10224 відвідувача онлайн

Ситника і Холодницького викликали завтра в Раду

Народні депутати затвердили постанову про необхідність присутності на завтрашньому засіданні Ради очільників НАБУ Артема Ситника і САП Назара Холодницького.

За відповідне рішення проголосували 247 нардепів, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Я повідомляю, щоб і глава САП, і НАБУ завтра прибули до сесійної зали о 12 годині", - оголосив після голосування спікер Андрій Парубій.

Нагадаємо, ГПУ і НАБУ направили скарги про вчинення Холодницьким дисциплінарних проступків до Кваліфкомісії прокурорів. Потім Генпрокурор Луценко пояснив, що вимагає звільнити голову САП Холодницького. Водночас Холодницький не з'явився на допит у ГПУ. 

Сам Холодницький з цього приводу заявив: "Будемо показувати і доводити свою позицію. Я не ховаюся і не боюся", зазначивши, що потребують оприлюднені не уривки, а повні записи, що стали підставою для дисциплінарної скарги на його адресу.

До цього в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що Холодницький думає над тим, щоб подати у відставку через погіршення стану здоров'я. Іншою версією назвали тиск на керівника САП.

Джерело "Цензор.НЕТ" повідомило, що "прослушка" була встановлена ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби та держвласності Генеральної прокуратури України.

Пізніше Генпрокурор Луценко підтвердив слідчі дії стосовно голови САП Холодницького, а також повідомив, що "прослушка" Холодницького була санкціонована судом.  

В Єврокомісії з цього приводу заявили: "Це не справляє гарного враження". 

Топ коментарі
+4
А Луценко хитро вывели из-под удара, оставили в тени, столкнув лбом НАБУ и САП.
показати весь коментар
03.04.2018 13:56 Відповісти
+3
Королевство кривых зеркал. Казалось бы наоборот, это Холодницкий и Сытник должны приглашать к себе депутатов и щемить им коррупционные яйца дверьми.
показати весь коментар
03.04.2018 14:11 Відповісти
+1
Конфликт Сытник vs Холодницкий. - Моня, зачем нужно было посылать Сему матом? Он же гинеколог! Достаточно было таки просто сказать - Сема, иди работай!
показати весь коментар
03.04.2018 14:17 Відповісти

Завантаження...