голови САП Холодницького, а також повідомив, що "прослушка" Холодницького була санкціонована судом.  

Топ коментарі
+97
А я требую уволить Луценко и посадить его в тюрьму.....
показати весь коментар
30.03.2018 14:28 Відповісти
+65
Юра, кому ты нужен? Ни нам, ни им...

Недогенерального сегодня не пустили в США. В Амстердаме сняли с самолета. Говорят, американцы визу аннулировали. Зачем ехал?

Недогенерального сегодня не пустили в США. В Амстердаме сняли с самолета. Говорят, американцы визу аннулировали. Зачем ехал? К своему лоббисту, чтобы тот пробил Юркино премьерство. Стыд гребанный! Едут к чужому дяде, чтобы он их назначил нам на голову. "Птица счастья завтрашнего дня, выбери меня!" Выйди к народу, Юра, спроси у народа, хотят ли они тебя видеть своим премьером. Уж слишком ты тупым оказался... А лоббисты, между прочим, стоят бешеных денег. Откуда такие бабки у семьи прокурора? Ирка себе лицо под третье тысячелетие отваяла, но, видно, что-то и для мужа приберегла. На черный день его премьерства... Юра, кому ты нужен? Ни нам, ни им...

🤣😃
http://ua24ua.net/zachem-lutsenko-hotel-popast-v-vashingtonskiy-obkom-i-pochemu-ego-tuda-ne-pustili/

http://ua24ua.net/yura-komu-ti-nugen-ni-nam-ni-im/

🤣🤣
показати весь коментар
30.03.2018 14:29 Відповісти
+53
а кто бы и сомневался. Дешевые шоколадно-вафельные крысы убирают единственного, кто хоть как-то с ними пытался воевать.
показати весь коментар
30.03.2018 14:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Вы шо! Жадность и тупость - две основные движущие силы украинской политики. Если их убрать - госсистема рухнет!
показати весь коментар
30.03.2018 19:42 Відповісти
Посмотрите видео Смолия с Холодницким в Вашингтоне .Наивные думают, что Сытник или Холодницкий , что-то зделают ,а тем более Луценко, Таже мафия, только с другой стороны.
показати весь коментар
30.03.2018 20:38 Відповісти
Ну, раз генеральный алкаш заговорил про увольнение (читай, получил от какаоголового команду "фас"), значит, все правильно делает Холодницкий.
показати весь коментар
30.03.2018 21:15 Відповісти
Шо опять?Тільки цирк з Мата Харі т.є. гАДЄЙ пройшов а лицедій продовжує видавати творіння на вільну тему...Грьобаний сором а не кум!Ставленники кремлівської мафії готуються до "виборів"нових ставленеків?Оце робота!!!!!
показати весь коментар
30.03.2018 21:40 Відповісти
******, очень обидно за пацанов погибших, просто ******, сказать нечего слили Украину, за что я на нуле 13 месяцев провел, за что??????????????????????????????????????
показати весь коментар
30.03.2018 22:03 Відповісти
Луценко це попандопало-маріонетка генпрокурор в Україні Порохнявий.
показати весь коментар
30.03.2018 22:12 Відповісти
Коли вже у цього кретина-соціаліста ракоподібного прокинеться совість і воно погляне у дзеркало??
показати весь коментар
30.03.2018 22:25 Відповісти
Луценко вимагає звільнити голову САП Холодницького - Цензор.НЕТ 408
показати весь коментар
30.03.2018 22:54 Відповісти
Не удобен барыгам по ходу.
показати весь коментар
30.03.2018 23:22 Відповісти
"Луценко требует уволить главу САП Холодницкого"
https://24tv.ua/ru/nardep_zajavil_chto_lucenko_snjali_s_samoleta_i_ssha_annulirovali_emu_vizu_sargan_dala_objasnenie_n945308 29 марта появилась информация, что генпрокурору Юрию Луценко Соединенные Штаты аннулировали визу, поэтому его не пустили на самолет в эту страну в аэропорту Амстердама.

https://mhub.top/2018/03/28/genprokuror-lutsenko-poobeshhal-ukraintsam-novyj-golodomor/ Генпрокурор Луценко пообещал украинцам новый голодомор.
показати весь коментар
31.03.2018 00:29 Відповісти
Югик, кто тебя бухает, тот и заказывает музику. Шел бы ты в бесславную отставку, позорще ненасытное, как и твой шеф.
показати весь коментар
31.03.2018 01:57 Відповісти
Не притворяйся, Югик... Это ж не ты требуешь этого а свинья мальдивская требует убрать неугодного прокурора...
показати весь коментар
31.03.2018 06:30 Відповісти
Вайкэн ю Ю С А .И вальс с собачкой .
показати весь коментар
31.03.2018 07:29 Відповісти
лично я доверяю Луценку. кто против - тот русский фашист
показати весь коментар
31.03.2018 08:45 Відповісти
Как то пазл не слаживается. Вчера Михо заявил, что Назар продажный прокурор, который получает конверты от Порошенко. А сегодня Луценко, требует уволить Холодницкого. Или Югик гонит, или Саакашвили, или у них промашка, в игре для лохтората?
показати весь коментар
31.03.2018 12:30 Відповісти
Сторінка 3 з 3